KONYA

Konya Psikolog, Klinik Psikolog, Psikolojik Danışman, Pedagog ve Aile Danışmanı Kadrosu

6 Comments

 • Deniz

  Konya EMDR Terapisi desteği için; https://www.optimumpsikoloji.com.tr/konya-emdr-terapisi/ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

  Konya’ da Tavsiye Edilen Uzman Psikolog Psikolojik danışmanlar için; https://www.optimumpsikoloji.com.tr/konya-psikolog/ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

  Antalya’ da Tavsiye Edilen Uzman Pedagog ve Çocuk Psikologları için; https://www.optimumpsikoloji.com.tr/antalya-pedagog-cocuk-psikologu/ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 • b.....a.

  2 yıllık evlilik hayatımda vajinusmus olduğumu öğrendim. Hiç cinsel ilişki yaşamamıştım eşimle. Korkularım vardı. İnandım yapıcam dedim. İlk görüşmemizi Fatih bey ile gerçekleştirdik. İş birliği ile 5 günde sorunumuzu çözdük. Korkularımı yendim ve güzel günlere adım attık inşallah. Ekip olarak herkese çok teşekkürlerimizi sunuyoruz elimle beraber.

 • m....

  Uzun bir süre psikiyatri tedavisi gördüm fakat gittikçe ilaçlarım artmaya başlamıştı ve atak geçiriyordum. EMDR terapisi aldım uzun bir süre ve hayatım gerçekten farklı bir şekilde güzelleşmeye başladı. Travmalarımı sürekli düşünmemeye, hayata farklı şekilde bakmaya ve geleceğimle ilgili önemli kararlar almamı sağladı. Anksiyete bozukluğu yaşadığım için sınava girmek bile benim için çok zordu tedaviden önce Şu anda Yıldız Teknik Üniversitesinde 3.sınıf öğrencisiyim ve gerçekten Optimum Psikolojik danışmanlık hayatımda bir dönüm noktası oldu ve Fatih Bey sayesinde zorluklarımı atlattım.

 • a...

  Uzun yıllardır düzeltemediğim ve birçok farklı tedaviler deneyip te başarılı olamadığım erken boşalma problemimi Fatih hocam sayesinde çözdüm. Konusunda gerçekten profesyonel bir insan. Hiç tereddüt etmeden, utanmadan, rahatça destek alabilirsiniz.

 • A. A

  Sinef Hanım’a çok bunaldığım, hayattan hiç keyif almadığım ve ağlamaktan geceleri uyuyamadığım bir dönemde gittim. Hiçbir şey yapmak istemiyordum fazlaca kilo vermiştim ve çok umutsuzdum sanki dünya yıkılmış da altında kalmış gibiydim, hiçbir şey düzelmez gibi geliyordu seansların bu kadar iyi geleceğini hiç düşünmemiştim. Sinef hanım benimle EMDR denilen bir terapiyle çalıştı, yaklaşık 3 ay boyunca düzenli olarak gittim kendimi çok daha iyi hissediyorum. Uykularım düzene girdi ve iştahım yerine geldi. Haftalık seansımızı iple çekiyorum, teşekkür ederim kendime dair umut aşıladığınız için.

 • R.K.

  İlişkimizin artık çıkmaz bir noktaya geldiği ve neredeyse her gün ayrılığı düşündüğümüz aşamada çocuklarımızı da düşünerek, çift terapisine başlama kararı aldık. Eşim de ben de bu sürecin bize iyi geleceğine aslında çok da inanmayarak başlamıştık ancak terapi süreci o kadar iyi geldi ki, ikimiz de karşılıklı olarak hatalarımızı çok net fark ettik ve bunları aşamalı bir şekilde düzelttiğimiz harika bir süreç geçirdik. Öncelikle ilk 3 seansta bizi ve ilişkimizi detaylı bir şekilde dinlemesi ve tamamen anladıktan sonra bu adımları atmaya başlaması bize çok profesyonelce geldi. Ben kendi adıma eşimin özel alanına çok fazla girdiğimi ve ona kendisini değersiz hissettirip ilişkiden uzaklaştıracak bir çok şey yaptığımı farkettim. İkimizin de değişimiyle şu an çok iyi bir noktaya geldik. Eşim artık evde daha çok vakit geçiriyor ve gerçekten kaliteli bir iletişimimiz var artık. Çözümü yok zannetmeyin, Fatih beyden destek almayı deneyin. Kendisinden Allah razı olsun, herkese tavsiye ederim.

 • Write a Comment

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  ÇOCUKLARDA KEKEMELİK NEDİR? NEDENLERİ ve TEDAVİSİ?

  Kekemelik nedir? Kekemelik, konuşma sırasında duraklama, tekrarlanan sesler, heceler veya cümleler, dengesiz konuşma …

  MUTLU EVLİLİĞİN SIRLARI – Evlilik Sorunları Kader Değildir

  ‘’Evliliğin yürümesini sağlayan nedir?’’ şüphesiz ki yıllardır süregelen çalışmalarda araştırmacılar …

  DİKKAT EKSİKLİĞİ NEDİR? DİKKAT TESTİ VE DİKKAT TERAPİSİ

  Dikkat; yaşamsal, sosyal, akademik iş ve rutinlerin gerçekleştirilebilmesi ve bilişsel faaliyetlerin düzenlenmesi için …