Klinik Psikolog Fatih UĞUR

Klinik Psikolog Fatih UĞUR' un Özgeçmişini ve Danışanları Tarafından Yazılmış Tüm Danışan Yorumlarını, aşağıda bulabilirsiniz.

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog, Psikolojik Danışman, EMDR Dnş. ve Aile Danışmanı 

Klinik Psikolog Fatih UĞUR, lisans eğitimini Ege Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik bölümünde 2008 yılında tamamladı. Yüksek Lisans Eğitimini ise İstanbul Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji alanında 2018 yılında tamamladı.  15 yılı aşkın süredir yoğun olarak; çocuk ve genç psikolojik danışmanlık, yetişkin, çift - aile psikolojik danışmanlık ve cinsel danışmanlık alanlarında çalışmalarına devam etmektedir. Alanıyla ilgili psikolog ve psikolojik danışmanlara yönelik eğitimler vermekte olan Fatih UĞUR, çalışmalarına kurucusu olduğu Optimum Psikoloji’ de devam etmektedir. Evli ve 2 kız çocuk babasıdır.

– Tüm psikolojik sorunların geçmişteki bir ya da birden fazla travmatik anıdan kaynaklandığı gerçeğinden yola çıkarak, Davranış Bilimleri Enstitüsü’ nden EMDR (Göz Hareketleriyle Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşleme) Terapisi Eğitimi aldı.

– Çocuk ve Ergenlerde EMDR Eğitimi – Prof. Dr. Ümran Korkmazlar

– EMDR Terapisi 1. Düzey Süpervizyon Eğitimi – Davranış Bilimleri Enstitüsü

– EMDR Terapisi 2. Düzey Eğitimi – Davranış Bilimleri Enstitüsü

– EMDR Terapisi 2. Düzey Süpervizyon Eğitimi – Davranış Bilimleri Enstitüsü

– Hipnoz Eğitimi – Psikoterapi Enstitüsü Uzm. Dr. Tahir ÖZAKKAŞ

– ‘Beden Odaklı Psikoterapi Olarak EMDR Terapisi’ – Workshop – (Udi Oren – EMDR Avrupa Eğitmeni)

– EMDR, Zor Vakalar, Başarılı Uygulamalar Workshop – Davranış Bilimleri Enstitüsü

– Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi

– Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi

– Aile Danışmanlığı Eğitimi, 480 Saat – Adnan Menderes Üniversitesi

– Cinsel Terapi Eğitimi - CİSED
Cinsel Terapi Eğitimi Ana Başlıkları Şu Şekildedir: 1. Vajinismus Terapisi (cinsel ilişkiye girememe, cinsel ilişkide kasılma ve cinsel ilişki korkusu) 2. Disparoni Terapisi (Ağrılı Acılı Cinsel İlişki) 3.Erken Boşalma Terapisi 4.Cinsel İsteksizlik Terapisi  5.Ereksiyon Problemleri Terapisi 6. Boşalma ve Orgazm Sorunları Terapisi 7.Geç Boşalma Terapisi 7. Cinsel kimlik ve yönelimle ilgili terapi

UZMANLIK ALANLARI

EMDR Terapisi (Göz hareketleriyle Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşleme)
Çocuk ve Ergenlerle EMDR Terapisi
Bireysel Psikolojik Danışmanlık
Çocuk ve Genç Psikolojik Danışmanlık
Çift ve Aile Psikolojik Danışmanlık
Cinsel Danışmanlık (Vajinismus, Erken Boşalma, Cinsel İsteksizlik, İktidarsızlık)

Toplam 137 Danışan Yorumu –   

 

T.L.
Vajinismus sorunum vardı ve hayatımı oldukça olumsuz ve kalitesiz yönde etkiliyordu.
Danışmanlık sürecine sorunu kendimiz çözemeyeceğimiz için karar verdi. Süreç yaklaşık iki buçuk ay sürdü ve oldukça gelişmeci bir yönde ilerledi. Soruna nokta atışı yapıldı, kesin çözümler bulundu. Süreci olumsuz etkileyebilecek tüm değişkenler sırayla ortadan kaldırıldı. Samimi, net, anlayışlı tavırlar doğrultusunda devam eden süreçte olumsuz hiç bir durum söz konusu olmadı. Özellikle EMDR uygulamasını gerekli olduğu durumlarda kullanıldı. Kullanım sonucunda olumlu sonuçlar elde edildi. Cesaretlendirici ve güven verici tutum ve davranışlarla süreç başarılı bir biçimde sonlandırıldı.
Fatih Uğur ve Optimum Aile Danışma Merkezini daha kaliteli bir yaşam sürmek ve sorunlarından kurtulmak isteyen bireylere tavsiye ederim.

Y.Z.
Kızımda panikatak vardı 2 hafta boyunca nefes almakta zorluk, ağlama, yalnız kalamama, toplum içine çıkma korkusu vardı. Bütün aileyi etkiliyordu.İlk önce psikiyatriste gittik ilaç tedavisi başladı fakat iyileşme göremedik. Psikologa gitmeye karar verdik. Birinci seansta tanışma ve problemin ne olduğu anlaşıldı. İlk emdr tedavisinde hastamızın iyileştiğini gördük. Danışmanlık sürecinden çok memnun kaldık. Yakınlarıma Optimum Aile Danışma Merkezini ve Fatih beyi kesinlikle tavsiye ederim.

M.T.
Kızım için başvurduk Fatih beye. Kızımın korkuları ve endişeleri vardı ve bu durum kendi hayatını ve bizleri olumsuz yönde etkilemeye başlamıştı. Kızımıza göstermiş olduğumuz yardımların faydalı olmadığını gördüğümüz an bu hizmeti almaya karar verdik. Yaklaşık bir ay oldu ve bu süreç içerisinde çok hızlı yol kat ettik. Artık korkular ve endişeler yok denecek kadar azaldı.
Danışanlarına yaklaşımı çok güzel ve güler yüzlü birisi. Danışmanlık ihtiyacı olan herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.

H.P.
Optimum Aile Danışma Merkezinde kesinlikle mükemmel hizmet var tavsiye ederim. Bizim sorunumuz vajinusmus problemi ile ilgiliydi. Bu konu üzerinden başvurduk. Sorunumuz 4 gün gibi kısa bir sürede sonuca ulaştı. Sayın Fatih beye ve diğer çalışma arkadaşlarına teşekkürü bir borç bilirim çok sıcak karşılama ve ilgilenme yaptılar. Optimum Aile Danışma Merkezi ailesine teşekkürler. Sevgiler

Y.Ş.
Eşimle Cinsel ilişki sorunumuz vardı 2 klinikten destek aldık. Sorunumuz çözülmedi. Internetten eşim Fatih beyi buldu. 3 günde bizi sorunumuzu çözeceğini söyledi. Hiç umudum yoktu 15 Temmuzda 15 Temmuzda Danışmanlık hizmetimiz başladı. 17 Temmuzda sorunumuz çözüldü. Optimum Çalışanlarına teşekkür ediyorum.

P.Ç.
İlişkim bittiği için bir türlü atlatamıyordum ve bu da benim günlük hayatımı çok etkiliyordu. Bu durum günlük hayatımı etkilediği için internetten araştırarak ve yorumları okuyarak kendisini buldum. Sürecim ise dört ay kadar sürdü. Artık yavaş yavaş hayatımdan verim almaya başlamıştım. Optimum Aile Danışma Merkezi’ni sorunları olan herkese tavsiye ediyorum. Özellikle Fatih UĞUR’u. İşinde gerçekten uzman birisi.

T.A.
Sorunumuz oğlum yağız’ın yaş geçişlerindeki sorunları için gelmiştik Yaklaşık bir buçuk ay oldu Fatih bey ile başlayalı. Fakat kısa zamanda baya yol katettik. Şu an oğlum gayet iyi ve fatih beyi ihtiyacı olan herkese tavsiye ederim

O.A.
Sorunum erken boşalmaydı. Bu sorun beni çok rahatsız ettiği için, evlilik hayatımı çok kötü etkilediği için. Sonuçtan çok memnun kaldım, Fatih beye çok teşekkür ederim, herkese tavsiye ediyorum. Süreç 3 gün sürdü ve çok memnun kaldım.

B.A.
Erken boşalma sorunu için başvurmuştuk. Uzun zamandır devam eden bu rahatsızlıktan dolayı bu kararı aldık. Sorunumuzun çözümü 4 gün sürdü, süreçten memnun kaldık. Fatih UĞUR’U tavsiye ederim, ekip olarak güzel bir işbirliği sağlıyorlar.

M.E.
Sorunum ilk gece eşimle birlikte olamamdı. İlk gecenin sabahında da bütün çabalarımıza rağmen cinsel birlikteliğimiz gerçekleşmedi. Hemen önlem almamız gerektiğini düşünerek Fatih Bey’e durumu anlattık. O da çözümü olduğunu ve vajinismus problemi olduğunu söyledi. Kendisiyle görüştük ve 3 günlük sürece girdik. Süreçte danışmanlarımız çok anlayışlıydı. Memnun kaldık ve süreç olumlu sonuçlandı. Evlilik için cinsel birliktelik gibi önemli bir konunun bu kadar kısa sürede hallolmasını sağladıkları için teşekkür ediyorum. Elbette ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum.

 

Z.R.

Annesini kaybettikten sonra 6 yaşındaki kızım bana çok fazla bağlandı. Başta ben de eşimin kaybını onunla birlikte zaman geçirerek azaltmaya çalıştım ancak işe geri dönmem gerektiğinde kızımda ciddi sorunlar ortaya çıktı. İşe giderken ağlama krizlerine giriyor, işten geldiğimde bana karşı öfkeli ve saldırgan davranışlarda bulunuyordu. Ne yapacağımı şaşırmışken Fatih beyi önerdiler. İlk görüşmede bana çok güven verdi. EMDR terapisi ve oyunlarla sürecimiz ilerledi, kızım çok kolay uyum sağladı Fatih bey sayesinde. Ben de kendisinin önerilerine uyum sağlayınca kısa sürede, değişim gerçekleşmeye başladı. Sürecimiz sona erdi ve kızım artık ben işe giderken beni öperek yolluyor geldiğimde sarılarak karşılıyor, benimle uyumuyor. Tüm bunları Fatih beye borçluyuz. Kendisi iyiki karşımıza çıkmış. Allah razı olsun.

 

T.Ç.
Sorunumuz tam olarak cinsel ilişkiye girememe, vajinismus problemimiz vardı. Evliliğimizi çok kötü bir şekilde etkiliyordu. Herşey normalken hayatımızdaki en büyük engel bu sorundu. Danışmanlık sürecine başlamadan önce internet üzerinden araştırma yaparak, yorumları inceleyerek karar verdim. Sürece başladığımız günden itibaren 4 gün sürdü. Eşimin durumu ileri düzeydeydi. Bayılmalar, ağlama krizleri, kasılmalar oluyordu. Allah’a şükür hepsini geride bırakarak süreci tamamladık. Kesinlikle tavsiye ederim.

S.K.
Evlilikten sonra hanımım ile ilişki kuramamıştık. Evliliğimizden 3 ay sonrası eşim ile birlikte Optimum Aile Danışma Merkezine başvurduk. Hanımımda vajinismus adı verilen bir sorunun olduğunu söylediler. Bu sorunu bizde duymuştuk ve araştırmıştık. Danışmanlık merkezinden yardım almaya karar verdik. Seans başlamadan önce bende tedirginlik vardı. Her yönüyle seanslar bittikten sonra ve çözüme kavuştuğumuzda, kaygılarım ve yanlış düşüncelerim bitti. Bu sorunu olanların kısa sürede sürece başlaması ve çözüme kavuşmasını herkese tavsiye ediyorum.

A.E.
Kesinlikle ertelenecek bir durum değil birçok merkezden vajinismus sorunu için destek aldım. Fakat bu sefer başaracağımı biliyordum. Optimum Aile Danışma Merkezi’nden aldığım terapiler sayesinde kendimi daha özel ve özgüvenli hissettim. Bu hissi veren Klinik Psikolog Fatih UĞUR ve ekibiydi. Bu konuda bana çok yardımcı oldular. Almış olduğum terapiler gerçekten beynime sen yaparsın, sen çok güçlüsün sinyalleri veriyordu. Bu konuda kendimi çok şanslı hissediyorum. Bu kadar zor bir olayı 3 gün gibi kısa bir sürede gerçekleştirdiler. Ben aslında bu kadar kısa sürede gerçekleşeceğine ihtimal bile verememişken büyük bir özgüvenle başarmıştım. Çok çok teşekkür ederim.

