FRANCHİSE BAŞVURU

Kurulduğu günden bugüne büyümeye devam eden Optimum Psikoloji’ nin misyonuna ortak olmak ve birlikte kazanmak için bize ulaşabilirsiniz.

Psikolojik Danışmanlık Markası Franchise Başvuru

Optimum Psikoloji olarak, gelecekte de güvenilir hizmet anlayışımızı koruyarak, psikolojik destek konusunda duyarlı bir toplumun oluşumuna katkıda bulunmaya devam edeceğiz.

Bu amacımıza doğru emin adımlarla yürürken, franchise şubemiz olarak bize katılmak isteyen ve bu amaca ortak olmak isteyenlerin başvurularını bekliyoruz.

Optimum Psikoloji Ekibi Tüm İş Süreçlerinizde Yanınızda!

Psikolojik Danışmanlık alanındaki deneyimli kadromuzla, markamız size merkez açılış sürecinizden itibaren her türlü desteği ve gerekli bilgiyi sağlamaktadır. Siz yola çıkarken, deneyimli ekibimizle destek sağlayarak işinizi en iyi şekilde başlatmanızı hedefliyoruz.

Optimum Psikoloji olarak, sizinle birlikte büyümeyi ve insanların yaşamlarına katkıda bulunmayı heyecanla bekliyoruz. Siz de bu değerli yolculukta bize katılarak, alanında uzman bir kadronun desteğinden faydalanabilirsiniz.

Optimum Psikoloji Franchising Avantajları

  1. Merkez açılış aşamasından itibaren sizlere kapsamlı bir danışmanlık hizmeti verilerek gerekli olan konularda bilgi paylaşımı yapılacaktır.
  2. Optimum Psikoloji olarak, iş süreçlerini yürütürken kullandığımız yazılımda, randevu takibi, kvkk onayı ve diğer işler için ücretsiz olarak kullanım hakkı verilecektir.
  3. Çok yoğun trafiğe sahip olan kurumsal web sitemizde (www.optimumpsikoloji.com.tr) şubeye ve şube uzmanlarına yer verilerek tanıtım ve reklam hizmetleri sağlanacak.
  4. Kurumsal web sitemize ek olarak, kurumumuza ait diğer web siteleri ve platformlarında kadronuzda yer alan uzmanlara yer verilecektir.
  5. Reklam ajansımız tarafından şubeye özel Google İşletme Hesabı ücretsiz olarak açılacaktır. Gerekli olduğu ölçüde Google İnstagram, Facebook gibi sosyal ağlarda ve internette gerekli reklam çalışmaları reklam ajansımız tarafından yürütülecektir.
  6. Kurumunuzda çalışan uzmanlar ve şubenize ait internet siteleri ve sosyal medya hesapları üzerinden vermek istediğiniz reklamlarla ilgili ücretsiz olarak danışmanlık sağlanacak.
  7. İnsan Kaynakları ve İşe Alım Süreçleri, SSKİşkur ve KVVK ile ilgili danışmanlık hizmetleri ücretsiz verilecektir.
  8. Planlanan staj programları ile şubenin aldığı ücretli staj kayıtları şube için ek kazanç imkanı sağlayacaktır.
  9. Marka bilinirliğimiz sayesinde merkezinizi açtığınız ilk günlerden itibaren danışan yönlendirmeleri ve yeni randevular almaya başlayarak zaman kaybetmeden iş hacminizi arttırabilirsiniz.
  10. Çağrı merkezimiz tarafından ilk kez destek alacak tüm danışanlara gerekli bilgilendirmeler en doğru ve etkili şekilde yapılıp, danışan randevularınız ücretsiz olarak planlanıp, bilgisi tarafınıza iletilecektir.

 

Optimum Psikoloji Franchise Şubesi Olmak İçin Nasıl Başvuru Yapabilirim?

Franchise başvurusu için, aşağıda yer alan Franchise Başvuru Formunu eksiksiz olarak doldurup, destek@optimumpsikoloji.com.tr  iletişim adresimize göndererek başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz standartlarımız da göz önünde bulundurularak değerlendirilmekte ve uygun bulunduğu takdirde tarafınıza dönüş yapılmaktadır.

FRANCHİSE BAŞVURU FORMU – OPTİMUM PSİKOLOJİ   (.docx formatı)

FRANCHİSE BAŞVURU FORMU – OPTİMUM PSİKOLOJİ. (.doc formatı)

 

 

ÇOCUKLARDA KEKEMELİK NEDİR? NEDENLERİ ve TEDAVİSİ?

Kekemelik nedir? Kekemelik, konuşma sırasında duraklama, tekrarlanan sesler, heceler veya cümleler, dengesiz konuşma …

MUTLU EVLİLİĞİN SIRLARI – Evlilik Sorunları Kader Değildir

‘’Evliliğin yürümesini sağlayan nedir?’’ şüphesiz ki yıllardır süregelen çalışmalarda araştırmacılar …

DİKKAT EKSİKLİĞİ NEDİR? DİKKAT TESTİ VE DİKKAT TERAPİSİ

Dikkat; yaşamsal, sosyal, akademik iş ve rutinlerin gerçekleştirilebilmesi ve bilişsel faaliyetlerin düzenlenmesi için …