Gaziantep Pedagog – Çocuk Ergen Psikoloğu

Gaziantep Pedagog - Çocuk Psikoloğu - Ergen Psikoloğu - Oyun Terapisi - EMDR Terapisi Desteği

Gaziantep Pedagog, Çocuk Psikoloğu ve Ergen Psikoloğu

Gaziantep Pedagog – Gaziantep Çocuk Psikoloğu Desteği için,  Çocuk ve Ergenlere Yönelik Psikolojik Danışma

Çocuğunuz için çocuk psikoloğu veya pedagog ararken, her alanda ve her yaş grubunda çalışan kişiler yerine, YALNIZCA ÇOCUK VE ERGENLERLE ÇALIŞMAKTA OLAN ve o alanda uzmanlaşmış olan kişilerden destek almanızı öneririz.  Bir pedagog-psikolog tüm sorun alanları ve tüm yaş gruplarında uzmanlaşmış olamaz.

Çocuklar için Oyun Terapisi gibi eğitimleri bulunan ve yalnızca çocuk ve ergenlerle çalışmakta olan psikolog, psikolojik danışman ve pedagoglara ulaşmak için öncelikle Gaziantep' te özel pedagog çocuk ergen psikoloğu merkezlerini araştırmanızı öneririz. Sizin için en iyi pedagogu ararken, gaziantep devlet hastanesi pedagog kadrosunu ya da üniversite hastanesi pedagog kadrosunu da merak ediyor olabilirsiniz, bu konuda ilgili hastaneleri arayıp bilgi edinebilirsiniz. Gaziantep' te pedagoglar için genellikle Şahinbey ve Şehitkamil ilçelerini araştırmakta fayda var.

Dikkat eksikliği, korkular, beslenme sorunları, alt ıslatma, tırnak yeme, iletişim kurmama, hiperaktivite, kardeş kıskançlığı, ekran bağımlılığı vb. tüm çocukluk ve gençlik dönemi sorunları.

Gaziantep çocuk ergen psikoloğu alanında tüm ekibimizden görüntülü konuşma ya da sadece telefonla konuşma şeklinde online destek alabileceğiniz gibi reklam çalışması olarak aşağıda bilgileri yer alan uzmana da ulaşabilirsiniz.

Aşağıda yalnızca reklam hizmeti verilmektedir. Bir öneri ya da tavsiye niteliği taşımamaktadır.

- REKLAM -

PEDAGOG NİHAL KAPLAN

ÖZGEÇMİŞİ

Psikolojik Danışman Nihal Kaplan, lisans eğitimini Necmettin Erbakan Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde tamamlamıştır. Lisans eğitimini başarıyla tamamladıktan sonra çocuk ve ergen psikolojisi alanında uzmanlaşmak adına Oyun Terapisi, Resim Analizi ve Çocuk ve Ergenlerde Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimlerini almıştır.

Nihal KAPLAN, yalnızca çocuk ve ergenlerle çalışmaktadır.

 

RANDEVU & İLETİŞİM : 0507 370 43 44

 

 

ALMIŞ OLDUĞU PSİKOLOJİK DANIŞMA/TERAPİ EĞİTİMLERİ

-OYUN TERAPİSİ

-ÇOCUK VE ERGENLERDE BİLİŞSEL DAVRANIŞÇI TERAPİ

-RESİM ANALİZİ

– BİLİŞSEL DAVRANIŞÇI TERAPİ

 

UZMANLIK ALANLARI

-ÇOCUK VE ERGEN PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK

-OYUN TERAPİSİ

– EBEVEYN DANIŞMANLIĞI

 

RANDEVU & İLETİŞİM : 0507 370 43 44

 

PSİKOLOJİK DANIŞMAN NİHAL KAPLAN – DANIŞAN TAVSİYE VE YORUMLARI 

D.F.

Pedagog Nihal Hanım’a okula yeni başlayan kızımın okula gitmek istememesi üzerine tavsiye üzerine ulaştık ve destek almaya karar verdik. İlk başta destek alma konusunda tereddüt etmiştik ama endişelerimiz geçti. O süreci birlikte rahat bir şekilde atlattık. Kendisi oyun terapisi ile çalışacağını ve aşamalarını açıkladı. Seansa devam ederken aynı zamanda bize yapmamız gerekenleri söyledi. Süreçten memnun kaldık.