C.Ç.
Sorunumuz ilişkide sıkıntılar olmasıydı. Evliliğimizi olumsuz etkiliyordu. Sürekli tartışmaya başlamıştık. Eşim araştırmış, bulmuş ve benimle paylaştı. İlk saçma geldi, sonra denemeye karar verdik. Sürece başladık. Danışmanımız doğru zamanda doğru anlatımla çok yardımcı oldu. İlişki sorunumuz 2 gecede halloldu. Böyle konularda ön yargılı olmak yerine denemek önemlidir. Danışmanlık sürecinden çok memnun kaldık. Fatih UĞUR’a ve Optimum Aile Danışma Merkezi’ne çok teşekkür ederim. Hiç düşünmeksizin herkese tavsiye ederim.

Y.K.
Sürece başlarken eşim ve ben endişeliydik. Ama sonunda Optimum Aile Danışma Merkezi ile tanıştık. Fatih bey süreçle çok ilgilendi. Verdikleri destek sayesinde süreci güzelce gerçekleştirdik ve 3 günün sonucunda başardık. Optimum Aile Danışma Merkezi’ni herkese tavsiye ederiz.

H.P.
İlk başta kararsız kaldım, acaba çözüm olabilir mi diye ama daha sonraki süreçte izlenilen yol, yöntem ve metodlardan fayda gördüğümüz için sonuna kadar sabırla ilerledik. Sorunumuz %100 çözüldü. İnanmak başarmanın yarısıdır. İnanarak ve isteyerek gelirseniz başaramayacağınız hiçbir şey yoktur. Beş yıllık evliyi, sağolsun fatih bey sayesinde sorunumuz 3 günde çözüldü.

H.Ç.
Eşim vajinismus sorunu yaşıyordu ve Fatih beyin sayasinde 3 günde problemimizi çözdük. Fatih beyi ve ekibini tavsiye ediyorum. Gerekli ilgi alakayı birebir yakından ve telefonla arayarak yanımızda oldukları için teşekkür ediyorum.

 

R.K.

Fatih beye 3 yaşındaki oğlumuzun kekemelik sorunu için gittik. Sürecin tamamının anne babayla ilerleyeceğini, çocuğun gelmesine gerek olmadığını söylediğinde başta çok tereddütlü yaklaştık. Önerdiği ödevleri gerçekleştirdikçe dolaylı bir yoldan bunun çözülebileceğini görünce çok şaşırdık. Kendisine ne kadar teşekkür etsek az, bizim sürecimiz 5 seans sürdü. Aynı sorunu yaşayanlara Fatih beyi kesinlikle tavsiye ederim.

 

Ş.D.
3 aylık evliyim, vajinismus problemim vardı ve Optimum Aile Danışma Merkezine başvurdum. Evliliğim her geçen gün kötüye giderken 3 gün içinde bu problemden kurtuldum. Fatih bey desteği ile pişman olmadım. Sorunum hiç çözülmez sanıyordum, bu hızlı çözüm beni ve eşimi birbirimize tekrar bağladı. Teşekkürler Optimum, teşekkürler Fatih bey. Kesinlikle tavsiye edeceğim bir ortam ve ilgi.

M.Ç.
Biz evleneli 4 ay oldu ve çok istememize rağmen birlikte olamadık. Araştırmalarım sonucu Konya Optimum Aile Danışma Merkezini bulduk. Klinik Psikolog Fatih UĞUR ve ekibiyle beraber 3 gün gibi kısa bir sürede bu sorunu yendik ve artık bir vajinismus değiliz. Buradan mutlu bir şekilde ayrılıyoruz. Kendilerine teşekkür ederiz.

 

R.G.
Eşimin vajinismus problemi için geldik. Günde iki seans olmak üzere 2 günde yani 4 seansta gerçekleşti. Allah onlardan razı olsun. Çok güzel hizmet ve ilgi gördük. Bu problemi yaşayan herkesin vakit kaybetmeden gelmelerini tavsiye ediyorum. Fatih UĞUR hocam ve ekibini herkese tavsiye ediyorum. On numara kesinlikle tavsiye ediyorum.

A.Ç.
Fatih Uğur beyi herkese öneriyorum, vajinismus problemini yaşayan herkes hiç utanmadan, sıkılmadan gelebilirler. Profesyonellikleri ile bizim sorunumuzu 3 günde çözdüler. Onlara çok teşekkür ediyorum. 3 aylık evliliğimde hata yapmışım ilk başta gelmeliydim. Optimum ailesine sonsuz teşekkürler.

E.B.
Evlendikten sonra herşey çok güzel gidiyordu; çok iyiydi fakat eşimle cinsel birliktelik yaşayamıyorduk. Bu konuyu yorgunuz herhalde veya stresliyiz. Daha sonra neden olmuyor diye internette araştırma yapmaya başladık ve eşimin  vajinismus olduğunu anladık, internetten okuduğumuz bilgiler ile bunu atlatmayı denedik. Fakat profesyonel yardım olmadan bunu atlatamayacağımızı anladık. Destek almak için araştırma yapmaya başladık ve Fatih Bey’e ulaştık. İlk başlarda Fatih bey ile görüşmelerimizde kafamda ön yargılar vardı. Bildiğimiz şeyleri bize anlatacak ve sonunda cinsel ilişkiyi yaşayamayacağız diye düşüncelerim vardı. Fakat görüşmelere devam ettikçe bize verilen ev ödevleri ile varmadan eşimle daha güzel ve bilgili bir şekilde sorunumuzun gittiğini gördük. 3 günde eşimle 9 aydır yaşayamadığımız cinsel ilişkiyi yaşamaya başladık. Sorunumuzu çözdüğü için Fatih Bey’e ve Optimum Aile Danışma Merkezi’ne çok teşekkür ediyorum. Bizim gibisorun yaşayan tüm çiftlere profesyonel destek almalarını tavsiye ediyorum.

H.U.
Eşimle birlikte olamamak ve eşimin birlikte olma korkusundan dolayı birleşemediğimiz için çocuğumuz olmuyordu. Tam bir aile olarak hissedemiyorduk. Danışmanlık sürecine eşimle birlikte internette yaptığımız araştırmalar sonucunda karar verdik ve olumlu yorumlar sonucunda Optimum Aile Danışma Merkezi ile başlmaya karar verdik. Optimum Aile Danışma Merkezini tavsiye ederiz.

E.E.
Eşim vajinismustu, 5 aydır  ilişkiye giremiyorduk. Optimu Aile Danışma Merkezine başvurduk ve sorunumuz 2 gece, 3 günde çözüm buldu. Güleryüz, telefon hizmeti herşey çok güzeldi. Teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ediyorum. Sadece sisteme uyun, kendiliğinden çözülüyor. Çok mutluyum Optimum ailesine teşekkür ediyorum. Fatih UĞUR’u tavsiye ediyorum.

 

TAVSİYEEDİYORUM.COM SİTESİNDEN ALINAN DOĞRULANMIŞ DANIŞAN YORUMLARI

Fg
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Nisan.2020
TavsiyeNo: 114555
Fatih beyi internete araştırma yaparken keşfettik. Ergen bir evladımızın sorunları ile ilgili kendisine müraacat ettik sağolsunlar ilk görüşmeden sonra yani çocuğumuzun sıkıntılarının ne olduģunu anlayabilmek amacı ile ilk görüşmemiz oldu .Sıkıntıların çözülebilmesi için bize EMDR tedavisini uygulamayı düşündüğünü bizlere iletti ..ve seanslar başladı bu şekilde her seans sonrası olunlu yönde gelismeler gözlemledik 8 yada 9 seanstayız galiba şu an ama hergün ilerleme katediyoruz ve seanslarımız devam etmekte Fatih beye teşekkür ederek bizim gibi evladının sorunlarına şifa arayan annne ve babalar Emdr ve fatih beyi tavsiye Ederiz
     1 Beğeni

 

Tuğba Y
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Ağustos.2019
TavsiyeNo: 110970
Kaybolan umutlarımi tekrardan yeşertmek üzere çıktığım yolculuğumda internette psikolog arayışına girdim.Bircok kişiyi eleyerek iç sesim Fatih Uğur Bey’de karar kıldı.Onun sayesinde Emdr terapisinin varlığından haberdar oldum.Su anda 6 seansımız bitti.Daha surecimiz devam ediyor.Edindigim tecrübelerle şunu söyleyebilirim ki otuz dört yıllık hayatimda anne ve babama hicbir zaman ‘Seni seviyorum.’cümlesini kullanmamışken terapinin daha ilk iki seansından sonra bu cümleyi sürekli onlara kullanır oldum.Artik daha dinginim.Hayat çok güzel ve yaşamaya deger.Allah Fatih Bey’i hep iyi insanlarla karşılaştırsin.Onu tanıdığım için ‘Iyi ki ‘diyorum .Emdr terapisi ve Fatih Bey ile tanışma fırsatı için zamanı ertelemeyin.Ben yavaş yavaş silkeleniyorum ve sorunlar ortadan kalktıkça şükrediyorum .Kendisine teşekkürü bir borç bilirim .
     Beğenin

 

M.B.
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110562
Değerli Psikoloğum Fatih Uğur ile bir kaç ay önce tanıştık. Kendisini internette araştırmalarım sonucunda tercih ettim. İyi ki tanımışım. Doğru seçim yaptığımı ilk seansta anladım. Samimiyeti, güler yüzü, iyi niyeti, çözüm odaklı oluşu, profesyonelliği, güven veren yaklaşımı sayesinde çok yol aldım. Fatih Bey, bana EMDR mucizesini anlattı. Mucize diyorum çünkü, olumsuz duygularınız siz farketmeden siliniyor. EMDR seanslarına hemen başladık.Daha önce yaşamış olduğum travmaları çalıştık ve inanılmaz bir başarı sağladık. Travmalarım artık bana çok sıradan bir olaymış gibi geliyor. En güzeli de travmaları çalışırken yine farketmeden hayata daha pozitif bakmayı, anı yaşamayı, hayır demeyi, daha mantıklı düşünmeyi, stresle başa çıkabilmeyi öğrendim. Hayatı daha çok seviyorum ve kendimi daha özgür hissediyorum. Fatih Bey’e ve Optimum ailesine ne kadar teşekkür etsem az…Sizler de arayış içindeyseniz eğer kesinlikle Fatih Bey’le tanışmalısınız.
     1 Beğeni

 

Uzm.Psk.Ayşe Nur AKBULUT
Klinik Psikolog – Pedagog
Sitemize Kayıtlı Uzman
22.Haziran.2019
TavsiyeNo: 110250
Fatih Bey ile bir meslektaşım sayesinde tanıştık. Fatih Bey işine değer veren, daima profesyonelce çalışan ve kendini sürekli yenileyen bir meslektaşımdır. İçten ve samimi tavırları ile karşısındakine güven veren bir yapıya sahiptir. Kendisi danışanlarına karşı oldukça özverili, profesyonel ve sorumluluk sahibi bir bakış açısıyla yaklaşmaktadır. Tereddüt etmeden psikolojik yardım alınabilecek deneyimli ve alanına hakim bir uzmandır. Fatih Bey’i gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni

 

K.U
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109760
5 yıldır yaşadığım anksiyete bozukluğu ve ardına gelen panik atakla mücadele ederken bir uzmandan yardım almayı araştırırken Fatih Bey’e rastladim. Bana emdr uygulayacağını söyledi.suan 4 seans yaptık hala devam ediyoruz.4 seans bile Fatih Bey’in yardımıyla beni çok rahatlattı ve çok memnun kaldım. Fatih bey beni cok iyi dinleyen anlayan ve sorunlarima cok iyi cevap veren bir insan .Benim gibi şikayetleri olan kişiler zaman kaybetmeden bence Fatih Bey’le tanismalilar.Allah sizin gibileri başımızdan eksik etmesin.
     2 Beğeni

Ş K
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Nisan.2019
TavsiyeNo: 109425
Fatih Bey’i internetten psikolog ararken buldum.Kendisini önceden tanımıyordum bilgim yoktu.Sitedeki danışan yorumlarını okuyarak danışanı olmaya karar verdim ve hemen randevu aldım.Geçmişimde yaşadığım kendime bile söyleyemediğim kötü bi olayı anlattığımda bi travma olduğunu öğrendim.Bu travmamı Emdr yöntemiyle çözebileceğimizi söyledi.İyi ki Fatih Beyle ve bu yöntemle tanıştım.ilk seanstan itibaren zihnimde büyüttüğüm beni sürekli mutsuz eden travmamın etkilerinden emdr yöntemiyle kurtuluyorum.Emdr mucize bi yöntem fakat nokta atışlarıyla bunu gerçekleştiren Fatih Bey’dir.Güvenilir ,işinde uzman, kaliteli bir insan.Emdr sürecim devam ediyor ama hayatımda çok şey değişti kesinlikle Fatih Bey’i tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni

Tolğa
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Şubat.2019
TavsiyeNo: 108408
Kayğı problemim vardı ve bu rahatsızlıgımı gidermek icin profesyonel yardïm almayı düşünüyordum internette araştırmalara girdim ve fatih beyin calışmalarındaki müşteri yorumlarını okudum ve etkilendim cünki hastalar tedaviden memnun ayrılmışlardı bende denemek istedim ve fatih hocamla terapiye başladık.EMDR teknigiyle 6 seansta kaygı problemimi fatih hocamın sayesinde sonuna yaklaştım şuan kendimi cok iyi hissediyorum bu kadar hızlı bitecegini tahmin etmemiştim fakat işine okadar hakim ve seansların her birini hastalıgımızı yenmemiz icin okadar iyi kullanıyor ki birde bakmıssınız kaygını yenmişsin.Allah razı olsun fatih hocamdan tavsiyem bu tarz rahatsızlıkları olan kişilerin kendileriyle bocalamarını bırakıp bir an önce bu destestegi almaları ve tedavi olmanız huzura kavuşmanız dilegiyle.
     Beğenin

H.P.
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Şubat.2019
TavsiyeNo: 108119

Klinik Psikolog Fatih Uğurdan vajinusmus sorunumuzla ilgili eşimle birlikte seanslara başladık. Eşimle 3 yıllık evli olmamıza rağmen birlikte olamıyorduk. Bu sorun hayatımızı olumsuz etkilemeye başlamıştı. Bunu çözümü olmayan bir sorun olarak düşünüyorduk. Ardından internetten Fatih beye ulaştık. Sorunumuz 4 gün gibi kısa bir sürede çözüldü. Süreç gayet keyifli ve rahattı. Adeta ikinci bir balayı gibiydi. Başta da sürecin 4 gün sürecegini söylemişti zaten. Bu sorunun çözülmesi durumunda eşimle aramızdaki diğer tartışma ve kavgalarda son buldu. Vajinusmus sorunuyla ilgili destek arayan herkese cinsel terapi danışmanlığını ve özellikle Fatih beyi tavsiye ederim. Fatih bey ve tüm ekibine teşekkür ederim.

     Beğenin

Psk.Dnş.Barış İLHAN
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
23.Ocak.2019
TavsiyeNo: 107972
Fatih Bey’ le çeşitli eğitimler ve ortak arkadaş vasıtasıyla tanıştık. Kendisini iyi ki de tanımışım diyorum. Yardımsever tutumu ve mesleki bilgi birikimi en beğendiğim yönü. Öz geçmişine baktığınız zaman lisans eğitimi sonrası aldığı birçok eğitim onu diğerlerinden farklı kılıyor. Özellikle de geçmiş yaşantısında unutamadığı, hala rahatsız etmeye devam eden, travmatik anıları olan kişiler için uygulanan EMDR yöntemine çok hakim olması, bu alanda yoğun vaka deneyimi Fatih Bey’ in en önemli özelliklerinden bir tanesi. Konya ve çevresinde uzman bir psikoterapist arayanlar için Fatih Bey’ in orada olmasını güzel bir şans olarak değerlendiriyorum. Kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum…
     Beğenin

E. B.
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Ocak.2019
TavsiyeNo: 107883
Merhaba ben Fatih beyi tesadüfen çaresizce ınternette dolaşırken gordum ve ıyıkı de gordum. İlk gıttıgım seansta biraz on yargıyla gittim çunku dıger psıkolaklar gibi konusarak gececegını dusunuyordum. Ben sorunumun ne olduğunu biliyordum bana cozum gerekiyordu. Sukurler olsun Allah’ıma EMDR VE FATİH hocamı bana vesile kıldı. İlk seansta guler yuzuyle guven veren tavrıyla ikna oldum ve terpıye basladım. Beni Emdr konusunda bilgilendir. Benim ciddi problemlerım vardı 8.seanta henuz yolun basındayım. Buna ragmen hayatımda ciddi degısıklıkler olmaya basladı. Yapamadığım ustesınden gelemediğim bir cok seyı yapmaya basladım. Bazen tesadüfler insanın mucizesi olabiliyormuş. Eger benim gibi tesadüfen Fatıh beyi EMDR yı gorduysenız hıc problemlerinizı ertelemeyin. Fatıh beye cok tesekkur ediyorum.
     Beğenin


Dyt.Elif Beyza KAYA

Diyetisyen
Sitemize Kayıtlı Uzman
10.Ocak.2019
TavsiyeNo: 107762
Klinik Psikolog Fatih Uğur Bey mesleki anlamda çok güvendiğim bir psikoterapist hem de Konya’da bir süredir birlikte çalıştığım iş arkadaşımdır. Mesleki bilgi, beceri ve tecrübesi oldukça fazladır. Sürekli olarak okuduğu kitaplarla ve katılmış olduğu eğitimlerle bilgilerini tazeler. İşinde oldukça titiz, ciddiye alan ve severek mesleğini icra eden Klinik Psikolog Fatih Uğur Bey mesleki bilgi ve deneyimlerinin yanı sıra güvenilir, samimi ve sıcak kanlı yaklaşımıyla da danışanlarıyla arasında oldukça etkili bir iletişim ve etkileşim kurmasını sağlamaktadır. Konya’da mesleğinde oldukça başarılı olan Fatih Bey’i danışmanlık hizmeti almak isteyen herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     1 Beğeni

E.N.
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Ocak.2019
TavsiyeNo: 107742
Fatih beyi psikilojik destek almaya karar verdiğim noktada internetten araştırma yaparken gördüm. Emdr diye bi yöntem de kullandığından bahsediliyordu internette. Emdr nedir diye araştırdım Videolar izledim YouTube dan ve ilgimi çekti. Yaşadığım olayın ağırlığı altında acı çekiyordum bir daha iyileşemeyeceğimi ve bir daha gülemeyeceğimi düşünüyordum. Tedavi yönteminin tam bana göre olduğunu düşündüm. Zihnimden yaşanmış olay silinmesede etkisi kalmadı ve olaya karşı duyarsızlaştım. Emdr zaten tam olarak bunu yapıyor. Fatih beye ilk gittiğim de ağlama krizlerim vardı bekleme salonunda bile ağlıyordum. Şimdiyse onları ben yaşamamışım gibi öyle birine şahit olmuşum gibi zihnimde. İmkanı olan herkese tavsiye edebilir. Tabi Fatih bey’i de es geçmemek gerekir çok ilgili ve güler yüzlü. Kendini rahat hissettiriyor insana. Bu en başta gerekli olan şey sanırım. Rahat olmadığım bi ortamda özelimi de paylaşamam zaten. Fatih bey bu konuda kesinlikle doğru bir tercih olacaktır. Kendisine ve çalışan ekip arkadaşlara teşekkür ediyorum. Çok zariflerdi.
     BeğeninPsk.Fadıl KARAKOÇ

Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
2.Ocak.2019
TavsiyeNo: 107636
Fatih hocamla bir eğitim vasıtasıyla tanışma fırsatımız oldu. Kendisinin alandaki deneyimi ve bilgi birikimi fazlasıyla kendisini hissttiren özelliklerinden. Canlı, içten ve samimi yaklaşımı danışanlar için tercih sebeplerinden bir kaçı. Yılların verdiği deneyim; içtenlik, bilgi birikimi ve samimiyetle birleşince tercih edilecek ruh sağlığı çalışanlarinin başında geliyor olmasına kapi araliyor Konyada. Konya ilinde tercih edilecek psikologların başında geliyor kendisi. Gönül rahatligiyle tercih edilecek bir psikolog.
     Beğenin

Psk.Erol AKDAĞ
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
21.Aralık.2018
TavsiyeNo: 107420
Fatih beyle Emdr zor vakalar ve Emdr 2. düzey eğitimlerinden tanışıyoruz. Kendisi donanımlı ve alanında söz sahibi birisidir. Vakalara yaklaşımından, sunduğu çözüm önerilerinden tecrübesini ve yetkinliğini belli etmektedir. Fatih bey çocuklarla, ergenlerle, yetişkinlerle çalışmaktadır. Konya ve çevresinden Emdr, Aile danışmanlığı, kaygı bozukluğu, cinsel terapi, hipnoterapi, depresyon v.b terapisi arayanlara gönül rahatlığıyla Fatih beyi tavsiye ederim.
     Beğenin

T.L.
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Eylül.2018
TavsiyeNo: 105382
Vajinismus sorunu sebebiyle Fatih Bey’den yardım aldım. Sorunun kaynağına inen Fatih Bey nokta atışları yapıp EMDR uygulayarak bu sorunu kısa sürede çözmemizi sağladı. Bu süreçte korktuğum ve olumsuz düşüncelere kapıldığım zamanlarda bile her zaman anlayışlı, samimi, sabırlı ve kararlı davranışlar sergileyerek beni cesaretlendirdi. Aslında vajinismusun tamamen travmalara bağlı olan bilişsel yapıyla ilişkili olduğunu göstererek hayatımı oldukça önemli bir şekilde etkiledi. Seanslarda sadece bu sorun hakkında değil, aynı zamanda, yaşamımızın kalitesini artıracak kıymetli konular hakkında da konuşarak keyifli ve verimli zamanlar geçirdim. Fatih Bey gerçekten işini keyifle yapan, yalnızca maddi kazanç sağlama amacı gütmeyen, alanında uzman, güleryüzlü, samimi, espirili, nitelikli, pratik bir zekaya sahip ve doğru yönlendirmeler yapan bir kişidir. Bu sebeple herhangi bir sorun yaşayan ve özellikle vajinismus tedavisi arayan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     2 Beğeni

Psk.Merve YILMAZ
Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
3.Eylül.2018
TavsiyeNo: 105327

Uzman klinik psikolog Fatih Beyle Özel Optimum Aile Danışma Merkezi’nde birlikte çalışmaktayız. Fatih Bey tecrübesi, yetkinliği ve sürekli kendini geliştiren yapısıyla alanın nabzını tutmaktadır.İlgisi, güler yüzlülüğü ve empatik yaklaşımı sayesinde danışanlarının memnuniyetini kazanmıştır. Danışanlarının sorunlarına çözüm ararken birçok farklı ekolden faydalandığı gibi,göz hareketleriyle yeniden işleme ve duyarsızlaştırma anlamına gelen ve neredeyse tüm psikolojik rahatsızlıklarda fayda sağlayan EMDR tekniğinin de uygulayıcısıdır. Konya’da psikolog, klinik psikolog ya da EMDR terapisti arayan herkese Fatih Bey’i gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

     2 Beğeni

O.G
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Ağustos.2018
TavsiyeNo: 105293
Yaşadığım ağır travmayı atlatmanın bilimsel yollarını araştırırken Emdr tekniğinin tek ve kalıcı çözüm olabileceğini gördüm,internetten bu tekniği Konya’da uygulayan merkezleri araştırdım ve Optimum danışmanlık Fatih Bey ile emdrye başladık.Asla atlatamayacağımı ve tek yol olduğunu düşündüğüm ama yine de umutsuz başladığım emdr seansım bugün bitti.ve sonuç şükürler olsun.İmkanı olan herkesin bu tedaviyi alarak yaşadığı travmaları veya kötü olayları hayatı boyunca yanında koca bir yük olarak taşımamasını ve bundan sonraki hayatını çok daha kaliteli,umutlu ve huzurlu yaşamasını diliyorum.Bunun içinde emdr tedavisini doğru kişiden almak çok önemli.İyi ki Fatih Beyle tanışmışım, işini Çok iyi yaparak beni kendimi soktuğum o karanlık kuyudan çıkardı.Herşey Zihnimizde bitiyor ve en ağır olayların bile bu tedaviyle üstesinden gelmek mümkün,buna bizzat ben yaşayarak şahit oldum,Bu tedaviyi almak isteyenlere kesinlikle kendisini tavsiye ediyorum.
     Beğenin

Akile Ö.
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Haziran.2018
TavsiyeNo: 104408

20 yıl önce psikolojik sorunlarim nedeniyle doktor önerisiyle ilaç kullanmaya başladım o yıldan bu senenin Ocak ayına kadar ara vermeden devam ettim bu sene ilacın dozunu önceden yavaş yavaş azaltarak bıraktım bıraktıktan 1 hafta sonra sanki hiç psikolojik tedavi görmemiş gibi başa döndüm ve buna birde gece uyurken kötü bir şekilde uyanarak sıkıntı daralma nefes almada zorluklar gibi ataklar eklendi artık ilaç kullanmak istemiyordum o yüzden psikolaga gitmeye karar verdim ve sıkı bir araştırma sonucu Fatih beyin tedavi yöntemi ve yazılan yorumları okuyarak Fatih bey sayesinde EMDR ile tanıştım yaklaşık 4 ay her hafta seanslarıma düzenli gittim ilk 3 seans sonunda ataklarım geçti o an sonucun olumlu olacağını anladım güvenerek ve inanarak seanslarima devam ettim şuan iyiyim ve benim gibi psikolojik sorunları olan varsa ilaçsız bu yöntemle tedavi olmalarını tavsiye ederim Fatih beye yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim ihtiyacınız varsa Fatih bey ve onun aracılığıyla EMDR yöntemiyle tanismanizi isterim