 

T. L.

Ortaokul ikinci sınıfa giden kızımın sınavlara hazırlanırken yoğun bir heyecan yapması ve bunun sonrasında kaygılanması üzerine pedagogtan destek almak istedik. Nihal hanım bizi gayet iyi karşıladı ve kızımla iyi bir iletişim kurdular. Bir ay kadar gittikten sonra kızım sınavlara girerken daha az endişelendiğini söyledi. İyi ki destek almışız.

 

A.Y.

Oyun terapisi için başvurduk. Memnun şekilde devam ettik. İletişimi ve geri dönütleri hem oğlum için hem bizim için faydalı oldu.

 

K. P.

Oğlum çekingen ve kaygılı bir çocuk. Nihal hanımla oyun terapisi sürecine başladık. Şimdi daha iyi bir düzeydeyiz. Sorunlarımıza çözüm bulduk ve anne baba davranışlarında neleri değiştirmemiz gerektiğine dair bilgi aldık. Kendisinin ilgisi ve iş disiplini sürece katkı sağladı.

 

G. U.

Kızım için oyun terapisi aldık. Kızımla  iletişim kurmakta zorlandığımız bir dönemdeydik. Davranış problemleri de yaşıyorduk. Hem anne ve baba olarak bizimle hem kızımla ayrı ayrı görüşerek süreci ilerletti. Süreç içinde iletişimimiz iyi anlamda gelişti ve kızımdaki davranış problemleri azaldı. Gittiğimiz için memnunuz.

 

H.T.

Arkadaşımın tavsiyesi ile ulaştım. Oğlumun bazı davranış problemleri vardı. Oyun terapisi ile bu davranış problemlerimizin çoğunu çözdük. Nihal hanımın yaklaşımı ile hızlı ilerleme sağladığımızı düşünüyorum. Oyun terapisinde tavsiye ediyorum

 

A.G.

Oyun terapisi hem kızım hem de bizim için etkili bir deneyim oldu. Daha iyi sonuçlarla karşılaşacağımız düşüncesi ile pedagog desteğine devam etmekteyiz.

 

L.Y.

3,5 yaşındaki oğlumun bazı davranış problemleri olduğunu düşündüğüm için gittim. Süreçte oyun terapisi ile ilerledik. Oğlumda fark edilir bir değişim oldu. Bundan sonra ne yapabileceğimizi de konuştuk ve uygun önerilerde bulundu. Süreçten ailecek memnun kaldık.

 

N.T.

Nihal hanım ile arkadaşım tavsiyesi ile tanıştık. 5 yaşındaki oğlumuz için kendisinden destek alıyoruz ve sürecimiz güzel bir şekilde ilerliyor. Oğlum rahat bir şekilde iletişim kurdu. Hem çocuğumuz oyun terapisi ile rahatlarken bir yandan anne baba olarak biz de çocuğumuzun gözünden bakmayı öğrenmeye çalıştık.

 

S.A.

12 yaşındaki oğlum için görüştük. Arkadaş ilişkileri, derslere olan ilgisi ve kaygılanmasıyla ilgili görüştük. Kendisinin ilgili yaklaşımı bize çok yardımcı oldu. Evdeki iletişimimizin sağlıklı bir noktaya gelmesine katkı sağladı.

 

RANDEVU & İLETİŞİM : 0507 370 43 44

- REKLAM -

GAZİANTEP PEDAGOG, ÇOCUK PSİKOLOĞU VE ÇOCUK PSİKOLOJİSİ HİZMET BÖLGELERİMİZ (ONLİNE)

GAZİANTEP PEDAGOG, ÇOCUK PSİKOLOĞU, ÇOCUK PSİKOLOJİSİ, EMDR VE OYUN TERAPİSİ:

Şahinbey, Şehitkamil, Araban, İslahiye, Karkamış, Nizip, Nurdağı, Oğuzeli, Yavuzeli dir.

 

ÇOCUKLUK DÖNEMİNDE ALINAN PEDAGOG DESTEĞİNİN POZİTİF ETKİLERİ

Dünya Sağlık Örgütü sağlığı şöyle tanımlamıştır: “Sağlık sadece hastalık ve sakatlığın olmayışı …

ERKEKLERDE CİNSEL İSTEKSİZLİK

En sık görülen cinsel işlev bozukluklarından biri cinsel istekte azalmadır. Erkeğin cinsel isteksizliği sanılanın …

PSİKOLOG PSİKİYATRİST ÜCRETLERİ/FİYATLARI 2024

Bu yazı, 2024  psikolog fiyatları, 2024 psikolog ücretleri, psikiyatrist seans ücretleri hakkında bilgi vermek amacıyla …