     Beğenin

Pdg.Mevla KARAKAŞ
Uzman Aile Danışmanı – Pedagog
Sitemize Kayıtlı Uzman
1.Mayıs.2018
TavsiyeNo: 103565
Fatih Uğur’la kısa bir süre önce tanışmamıza rağmen güleryüzlü , güven veren,esprili,planlı programlı,ve kararlı bir yapıya sahip olduğunu söylemeliyim. Kendisi mesleğini hakkını vererek yapan,özellikle bireysel terapi,cinsel terapi,çift terapisi ve Emdr konusunda örnek bir profesyoneldir. Kullandığı yöntemler konusunda yetkinliğine güvendiğim bir psikolojik danışmandır. Konya ve çevresinde terapiye ihtiyaç duyan herkese önerebileceğim, gönül rahatlığıyla gidebileceğiniz bir uzmandır.
     2 Beğeni

Psk.Derya ÇİÇEK
Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
27.Nisan.2018
TavsiyeNo: 103508
Fatih Bey ile Konya Özel Optimum Aile Danışma MERKEZİ’nde birlikte çalışmaktayız.Kendisi işinde oldukça başarılıdır. Mesleğiyle ilgili güncel eğitimlere katılarak sürekli kendini çalışma alanında geliştirmektedir.Kendisi yoğun olarak evlilik problemleri ve cinsel problemler alanında çalışmaktadır ve oldukça olumlu sonuçlar almaktadır.Sıklıkla terapilerin de EMDR tekniği uygulamaktadır.Konya da EMDR terapisti ve Konya da EMDR terapisi uygulayıcısı arayan ve sorunlarına kısa sürede çözüm bulmak isteyen herkese Fatih Bey’i tavsiye ederim.
     2 Beğeni

Enes Yıldız
27.Nisan.2018
TavsiyeNo: 103507
Değerli dostum Fatih ile Ege Üniversitesinde lisans eğitimimizi birlikte tamamladık. Dostluğumuz, meslektekş birlikteliğimiz hiç kopmadan keyifle devam etmiştir. Mesleki hayatındaki çalışkanlığı ve onun EMDR alanındaki başarılarını artırmış ve artırmayada devam edeceğinden eminim. Fatih’in danışanlarıyla kurduğu ilişki, onlara gösterdiği yaklaşım bence onu bu alanda çalışan diğer uzmanlardan ayıran en önemli özelliğidir. Samimiyetiyle, çalışkanlığıyla ve mesleki yeterliliğiyle tereddütsüz herkese tavsiye edebileceğim bir dosttur.
     1 Beğeni

Uzm.Psk.Endam GÜMÜŞ

Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
26.Nisan.2018
TavsiyeNo: 103491
Fatih Bey girdiği ortama canlılık katan ve herkese yardımcı olmaya çalışan bir meslektaşım. Sahip olduğu bilgileri paylaşma istediği ve meslektaşlarına göstermiş olduğu değerle çok saygı duyulan bir hocamızdır aynı zamanda. Verdiği güvenle sizi anında rahat hissettiriyor. Eğitimlerle kendini donatmakla kalmayıp, fırsat buldukça kendi geliştirebileceği tüm alanlardan kendine bir şeyler katmıştır. Yeniliklere açık, espirili, samimi, işini zevkle yapan Fatih Bey’i herkese şiddetle tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni

M. Samet
26.Nisan.2018
TavsiyeNo: 103489
Fatih beyi lise yıllarımdan beri tanıyorum. Kendisinin mesleğine olan aşkını hep örnek almışımdır. Klinik psikoloji yüksek lisans eğitiminin yanısıra sürekli mesleğiyle ilgili eğitimler almakta ve vermektedir. Özellikle Emdr Terapisi alanında yoğun olarak çalışmaktadır. Güleryüzlü ve çok iyi bir dinleyicidir. Ne zaman bir sorunum olsa kendisiyle bir an evvel konuşmak ihtiyacı hissederim. Hayatındaki önemli kararların çoğunda Fatih abinin payı vardır, karar mekanizmalarını daha aktif hale getiriyor gerçekten. Kendisini psikolojik destek arayanlara tavsiye ederim.
     1 Beğeni

Aysun Ş.
22.Nisan.2018
TavsiyeNo: 103426
Psikolog Fatih Uğur u uzun zamandır tanırım. Kendisi psikolojik danışmanlık lisans eğitiminin yanısıra klinik psikoloji alanında yüksel lisansını da tamamlamış başarılı bir klinik psikologtur. Kişilik özellikleri de mesleğiyle son derece uyumlu birisidir. Güleryüzü ve esprili kişiliğiyle sizi karşılar, pratik çözümleri ve mesleki bilgisiyle sizi etkiler zaten. Konya da Emdr terapisi, konya da psikolog arayan herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim.
     1 Beğeni

Psk.Dnş.Sıla SALANTUR
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
21.Nisan.2018
TavsiyeNo: 103417
Fatih Bey ile uzun zamandır tanışıyoruz. Kendisi psikoloji alanında almış olduğu eğitimlerle uygulamadaki başarısını günden güne arttıran bir psikolojik danışmandır. Bunun yanısıra sıcak,karşısındakine güven veren ve içinde mizah da barındıran yaklaşımıyla danışanların beğenisini kazanmıştır. Benim de kendisini en çok örnek aldığım nokta danışanlarına olan yaklaşımıdır. Üstelik donanımsal olarak da sürekli kendisine yeni bilgiler edinmeyi mesleğinin temel prensibi haline getirmiş Fatih Bey’i tüm yaş gruplarındaki danışanlar gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     2 Beğeni

H..Y.
19.Nisan.2018
TavsiyeNo: 103385
Fatih Bey’le iki yıl önce benim açımdan çok sıkıntılı olduğum bir dönemde tanışmıştık iyi ki kendisiyle tanışmışım kendisi çok güleryüzlü ,ilgili bir psikolog.Mesleğini severek yapan ve aldığı eğitimlerle daha çok uzmanlaşan Fatih Bey her geçen gün daha iyi yerlere gelmiştir. Konya’da EMDR tekniği, Psikolojik danışmanlık ve destek hizmeti almak isteyen herekese Fatih Bey’i tavsiye ederim. Kendisiyle tanıştıktan sonra ne kadar doğru bir tercih yaptığınızı farkedeceksiniz. ?
     2 Beğeni

Beyza Nur Büyükbaş
18.Nisan.2018
TavsiyeNo: 103370

Fatih Hocamla 1 yıldır tanışıyoruz. Kendisi bilgi ve tecrübesine tereddüt etmeden güvenebileceğiniz ve daha ilk karşılaşmanızda yaklaşımıyla bunu hissedebileceğiniz iyi bir psikologdur. Mesleğinde ki başarısının yanısıra insan olarak çok içten,samimi, size kendinizi rahat hissettirecek, empatik bir yaklaşımı mevcuttur. EMDR alanında aldığı eğitimlerle alanında hızla ilerlemekte olan Fatih Hocam’ı yetişkin ve çift terapisti arayan herkese tüm samimiyetimle tavsiye ederim.

     1 Beğeni

Z.K
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Ocak.2018
TavsiyeNo: 101338
Psikolojik sorunlarım çok fazlaydı. Kendim üstesinden gelmeye ne kadar çalıştıysam da olmadı. Ve yardım almam gerektiğini düşündüm. Önceden de bir kaç defa yardım aldım ama sonuç benim için olumsuz oldu. İnternet ten tekrardan araştırdım ve Fatih beyi gördüm ve aradım. Randevu ayarladık ilk gün çok heycanlıydım. Ve acaba faydası olur mu diye düşündüm. Sonra terapiler başladı ve ilerledi. Her gittiğim emdr terapilerinin benim için çok faydasını gördüm. Kendimdeki değişikliği fark etmeye başladım. Artık iyi olacağım düşüncesi daha da artmaya başladı. Fatih bey çok iyi dinleyip anlayıp yönlendirebiliyor. Terapiler devam ediyor. Ve gün geçtikçe daha iyi oluyorum. kendinizi önemsiyorsanız ve gerçekten hayata farklı açıdan bakıp mutlu olmak isteyen herkese tavsiye ediyorum.
     Beğenin

E.G.
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Kasım.2017
TavsiyeNo: 100003
Anksiyete bozukluğu nedeniyle psikolog ararken EMDR yi keşfettim.Konya emdr diye arama motorunda aradığım zaman ise Fatih beye ulaştım.Fatih Bey ile yaklaşık 15 seans aldım.ilk seanslarda emin değildim bu illetten kurtulacagima ama her seans snrasinda hafiflediğimi fark ettim korktuğum ne varsa hepsinden kurtuldum.ilaç bagimliligim bitti artık ilaç kullanmıyor özgüvenli cesur bir bireydim.Fatih bey işinin uzmanı çok titiz çalışıyor ne varsa sizi rahatsız eden herşeyi calisiyor.yaşam koçu gibi hayatınıza hatalı alanlarınıza dokunup sınırlarınız olduğunu düzeltme yöntemleri öğretiyor.ben iyileştiren ve mutluyum gülümsüyorum.herkes gülsün ve mutlu olsun diye buraya yazıyorum.Fatih hocam iyi ki var ve kesinlikle Fatih hoca ile tanışın eminim çok iyi gelecek size de.
     3 Beğeni
 

Arzu A
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Mart.2017
TavsiyeNo: 95483
Kendisini, sorunlarımla başa çıkmayı artık kendi başıma başaramadığım bir dönemde internet üzerinden yaptığım araştırmalarla buldum.Karşıma çıkan birçok uzman arasında bana en fazla elektrik veren o oldu.Aldığı eğitimleri de görünce kendisini seçmem gerektiğine karar verdim.Randevu aldığımı gördüğünde hemen kendisi telefonla iletişime geçti;ilk seansı hemen ayarlamış olduk.İlk gittiğimde samimi ve güven veren tavırlarıyla hiç kimseye anlatamayacağımı düşündüğüm şeyleri kendisine anlatıverdim.İlk seans olmasına rağmen çıktığımda artık sorunlarımın çözüleceğine inandığımdan dolayı büyük bir rahatlama hissettim.Üçüncü seansa gittim geçen gün ve hipnozla tedavi de denedik;eve döndüğümde seans başındaki halim hiç yoktu.Nasıl hipnoza girdiğinizi bile anlamadan birçok sorunu almış götürmüş Fatih Bey.Diğer seanslara da devam edip tüm sorunlarımdan kurtulup,eski halime döneceğime inanıyorum Fatih Beyle.Seanslara başladığınızda sizinle sadece maddi kazancını sağlamak için ilgilenmediğini fark edeceksiniz.Fatih Beyi seçmekle en doğru karar vermişim.
     5 Beğeni

Uzm.Psk.Sümeyye ARSLAN

Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
7.Mart.2017
TavsiyeNo: 95087
Fatih beyi ortak egitimimizden tanıyorum. Kendisiyle olan tanisligimiz içinde kendini geliştirmeye açık bir psikolojik danışman olmasi ve bir yandan uzmanlığını tamamlamaya çalışması ile alanında fayda sağlayacagi inancını bana vermiştir. Kendisi EMDR Terapisi yapmakla beraber hipnoz ile de danışanlarina fayda sağlamaktadır. Bununla birlikte hem cocuk ve ergen psikolojisi hem de yetiskin bireylerde cift ve aile danismanligi hizmeti vermektedir. Her ne kadar bilissel davranisci bir ekol ile ilerlese de butuncul tarzda yaklasan eklektik bir yontem sergiledigini dusunmekteyim. Konyada konya halkına psikolojik destek olarak katma değer sağlayan Fatih beyi en icten dileklerimle kutlar başarılarının devamını diler ve tüm danisanlara tavsiye ederim.
     3 Beğeni

M.J.
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Şubat.2017
TavsiyeNo: 94747
Ben aylardır ilaç tedavisi aldım ancak bi sonuca ulaşamadım .hele ki panik atak gibi bi rahatsizliginiz varsa kesinlikle bi danışmana basvurun.ben fatih beyi internet aramaları sonucunda buldum gayet de memnun kaldım. Bu tip hastaliklarin kendi kendine geçmesini beklemeyin sadece ilaçlar değil sizinde biseyleri kendi içinizde halletmeniz tramvalarinizdan kurtulmanın gerekiyor.siz destek aldıktan sonra iyileşme süreciniz çok hızlı ilerliyor zaten ilaçlarla kısa sürede bittigini artık kurtulduğunu hissediyorsunuz benim tavsiyem kendinize acı çektirmeyin ve tek başına ilaçların halletmeniz beklemeyin .
     2 Beğeni

Gul
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Şubat.2017
TavsiyeNo: 94529
Hayatımın en kötü döneminde ağlamaklı bi sesle aramıştım Fatih beyi.Internetten bulmuştum kendisini.Yogun olum korkusu yaşıyordum.aradigim ilk gün randevu verdi.güler yuzu ve samimiyetiyle dogru bi tercih yaptığımı ilk gorusmede anladım. inanın ilk seansta sıkıntılarımin yarısı gitmişti. Seanslara devam ettikçe geçmişteki bir cok sıkıntının birikip dışa olum korkusu olarak vurduğunu anladım. Emdr ile Teker teker çözdük sıkıntıları halada seanslar devam ediyor.evden dışarı çıkmak bile istemezken şimdi sokaklarda fatih bey var emdr diye bi yöntem varr diye bağırmak istiyorum ?kendimi fatih bey ve sihirli degnegiyle (emdr)tanıştığım için çok şanslı hissediyorum?.sizde yardım almaya karar verdiyseniz fatih bey işini çok iyi yapan biri.bırakın hayatınıza dokunsun.pişman olmayacaksınız…
     10 Beğeni

Hatice T
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
► Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
4.Şubat.2017
TavsiyeNo: 94315
Fatih hocamla bu siteden okuduklarım sayesinde tanıştık. Zor dönem geçirdiğim her an benim yanımdaydı. Düşünceleri, söyledikleri, okumamı istediği kitaplar hepsi mükemmeldi. Bana iyi geldi yani. O zor dönemlerde birilerin sizi beğenerek ya da inanarak arkanızda durması çok önemli bir şey ve Fatih hocam bunu hiç yılmadan her seansta yaptı. EMDR tedavisi uyguladık. Faydasını gördüm. Hayatımı etkileyen o görüntüyü Şuan nefretle hatırlamama rağmen beni artık kötü etkilemiyor.Fatih abi iyi ki var. Teşekkürler ?
     Beğenin

D.B
3.Şubat.2017
TavsiyeNo: 94282
Fatih beyle tanıştığımda çok zor bir durumdaydım nefes aldığımı bile hissetmiyordum. Facebookta gezerken tesadüfen buldum ve hayatımdaki en güzel tesadüftü. emdr dan bahsetti bana araştırdım faydalı bişey olduğunu anlamıştım ama bu kadar etkili olabileceğini tahmin bile edemezdim. emdr sayesinde iç yolculuğunu tamamlayıp sorunları zihninizde çözebiliyorsunuz ve en önemlisi Fatih beye çok rahat bu yolculuğu emanet edebiliyorsunuz. Fatih bey işinde uzman ve ilk tanıştığınız anda bile yıllardır tanıyormuşunuz izlenimi veren samimi ve içten biri. zor durumda olanların gidebileceği tek adres bence. burdan tekrar herşeyy için teşekkür ederim ?
     2 Beğeni

Kübra
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
► Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
19.Ocak.2017
TavsiyeNo: 93894
Hayatımın en zor döneminde bana önemli destekleri sağlayan yanında insanın kendini iyi hissettigi bir doktor çok teşekkür ederim hersey icin kesinlikle tavsiye ederimn ? obsesif bozukluk ve şiddetli depresyon şikayetleri ile gitmistim konuşarak bunları aştım ve verdiği tavsiyeler ile bi arkadaşımı da belki de hayata tutundurdum teşekkür ederim fatih bey hersey icin ? bi çok kişisel sorunlarınızı içtenlikle dinleyen gayet profesyonel çalışan bi hekim kendisi . Geldiğimde yanına depresyonun dibindeydim ilk kez konuşunca sıradışı şeyler diyerek bunu asabilecegimi bna gösteren ilk hekimdi. Kötü bişeyi bna direkt olarak bırak demedi onu nasıl istememeyi ve kötü biseyi nasıl iyi yaparız bunu öğretti . Sevimli güler yüzlü tarafları ile de insana kendini yalnız hissettirmiyor ?
     1 Beğeni

Aslı G
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Ocak.2017
TavsiyeNo: 93686
Fatih beyi internetten psikolojik danışman ve terapist ararken buldum. Kendisini önceden hiç tanımıyorum bilgim yoktu. Çok çaresiz ve umutsuzdum. Daha önce giden yardım alan kişilerin yorumlarını okuyarak karar verdim kendisinden yardım almaya. Seanslara gidip geldikçe kendisinin ne kadar doğru bi çözüm ne kadar doğru bi karar olduğunu bi kere daha anladım. Ben hayatımda asla benim başıma gelmez asla asla dediğim çok ağır bi travma çok ağır bi olay yaşadım. Hiç birşeye inancım kalmadığı asla tazelemek herşey bitti dediğim bi anda tanıdım kendisini. Kendisi emdr tedavisi uyguladı. Şuan ne durumda olduğumu anlatamam. Bu duruma gelebileceğimi asla düşünmüyordum. Allah bin kere razı olsun. Hakkını ödeyemem. Yanında kendinizi çok rahat hissedebileceğiniz sonsuz güvenebileceğiniz mükemmel bi insan. Ben kendisini nasıl yorumlar sayesinde bulduysam inşallah benim yazdıklarımda birilerinin iyi olmasına vesile olur. Tekrar tekrar teşekkür ediyorum rabbim herşeyi gönlüne göre versin inşallah.
     9 Beğeni

Merve
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Aralık.2016
TavsiyeNo: 93083
Fatih Bey’i facebook sayesinde tanıdığım ve destek aldığım bir uzmandır.İşinde oldukça başarılı bulduğum psikologum Fatih Bey’in yanından her seans sonrası mutlulukla ayrıldım??????Benim de herkes gibi anlatacak çok şeyim,içinde boğulduğum problerim,dinmeyen gözyaşlarım vardı.Daha ilk seansımızda emin olunki %50 hepsi azaldı.Özellikle göZyaşlarım…Sonraki seanslarımızda Fatih Bey beni mucize EMDR terapi ile tanıştırdı.Nedir bu EMDR derssniz başta anlamlandıramadığım Fatih Bey sayesinde gücüne inandığım içimden çok sevdiğim yeni bir ben çıkartan mucize terapi yöntemi.Biraz daha açacak olursak ;kötü anılarımızı hafızamızdan silmek tabikii mümkün değil ama EMDR ile kötü anı ne varsa barışıyorsunuz.Şöyle bir durum var ki tedavi yöntemi ne kadar Mucize olsada etkili bir yöntem olsada işin sırrı terapistinizin başarısında.İşte tam bu noktada bu sayfayı okuyan herkes Kesinlikle Fatih Bey ile tanışmalı.Profosyonelliğiyle samimiyetiyle özellikle sabrıyla beni mesleğindeki başarısına hayran bıraktı.Bugün kendisiyle son seansımız olacak.İnanın tedavimin bittiğine üzülsemmi sevinsemmi bilemiyorum.Burdan kendisine sonsuz kere teşekkürlerimi iletiyorum.Meslek hayatında istediği başarıya ulaşmasını diliyorum.İyiki sizi tanıdım.Çünkü sizin sayenizde kendimi tanıdım.İyiki varsınız.
     10 Beğeni

Elif
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
► Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
28.Kasım.2016
TavsiyeNo: 92383
Yaşam ışığımı yitirdiğime inandığım bir dönemde iç çarpışmalarıma maruz kalan düşüncelerimin ve travmatik anılarımın esareti altında yoğun depresif duygular yaşarken Fatih Bey’in ismine rastladım.Kendisine kaygı içinde sorduğum sorularla ne kadar ilgili olduğuna kanaat getirince hemen bir randevu aldım ve böylece “Değişim” efsaneme beraberce yürümeye başladık. Güncel bir yaşantının, geçmiş yaşantı ile zihnimizde ilintili olduğunu ve rahatsız eden bu an’ıları sağlıklı hale getirmek için EMDR önerisinde bulundu.EMDR terapi sayesinde deneyimlerimdeki farkındalığım arttı , bu farkındalık anılar bahçesinde çıktığım gezintide bir gözlem süreci ile gelişti.Gecmiş anılarda oluşan korku , panik , mutsuzluk ve işlevi olmayan bütün hissiyatları sihirli bir değnek deneyimi ile geride bırakıp adeta yeniden ve daha güçlü doğdum.Fatih Bey’in objektif, profesyonel ve güler yüzlü yaklaşımı ile beraber katettiğimiz yolda güzelliklere kapı açtık.Minnetle teşekkkürü borç bilirim.
     13 Beğeni

Nurgül T
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Kasım.2016
TavsiyeNo: 92379
fatih beyle tanşmam bemin için hayatmda yaşadığım en büyük mucize bende panik atakdı sorunum onu ilk tandığımda onun güler yüzü ve sorunlarıma yaklaşmı sayesinde daha ilk terapide kendime geldim onunla tanştığım icin cok şanslı biri olduğumu düşnyorum ve kesinlikle geçmişte yaşanılan kötü anların piskolojik sorunlara sebep olduğunu gördüm fatih beye cok teşekkr ediyorum iyiki varsnz başarılarınızın devamını dilerim fatih bey iyiki sizi tanıdım benimle ve sorunlarımla ilgililendiğiniz için teşkekür ediyorum
     10 Beğeni

Gizem
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
► Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
27.Ekim.2016
TavsiyeNo: 91467
Merhaba ismim gizem oncelikle size soyle br kndimden bahsedeyim .belirli rahatsızlıklar ve yaşadığım olaylar sebebiyle asiri sinirlilik,uzuntulu ,dusunceli,karamsarlik ,takintili ruh hali icersinde br hayat sürdürmeye clsiordum tabi bunlar bnm hayatimi cok fzla olumsuz etkiliordu ve internette psikolog araştırması yaparken okudugum tavsiyeler sayesinde fatih hocaya ulaştım .yanına gidip sorunlarimi rahatsızlıkları mi anlattım ve hocam bana bizim bu sorunlar aklima geldigi zaman uzulmemem icn aklıma geldiginde bir aniymis gbi dusuneblme için EMDR Terapisi yapmamız gerektiğini dile getirdi ve biz bu terapiyi bnm yaşadığım olaylar sebebiyle 6-7defa uyguladık ve sonunda çok şükür herşey yoluna girdi eski halimden eser kalmadi diyebilirm artık yaşadığım olaylar aklıma gelince takma gizem geçti gitti zaten diye soyluorm. fatih hoca ilgisi, alakasi, başarısıyla sizlere onereblcgim tek psikolog diybilirim?herşey için kndisine çok tskkrederm..
     14 Beğeni

Melike
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
► Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
5.Ekim.2016
TavsiyeNo: 90754
ben melike yaklaşık 16 17 aydır dışarıya çıkıp gezemiyodum hiç evde tek başıma kalamıyodum facemde gezerken fatih bey önüme çıktı kendisine whatsaptan mesaj attım hemen geri döndü sorunlarımı dinledi çözdü korkularımı yok etti enerjisi neşesi çok iyi biri gerçekten konuşmaları huzur veriyo insana fatih bey hem psikolojik anlamda hem beni çıkartı teşekkür ederim çok fatih beye her konuda bana bilgi verdi bende uyguladım fatih beyinin sayesinde dışarı çıkıyorum hastalarına karşı mesafeli değil
     2 Beğeni

İzmirli
17.Mayıs.2016
TavsiyeNo: 87985
Bir insanın hayatına girebilecek en güzel, en eğlenceli ve en kıymetli insanlardan biridir kendisi. Hayata karşı farklı bakış açılarına sahip olmamı sağlayan, her düşüşümde ben tutup kaldıran, doyasıya güldüren, saçma dediğim şeyleri zevkle yaptıran, gerçekleri yüzüme direkt söylediğinde bile rahatsızlık vermeyen, bana kendimi eleştirmeyi öğreten kişidir. Onunla yaptığım sohbetleri, yaşadığım anıları hiç bir zaman unutamam. Her zaman özel biri olacak. Başarılarının devamını diliyorum. Herkesin hayatında onun gibi biri mutlaka olmalı.
     4 Beğeni

Dilek D
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Nisan.2016
TavsiyeNo: 87232
Tevafuk fatih UĞUR piskolojik danisman sayfasında gördüm acık konusayım kisi kendi iradesiyle iyilesebilir düsüncesiyle pek de inacım yoktu..sadece soru sormaktı niyetim ve mesaj attım. Daha sonra o kadar samimi ve icten cevaplar verdiki randevu alıp ilk tedavimi baslatdık.. simdi cok daha farklı düsûnüyorum cünkü psikologum her halden anlayan ve tek basına sorunlarımı cözecegimi ögretti.. iyi ki gitmisim artık ben kendimi cok daha iyi hissediyorum ve cok cabuk sorunlarımın ûstesinden gelecegime inaniyorum…iyi ki tanımışım psikolog cok iyi cok anlayışlı cokda fedakar yolunuz acık olsun BAŞARILAR dilerim…
     5 Beğeni

Hayriye
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
► Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
8.Nisan.2016
TavsiyeNo: 87082
Merhaba. Fatih bey ile yeni tanışmama rağmen senelerce tanıyormuşum gibi hissiyat verdiği için ve içtenliğinden ötürü şanslı olduğumu söyleyebilirim. Psikolojik çöküntü yaşadığım an bizzat tanışmadan evvel bile bana vakit ayıran sorunlarımı sabırla dinleyen insana sadece menfaati olmadan yaklaşıp ve mesleği,yaşı,cinsiyeti,maddi durumuna bakmaksızın muamele ettiğini aşikar belli ediyor. Öyle haldeydim ki kendimden umudumu kesip bana kimsenin hayrı olmaz dediğim an da öneri ve tavsiyeleri ile ruhen kendimi daha iyi hissediyorum ve pozitif düşünüyorum. Varlığıyla beni varettiği için kendisine çok teşekkür ediyorum.
     7 Beğeni

Rukiye K
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
► Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
29.Mart.2016
TavsiyeNo: 86876
Fatih Bey’le tamamen tesadüfen tanıştım. Ve randevu aldım. Hayattan hic bir beklentim olmayarak Fatih Bey’in yanina gittim. İlk görüşmemizde beni hayata bağladı. 4 yıl boyunca içimde biriktirdigim depresyonu yenmemi sağladı. Doğru tespitleriyle bana umut verdi. Tüm içtenliğimle söylerim ki, Fatih Bey’e minnettarım. İyi ki onunla tanışmışım, iyi ki o benim psikoloğum. Bu haftaki seansımı sabırsızlıkla bekliyorum. Sorunlarıyla boğulan herkese tavsiye ederim.
     15 Beğeni

Bayram
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Mart.2016
TavsiyeNo: 86846
Sayın Fatih UĞUR beye kız arkadaşımın beni terk etmesi sonucu yaşadığım zor depresyon günlerinde başvurdum üç ay gibi bir süredir uyku düzenim bozulmuş iştahım tamamen kaçmıştı aylarca uyuyamamış birşeyler yiyemez hale gelmiştim sağlım açısından endişe duymaya başlamıştım Fatih bey sayesinde bu zor süreçten bir buçuk ay gibi kısa bir sürede kurtuldum ve kız arkadaşımı tekrar geri kazandım hepsi gerçekten başarılı bir psikolog ve çok iyi bir insan olan Fatih bey sayesinde oldu yardım almak isteyen arkadaşlara ısrarla tavsiye ediyorum.
     8 Beğeni

Uzm.Psk.Hakan TOKGÖZ
Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
20.Ocak.2016
TavsiyeNo: 85107
Fatih bey ile 2 yıl önce tanıştım. 2 yıl boyunca pek çok kez bir araya geldiğimiz için kendisini yakından tanıma fırsatı buldum. Öncelikle güler yüzlü ve yardımsever ve esprili bir insan olduğunu söyleyebilirim. Mesleğinde çok başarılı bulduğum arkadaşımın olaylara soğukkanlı yaklaşımı ve mesleki duyarlılığı çok yüksektir. Sürekli alanıyla ilgili yeni gelişmeleri ve eğitimleri takip eden bir arkadaşım. Kendini sürekli yenileyen ve gelişime önem veren arkadaşımı Konyada psikolojik destek arayan herkese tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni

Sinan Baba
13.Ocak.2016
TavsiyeNo: 84936
Kendisini 6 yıldır tanıyorum. Alanında uzman , yeniliğe açık, kendisini sürekli geliştiren, eleştiriye açık, ve sürekli sorgulayan bir insandır. İçten, samimi girişken ve kendi alanına fazlasıyla zaman ayıran pozitif bir insandır.Yaratıcı, işine sadık, gerçekçi , donanımlı ve mesleki yeterliliği olan bir insandır. Sürekli fikir danıştığım, tavsiye aldığım ve tavsiyelerinden olumlu dönüt aldığım bir arkadaşımdır. Arkadaşı olarak ve bilgisine güvenerek tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni

Emine Albay
7.Ocak.2016
TavsiyeNo: 84757
Fatih Bey üniversiteden sınıf arkadaşımdır. Üniversite boyunca enerjisi, pozitif bakış açısı, sorunlara yönelik yaratıcı çözümler bulması, yardımsever olması, girişken, dürüst, güvenilir, duyarlı, eğlenceli, saygılı olması gibi kişisel özelliklerinin yanı sıra mesleki anlamda da mesleğine sahip çıkıp önem verme, farklı bakıp yorumlayabilme, kendini geliştirmek adına eğitimsel faaliyetlere katılma, alana ilişkin yenilikleri takip etme konularında da değerli bir psikolojik danışmandır. Gönül rahatlığıyla önerebilirim. Kendim gidecek olsam hiç düşünmeden giderim.

 

 

DOKTORTAKVİMİ.COM SİTESİNDEN ALINAN DOĞRULANMIŞ DANIŞAN YORUMLARI

a…..

 Konum: Online Randevu • Diğer

Erken boşalma sorunundan dolayı bir uzman ararken Fatih hocamı internette araştırmam sonucu buldum. Samimi ve arkadaşça tutumu, rahatça sorunumu ifade etmemi sağladı. Fatih hocamın verdiği egzersizler ve yönlendirmeler sayesinde çözülemeyecek gözüyle baktığım sorunum çözüme ulaştı. Tek pişmanlığım bu zamana kadar bir uzmana başvurmamış olmak. İyiki Fatih hocamı tanımışım. Gitmeyi düşünüp de tereddüt edenlere kesinlikle tavsiye ederim. Sorunumu kısa sürede çözüme ulaştırdığı için hocama çok teşekkür ederim.

z….

 Konum: Online Randevu 

İnsan ilişkileri ve sınavlara hazırlanırken yaşadığım stres için yardım aldım. Emdr terapisi uygulandı. Daha ilk seanstan etkisini gördüm. Hayata karşı bakış açım da değişti. Teşekkğr ediyorum.

f…..

 Konum: başka bir yer • Diğer

Fatih beyi internete araştırma yaparken keşfettik. Ergen bir evladımızın sorunları ile ilgili kendisine müraacat ettik sağolsunlar ilk görüşmeden sonra yani çocuğumuzun sıkıntılarının ne olduģunu anlayabilmek amacı ile ilk görüşmemiz oldu .Sıkıntıların çözülebilmesi için bize EMDR tedavisini uygulamayı düşündüğünü bizlere iletti ..ve seanslar başladı bu şekilde her seans sonrası olunlu yönde gelismeler gözlemledik 8 yada 9 seanstayız galiba şu an ama hergün ilerleme katediyoruz ve seanslarımız devam etmekte Fatih beye teşekkür ederek bizim gibi evladının sorunlarına şifa arayan annne ve babalar Emdr ve fatih beyi tavsiye Ederiz

a….e

 Konum: Online Randevu

Kendisini son derece geliştirmiş gerçek bir uzman. Korona virüs sebebiyle gelişen kaygı bozukluğu için başvurmuştum. Aşırı korku ve panik halindeyim. Fatih Bey, ilk önce bunu yenebilecegime inandırdı.Tespitleri isabetli, çözüm önerileri rasyonel. Uygulamaya başladığımız EMDR tekniğiyle bu işi çözmeye başladık. İlk seanstan itibaren gelişimim büyük bir hızla devam ediyor.Kesinlikle tavsiye ederim.

z….ç

 Konum: Özel Optimum Aile Danışma Merkezi

Fatih Uğur beyi herkese öneriyorum Vajinismus sorunu olan hiç utanmadan sıkılmadan gelebilir. İşinde uzman birisi. Bizim sorunumuz 3 günde çözüldü. Kendisine çok teşekkür ederim. 3 aylık evliliğim de hata yapmışım daha önce gelmeyerek. Fatih beye tekrar teşekkür ederim.

e…..
 Konum: Özel Optimum Aile Danışma Merkezi

Yaşam ışığımı yitirdiğime inandığım bir dönemde iç çarpışmalarıma maruz kalan düşüncelerimin ve travmatik anılarımın esareti altında yoğun depresif duygular yaşarken Fatih Bey’in ismine rastladım.Kendisine kaygı içinde sorduğum sorularla ne kadar ilgili olduğuna kanaat getirince hemen bir randevu aldım ve böylece “Değişim” efsaneme beraberce yürümeye başladık. Güncel bir yaşantının, geçmiş yaşantı ile zihnimizde ilintili olduğunu ve rahatsız eden bu an’ıları sağlıklı hale getirmek için EMDR önerisinde bulundu.EMDR terapi sayesinde deneyimlerimdeki farkındalığım arttı , bu farkındalık anılar bahçesinde çıktığım gezintide bir gözlem süreci ile gelişti.Gecmiş anılarda oluşan korku , panik , mutsuzluk ve işlevi olmayan bütün hissiyatları sihirli bir değnek deneyimi ile geride bırakıp adeta yeniden ve daha güçlü doğdum.Fatih Bey’in objektif, profesyonel ve güler yüzlü yaklaşımı ile beraber katettiğimiz yolda güzelliklere kapı açtık.Minnetle teşekkkürü borç bilirim.

r….g

 Konum: Özel Optimum Aile Danışma Merkezi

Eşimin Vajinismus sorunu için geldik. Sorunumuz 2 günde çözüldü. Allah razı olsun. Fatih beyi herkese tavsiye ederim. Çok Teşekkür ederim.

n….a

 Konum: Özel Optimum Aile Danışma Merkezi

fatih beyi yaşadıgım çok kötü bir olay üzerine internetten çift terapisti ararken tesadüfen okudum yorumları okuduğumda emdr ve fatih bey hakkında çok güzel yorumlar gördüm randevu alıp gittim sorunumu anlattığımda emdr tedavisi önerdi kötü anılarımın beni rahatsız etmiyceni anlattı ilk seansta okadar kötü oldumki sanki herşeyi yeniden yaşamış gibi oldum ne yalan söyleyeyim bu kötü anılarım hiçte unutulacak gibi deyildi ama yinede seanslarıma düzenli bir şekilde devam ettim her seansta kendimi hafiflemiş gibi hissediyordum evime çok huzurlu bir şekilde dönüyordum altı seanslık bir emdr terapisinden sonra beynimde kötü anılarıma karşı hiç birşey kalmadı unutmuyorsunuz ama sizin için sıradan bir olay gibi geliyor hiç rahatsız etmiyor gerçekten hayattan bıkmış hiçbir yaşama hevesim yokken sihirli bir deynek gibi dokundu herkese tavsiye ederim boşuna deprrsyon ilaçları kullanıpta kendimi yıpratmışım keşke önceden böyle bir tedsviden haberim olsaydı kendisine o yüzlülüğü ve ilgisi için çok teşekkür ederim .

t…..

 Konum: Optimum Psikoloji

Öncelikle 3 yıllık evli olduğumuzu belirtelim. 3 yıldır vajinismus sorunu için Trabzon’da çeşitli yöntemler denedik çözüm bulamadik. Sonra internet üzerinden Optimum Aile Danışma Merkezini buldum. Konya’da Fatih bey ile görüşme sağladım. Sorunun 3 gün içerisinde çözüldüğünü söyledi ve bizde Konya’ya gittik. 3 günlük süreç ile sorunlarımızın çözüme ulaştığına şahitlik ettik. Sorunda önerileri ve yardımıyla hedefimize ulaştık. Teşekkür ederiz.

ha…a

 Konum: Optimum Psikoloji

Biz beş aylık evliyiz ve beş ay içinde denemediğimiz şey girmediğimiz yer kalmadı. İnternet üzerinden optimum aile danışmanlık merkezini bulduk ve ilk seansımız için görüşmeye gittik. başından beri güler yüzlerini hiç eksik etmediler bizim kasıldığımız hiç bir durum olmadı. Ve 5 aylık uğraşımız 2 gün içinde inanılmaz bir şekilde son buldu. Optimum ailesine sonsuz teşekkürler ❣️

tu….

 Konum: Optimum Psikoloji

Değerli Psikoloğum Fatih Uğur ile bir kaç ay önce tanıştık. Kendisini internette araştırmalarım sonucunda tercih ettim. İyi ki tanımışım. Doğru seçim yaptığımı ilk seansta anladım. Samimiyeti, güler yüzü, iyi niyeti, çözüm odaklı oluşu, profesyonelliği, güven veren yaklaşımı sayesinde çok yol aldım. Fatih Bey, bana EMDR mucizesini anlattı. Mucize diyorum çünkü, olumsuz duygularınız siz farketmeden siliniyor. EMDR seanslarına hemen başladık.Daha önce yaşamış olduğum travmaları çalıştık ve inanılmaz bir başarı sağladık. Travmalarım artık bana çok sıradan bir olaymış gibi geliyor. En güzeli de travmaları çalışırken yine farketmeden hayata daha pozitif bakmayı, anı yaşamayı, hayır demeyi, daha mantıklı düşünmeyi, stresle başa çıkabilmeyi öğrendim. Hayatı daha çok seviyorum ve kendimi daha özgür hissediyorum. Fatih Bey’e ve Optimum ailesine ne kadar teşekkür etsem az…Sizler de arayış içindeyseniz eğer kesinlikle Fatih Bey’le tanışmalısınız…

ay…6

 Konum: Özel Optimum Aile Danışma Merkezi

Fatih beyle internetten araştırmalarım sonucunda tanıştık. Emdr uygulamalarımız halen devam ediyor. Geçirdiğim 3 travmayı atlatmamı ve evliliği devam ettirmemi sağladı. Eşimlede ayrı emdr seanslarına başladı. Uyguladığı yöntem kesinlikle işe yarıyor.

t…..

 Konum: Özel Optimum Aile Danışma Merkezi

Kaybolan umutlarımi tekrardan yeşertmek üzere çıktığım yolculuğumda internette psikolog arayışına girdim.Bircok kişiyi eleyerek iç sesim Fatih Uğur Bey’de karar kıldı.Onun sayesinde Emdr terapisinin varlığından haberdar oldum.Su anda 6 seansımız bitti.Daha surecimiz devam ediyor.Edindigim tecrübelerle şunu söyleyebilirim ki otuz dört yıllık hayatimda anne ve babama hicbir zaman ‘Seni seviyorum.’cümlesini kullanmamışken terapinin daha ilk iki seansından sonra bu cümleyi sürekli onlara kullanır oldum.Artik daha dinginim.Hayat çok güzel ve yaşamaya deger.Allah Fatih Bey’i hep iyi insanlarla karşılaştırsin.Onu tanıdığım için ‘Iyi ki ‘diyorum .Emdr terapisi ve Fatih Bey ile tanışma fırsatı için zamanı ertelemeyin.Ben yavaş yavaş silkeleniyorum ve sorunlar ortadan kalktıkça şükrediyorum .Kendisine teşekkürü bir borç bilirim .

te….

 Konum: Özel Optimum Aile Danışma Merkezi

Sorunumuz cinsel ilişkiye girememe, vajinismus problemimiz vardı. Evliliğimizi çok kötü bir şekilde etkiliyordu. Her şey normalken hayatımızdaki en büyük engel bu sorundu. Danışmanlık sürecine başlamadan önce internet üzerinden araştırma yaparak, yorumları inceleyerek karar verdim. Sürece başladığımız günden itibaren 4 gün sürdü. Eşimin durumu ileri düzeydeydi. Bayılmalar, ağlama krizleri, kasılmalar oluyordu. Allah’a şükür hepsini geride bırakarak süreci tamamladık. Klinik Psikolog Fatih UĞUR beyi kesinlikle tavsiye ederim.

a….ç

 Konum: Özel Optimum Aile Danışma Merkezi  EMDR Terapi

Fatih Beyi internetteki araştırmalarım sonucunda buldum.Kendimle ilgili sıkıntılarım vardı.Bu nedenle Emdr terapisi desteği aldım. Çocukluğumdan bu güne kadar beni olumsuz etkileyen anıları işledik.Şimdi daha iyi durumdayım.Kendime olan güvenim arttı.Çocuklarımla iletişimim daha iyi hale geldi.Mide ağrılarım geçti.Arabayı daha rahat kullanıyorum.Terapiye devam ediyorum.Fatih Bey alanında çok iyi samimi içten ve güler yüzlü.Hiç kimse geçmişte kalıp gelecekteki güzellikleri kaçırmasın.Yardım almak isteyen herkese tavsiye ediyorum.

cp…7

 Konum: Özel Optimum Aile Danışma Merkezi

İlişkim bittiği için bir türlü atlatamıyordum ve bu da benim günlük hayatımı çok etkiliyordu. Bu durum günlük hayatımı etkilediği için internetten araştırarak ve yorumları okuyarak kendisini buldum. Sürecim ise dört ay kadar sürdü. Artık yavaş yavaş hayatımdan verim almaya başlamıştım. Optimum Aile Danışma Merkezi’ni sorunları olan herkese tavsiye ediyorum. Özellikle Fatih UĞUR’u. İşinde gerçekten uzman birisi.

gü….

 Konum: Optimum Psikoloji

Hayatımın en kötü döneminde ağlamaklı bir sesle aramıştım Fatih Beyi. İnternetten bulmuştum kendisini. Yoğun ölüm korkusu yaşıyordum. aradığım ilk gün randevu verdiler. Güler yüzü ve samimiyetiyle doğru bir tercih yaptığımı ilk görüşmede anladım. İnanın ilk seansta sıkıntılarımın bir çoğu gitmişti. Seanslara devam ettikçe geçmişteki bir çok sıkıntının birikip dışa olum korkusu olarak vurduğunu anladım. Emdr ile Teker teker çözdük sıkıntıları halada seanslar devam ediyor. Evden dışarı çıkmak bile istemezken şimdi sokaklarda fatih bey var Emdr diye bir yöntem var diye bağırmak istiyorum kendimi fatih bey ve sihirli değneğiyle(emdr) tanıştığım için çok şanslı hissediyorum.sizde yardım almaya karar verdiyseniz fatih bey işini çok iyi yapan biri. Bırakın hayatınıza dokunsun. Pişman olmayacaksınız…

e…..

 Konum: Özel Optimum Aile Danışma Merkezi

Korkularımla ilgili olarak Fatih beyden danışma almaya karar verdim. İlk seans acabalarla gitmiştim ama çıktığımda EMDR yardım edecek bana diye düşünüyordum. Her seans sonrasında korktuğum ne varsa hepsinden yavaş yavaş kurtuluyordum. Beynimi yiyip bitiren korku virüsünden(ben virüs bulaştı beynime diyorum hep anksiyeteden sonra) artık kurtulduğumu hissediyordum. Artık anı yaşayabiliyordum. Korkmadan ne olacak bu mu gelecek şu mu gelecek başıma diye düşünmeden anı yaşayabiliyordum. EMDR sayesinde gülüşlerim geri geldi.Gerçekten bedenimizde özellikle beynimiz Rabbimin mucizesi. Yaklaşık 10-12 seans EMDR seanslarına gittim şuan güçlü ve beynime, düşüncelerime hakim bir bireyim. En önemlisi korkmuyorum. Geçmiş bana acı vermiyor artık. Yaşadım ve geçti hepsi. EMDR sihirli değnek gibi, sihirli değneği kullanan ise bu alanda uzmanlaşmış çok çalışan Fatih Bey. Fatih Bey gerçekten yaşam koçum gibi benim. İşinin ehli, çok titiz işinde, harika nokta atışları yapıyor. EMDR ile yatan EMDR ile kalkan biri. İyi ki tanıdım ve iyi ki EMDR var.Kesinlikle Fatih Bey ile tanışın derim ben. EMDR sizdeki mucizeyi ortaya çıkaracak bir yöntem. Mucize biziz mucize bizde ama bunu ortaya çıkaracak yöntem EMDR… Fatih hocam rabbim size huzur, sağlık, uzun ömür versin ki siz birçok kişiyi bu tür sorunlardan kurtarmaya vesile olun. İyi ki varsınız…

f…..

 Konum: Özel Optimum Aile Danışma Merkezi

Sorunum eşimle cinsel ilişki yaşayamamaktı. 2015 de severek evlendik evlilik sonrası ilişki sorunumuz hep yaşandı. Uzun bir süre bazı yöntemler denedik ancak sonuç alamadık bir müddet tedavi olmamaya karar verdik. Daha sonra internet üzerinden Klinik Psikolog Fatih beyi bulduk. 15 Temmuzda seansa başladık. 17 Temmuz çarşamba gecesi sorunumuz inanılmaz bir şekilde tamamen çözüldü. Üzerimden o kadar yük kalktı ki kendime özgüven geldi. Her şey için çok mutluyum ve Fatih Beye sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.

se…k

 Konum: Optimum Psikoloji

Fatih bey e ilk gittigimde oyle bir cikmazda ve caresizdimki.bana emdr icin israr ettiginde ilk basta anlayamamistim.Ama simdi Emdr ile beni tanistirdigi icin binlerce tesekkur ederim.Beni girdigim cikmazdan teker teker cikardi ve sunu anladim insan gecmisini duzeltmeyince gelecegini yasayamiyor.Fatih beyin sizi bir dost ,arkadas, kardes gibi anlayip dinlemesi kendinizi okadar iyi hissettiriyorki bunun icin ayrica tesekkur ederim.Benim gibi olanlara israrla tavsiye ederim.

si…2

 Konum: Özel Optimum Aile Danışma Merkezi  Kaygı bozukluğu

Fatih beyi yorumlara bakip da bir psikolog arayisi icerisinde olan herkese tavsiye ederim. Heleki emdr uygulamasi arayisi icerisindeyseniz o kisi fatih bey olmali. Kendisine burdan tesekkur ederim en basta cok merhametli oldugu icin.
Herkese Rabbim sifa versin…

y….6

 Konum: Optimum Psikoloji

Erken boşalma sorunum nedeniyle Fatih beyden yardım aldım. Terapiyle bu sorunun nasıl çözüleceği aklıma çok yatmasa da üroloji uzmanı olan doktor bir arkadaşımın tavsiyesiyle Fatih beyle tanıştık. Seanslarda ilk başta erken boşalmanın neden olduğunu anlattı. Daha sonra evde eşimle birlikte yapmam gereken uygulamalar verdi. İlginç bir şekilde uygulamaları yaptıkça boşalma sürem artmaya başladı. Şimdiki geldiğim nokta çok da hayal ettiğim bir durum değildi açıkçası. Erkeklerde erken boşalma en çok görülen problem. Maalesef insanlar bunun bir çözümü olduğunu bilmeden ilaçlardan, çeşitli kimyasallardan medet umarak hayatlarına devam ediyor. Benimle aynı sorunu yaşayan herkese Fatih beyi tavsiye ederim. Son derece güvenilir ve sıcak birisi. Tesekkür ediyorum kendisine.

be…n

 Konum: Optimum Psikoloji

Fatih beyi internet sitesi üzerinden buldum Fatih Bey işini çok seven tutkulu bir Uzmandır.Işinde ki özverisi, hırsı ve bigi birikimi taktire şayan.Öyle ki yıllardır alanında ki etkinlikler ve uygulamaları takip ediyor ve kendisini sürekli geliştirmeye devam ediyor.Insanlara olan yaklaşımı,mütevaziliği ve samimiyeti terapist danışan ilişkisi yanısıra,aileymiş gibi hissettiriyor.Işimden ötürü zaman zaman depresif süreçlerden ve tükenmişlik evrelerinden geçtim.Kendisi bana iyi bir rehber ve derttaş oldu.Çözümler üretmeme yardımcı oldu ve kalıplaşmış kökleşmiş çekirdek inançlarımı değiştirmem yönünde harekete geçmemi sağladı.Ilerde de nice Insanın hayatına dokunacağından eminim. Burdan kendisine tekrardan teşekkürlerimi iletmek istedim.

v…..

20 Eylül 2019

Ben Fatih Bey’den çok memnunum.Benim sıkıntılarım %90 kayboldu.Gerçekten yaklaşım,ilgi ve alaka olarak memnun kaldım.Görüşme sonucunda eski streslerim kalmadı,insanlarla olan kişisel iletişimlerimde baya düzelme oldu.Yaklaşımı en beğendiğim özellliği oldu.Bana uyguladığı yöntem ve terapilerden memnun kaldım.Seanslarım devam etmekte.Aldığım desteğin yeterli olduğunu düşünüyorum.

m…..

19 Eylül 2019

Ben normalde ayakta durmazken Fatih Bey sayesinde ayaktayım.Doktorumun tavsiyesi üzerine EMDR tedavisi için şehir dışından geliyorum.Direk hem bizi dinliyor hem de sohbet ediyor,konuşuyor. Her şeyi anlatabiliyorum, samimi bir danışman.1 hafta görünmesek dahi gittiğimde onları anlatıp konuşabiliyorduk.Görüşme sonucunda ilaçlarım azaldı. Atak geçiriyordum,ataklarım geçti ve eski travmalarım daha az önemsemediğim anılar haline geldi.Seanslarımdan memnun kaldım.Ara ara yine gidiyorum.Sınav öncesi motivasyon için EMDR yapıldı, en kötüsünü düşünüp onu iyiye yönlendirip sınav heyecanını atıyordum.

h…..

18 Eylül 2019

Kesinlikle ayrılacak olan çiftlere tavsiye ederim.Başımızda böyle bir durum vardı, bunun için gittim.Fatih Bey yuva yıkmak için değil yuva yapmak için uğraştı.Seanslardan memnun kaldık, her gittiğimiz seans sonrası daha rahatladık,daha mutlu olduk,daha memnun ayrıldık.Aldığımız desteğin yeterli olduğunu düşünüyorum.

f…..

17 Eylül 2019

Fatih Bey’den çok memnunum.İlk başladığımda çok kötüydüm,şimdi çok iyiyim.Yanına ağlamaklı gittim,sürekli ağlıyordum.Fatih hocamın sayesinde şu anda çok iyiyim Allah razı olsun.Bir sıkıntım vardı.Evin içinde duramıyordum, içimde korku,sıkıntı ve bunaltı vardı.Fatih hocamın sayesinde bunları aştım,eski mutlu günlerime geri döndüm.Bu gibi durumlarda olanları da Fatih hocama yönlendiriyorum.

m…..

16 Eylül 2019 Konum:Optimum Psikoloji

Oldukça faydası oldu,danışmanımın bana olan yaklaşımı çok güzel.Yöntem olarak EMDR yönteminin etkili olduğunu düşünüyorum, hızlı sonuç alma konusunda etkili.Rahatlatıcı yaklaşımı,dostça,sıcakkanlı,konuşma tarzı yumuşak,yönlendirmesi güzel.Bazı sorunlarım ve korkularım vardı. Bunları unutmamda başarılı oldu.Seanslardan memnun kaldım.Seanslarıma işim dolayısıyla ara verdim ama sonlanmak üzereydi.Farklı konularda sohbetimiz olacak.

em…e

 Konum: Özel Optimum Aile Danışma Merkezi

2 sene süren uykusuzluk problemim ve aynı zamanda aşırı sınav ve okul stresim vardı. Fatih beyle 3 seans emdr yaptıktan sonra uykusuzluk ve kaygı problemim %95 geçti. 2.5 sene çektiğim uykusuzluktan 1 ay gibi kısa bir sürede kurtuldum. İhtiyacı olan herkese gönül rahatlığıyla Fatih Bey’i tavsiye ediyorum.

ay…r

 Konum: Özel Optimum Aile Danışma Merkezi  Kaygı bozukluğu ve paranoid bozukluk şikayetiyle geldim.

Benim herhangi bir olumsuz bir eleştirim yok şimdilik.Emdr ve bdt uygulanıyor ve faydalı olduğunu düşünüyorum. Zaman zaman kaygılarım hâlâ olsa da çabuk atlatabiliyorum krizleri. Beni daha az rahatsız ediyor bazı yanlış düşüncelerim. Yani İlk terapi aldığım gün ve şu an arasında epey fark var. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

um…t

7 Şubat 2019  Konum: Optimum Psikoloji

Vajinusmus problemi, hayatımızı 2,5 sene boyunca kabusa çevirmişti. Evliliğimizin en güzel yılları umutsuzluk, başarısızlık ve hüsranla geçmişti. Artık tamamen çaresiz olduğumuzu hissetmeye başlayıp neredeyse severek kurduğumuz yuvamızdan, evliliğimizden vazgeçecek hale gelmiştik. Tamda o sırada Fatih hoca karşımıza çıktı. Araştırmalarımız sonucunda kendisiyle görüşme ayarladık ve tam da doğru tercih yaptığımızı anladık. Fatih hocamın samimiyeti, olumlu konuşmaları sayesinde daha ilk görüşmede umutlanmıştık. Sadece tedavi anlamında değil, her anlamda konaklamada yardımcı olarak, yapılabilecek aktiviteler önererek bize bu süreçte moral kaynağı oldu. Önce Allah’ın izniyle, sonra Fatih hocamın muhteşem bilgileri ve tutumu sayesinde biz bu illeti çok kısa sürede çözdük. Eğer sizde vajinusmusla boğuşuyorsanız şehir dışı- şehir içi farketmeksizin lütfen Fatih hocama gelin ve bu sorundan vakit kaybetmeden kısa sürede kurtulun. Optimum Aile Danışmanlık Merkezi çalışanlarına ve Fatih hocamıza güleryüzlerinden ve ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

se…r

 Konum: Özel Optimum Aile Danışma Merkezi

Gerçek anlamda çok mütevazı ve çok ilgili kendine güven verdiren yapısı samimiyeti çok anlayışlı yapısı ile memnun kaldım tedavi yöntemi kesinlikle çok güzel kendinizi tamamen teslim edebileceginiz nitelikte bir doktor tavsiye ediyorum herkese kimse kendi karanlığında kalmasın gec olmadan gitmedinizi tavsiye ediyorum

be…4

 Konum: Özel Optimum Aile Danışma Merkezi

Kısa bir sürede günlük yaşantımı ve ideallerimi dogru yöne çevirmemi saglayan Güler yüzlü Fatih hocam samimiyet ve ilginize Teşekkür ediyorum.Allah sizden razı olsun.

r…..

17 Nisan 2018  Optimum Psikoloji

Son beş yıldır panikatak rahatsızlığım vardı. Kaygı bir yandan düşüncelere dalıp dalıp çıkamamak bir yandan . Nöbet korkusundan çalışamıyordum. Hayatın biteceği yerdeydi artık ümitlerim. İlaç tedavilerime devam ediyordum yapmadığım şey kalmamıştı diyebilirim. Derken sosyal medyada gezinirken Fatih beyle tanışmaya karar aldım. Fatih bey EMDR terapisi önerdi ve 15.04.2018 de 6. seans terapimi aldım . Bu altı seansın her biri düştüğüm çukurdan bir adım çıkmamı sağladı. Yanlış inanışlarım , kaygılarım ve korkunç panikatak nöbetleri bitti. Şuan yüzde 90 iyiyim artık. İş hayatım, ailemle aram, sosyal hayatım düzene girdi. Bu yüzde doksan oran tam yüzde yüz olana kadar terapilere devam edeceğim. Fatih beyin tecrübelerini ve güler yüzü ilgi alakasını kendini kötü hisseden herkeze tavsiye ederim.

b….b

 Konum: Özel Optimum Aile Danışma Merkezi  Psikoterapi

Kendimi çok kötü hissettiğim tamamiyle eve kapandığım bir dönemde internetten psikolog ararken tesadüfen Fatih Beyi buldum hakkında yazılan tavsiyelerden, yorumlardan çok etkilendim randevu almaya karar verdim. Kendisi beni Emdr terapisiyle tanıştırdı 7 seans kadar Emdr uyguladı. Geçmişte yaşadığım bir türlü kurtulamadığım sürekli beni rahatsız eden olaylardan birer birer kurtuldum halende seanslarımız devam ediyor. Danışanlarına yaklaşımı çok güzel güler yüzlü bir psikolog kendisi. İhtiyacı olan herkese gönül rahatlığıyla Fatih Bey’i tavsiye ediyorum ?

a…..

13 Nisan 2018

Araştırma üzerine gittim. Yorumları okudum doktortakvimi’nde. Uzun zamandır yardım almak istiyordum, kimden alacağıma karar verememiştim. Hocanın sitesinden eğitimlerine baktım, yorumlar çok olumluydu, çok güzeldi. Daha sonra aradım görüştüm. 1.5 ay önce görüştük 8-9 seans kadar gittim devam ediyorum. Ben çok beğendim, memnun kaldım, işinde gayet başarılı. Profesyonel, içten, samimi ve güleryüzlü. İlk başta acaba dedim, kendisi beni baya rahatlattı çok yardımcı oldu. Ben de alanında yardım almak isteyen kişilere gönül rahatlığı ile Fatih Bey’i öneriyorum.

ş…..

11 Nisan 2018

Araştırma üzerine gittim. Yani problemlerimi anlıyor, nokta atışı yapıyor, aynı frekansta konuşuyoruz. Uyguladığı yöntemlerden memnun kaldım sonuçları aldık. Süreci hocamız belirliyor. Şu anda 30 gün ile 45 gün arasında görüşüyoruz. 1 saatlik bir seansımız oluyor. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

m…..

9 Nisan 2018

Tavsiye üzerine gittim. Ben yeni evliyim. Benim vajinusmus problemim vardı. İlişkiye girmekten korkuyordum kasılmalar falan oluyordu. Bir arkadaşım Fatih Bey’den yardım almış, bana söyledi. Ben de Fatih Bey’le görüştüm telefonda. Sıcakkanlı, ılımlıydı. Yaklaşımından memnun kaldığımdan devam ettim. Telefonda çok kısa zamanda yardımcı olabileceğini söyledi. 3-4 seans içerisinde sorunumu çözdü, halletti. Eşimle beraber gittik, işinde çok profesyonel. Bence büyük bir başarı. Çok güleryüzlü ve sıcak olması adapte olmamı sağladı. Çok ilgiliydi. Seans bittikten sonrada arıyordu soruyordu, çok beğendim. Özellikle benim gibi vajinusmus problemi yaşayan bayanlara Fatih Bey’i şiddetle tavsiye ediyorum.

ş….m

17 Ocak 2018

Tavsiye üzerine araştırdım öyle kendisine gitmeye karar verdim. Fatih Bey’den çok memnum. İlgili bir psikolog. Teşhis konusunda çok başarılı çok güzel yönlendiriyor danışanlarını. Teknikleri çok güzel. Herkese tavsiye ederim.

b….g

10 Ocak 2018

Doktortakvimi üzerinden araştırma yapıp yorumları okudum ve gitmeye karar verdim. Kendisinin sorunlara eğilimini çok beğendim. Danışanını kazanıyor. Sonuç üzerinde duruyor. Yapamayacağı bir şey olursa eğer en başta bana bildireceğini belirtti. Kendisine 24 seans gittim. Sorunum çözümlendi. İlgisinden memnun kaldım. Tavsiye ediyorum.

n….ö

6 Ocak 2018

Araştırma üzerine gittim. Evliliğimde sorun vardı. Daha doğrusu eşimin sorunları vardı. Fatih Bey ile görüştüm ve sorunu eşimle konuşmadan asıl sebebini anladı. Daha sonra eşimle görüştü. Fatih Bey’den önce 3 defa başka yerlere gittim. Hiç umut vermediler ama Fatih Bey evliliğin önemli olduğunu ve ciddi bir müessese olduğunu her zaman yapılacak bir şey var diyip beni umutlandırdı. Şartları gerekirse zorlayacağını söyledi bana umut verdi bir şeyleri yoluna koymaya çalıştı. Özellikle cinsel terapi konusunda Fatih Bey’i kesinlikle tavsiye ediyorum.

e….g

5 Ocak 2018

İnternet üzerinden kendim araştırdım. Doktortakvimi.com sitesinden Fatih Bey’i buldum. Yorumlarını okudum ve emdr üzerine araştırma yapmaya başladım bunun üzerine gitmeye karar verdim. Gittiğimde Fatih Bey’in gerçekten işinin ehli olduğunu gördüm. İyileşebileceğimi hissettim ve bana yardım edeceği konusunda ona güvendim. Toplamda 10 -12 seans kadar çalıştık. Benim sorunum dışarı çıkamamaktı. Sosyalleşememdi. Telefon dahi kullanamıyordum. Bunun yanı sıra ilaç bağımlılığım vardı. Sadece emdr değil psikoterapi, yaşam koçluğu desteğide aldım. Farklı yerlerede gittim ama onlar sadece o an için beni iyileştirmişti. Köklü bir değişim değildi. Fatih Bey bu konuda çok uzman. Zamanla benim ilaç bağımlılığım gitti. Değiştiğimi fark ettim. Şu anda sağlıklıyım. İşime gidiyorum. İşimi severek yapıyorum. Normal hayatıma döndüm. Fatih Bey bana gülüşlerimi geri verdi. Kendisi gerçekten çok bilgili. Başkalarıda gitsin. Artık olumlu düşünüyorum kesinlilkle tavsiye ediyorum.

mu…0

 Konum: Özel Optimum Aile Danışma Merkezi  Yas,ayrılık,korku

Ölüm ayrilik korku her ne endiseniz varsa fatih bey sayesinde yenebilirsiniz iki defa gittim ve kendimi o kadar iyi hissettim ki sizinle 40 yillik arkadas gibi dertlesebilir emdr ile kötü hatiralarla barisabilirsiniz güler yüzü ön yargısız tavri ile beni cok rahatlatti Allah razi olsun ondan iyi ki tedavi olmusum tekrar gidecegim

b….a

14 Ağustos 2017

İşinde başaralı bir psikolog. Herkesin gitmesini tavsiye ederim özellikle erkeklerin. Çok güzel davrandı çok iyi birisi danışanlarıyla çok güzel ilgileniyor.Çözüm odaklı ve netice alıyorsunuz.

a….g

12 Ocak 2017

Fatih bey ile çok umutsuz ve çaresiz olduğum bir anda karşılaştım. Kendisini internetteki yorumlar sayesinde buldum. EMDR tedavisi gördüm. Ve şuan çok çok iyiyim. Umarım benim yorumumda birilerinin iyi olmasına vesile olur. Bence Konya’daki en iyi terapist. Yardımları ve emekleri için Allah ondan razı olsun. Tekrar tekrar teşekkür ediyorum.

h….d

9 Ocak 2017

Araştırma yaparken sitedeki yorumlara bakarak gittim. 4 aylık bir sürecimiz vardı ve gitmeye karar verdik. Bizim vajinusmus problemimiz vardı. İlk görüşmede bize olumlu yaklaştı ve tanı koydu. Eğer sonuç alamazsak bize paramızı iade etmeyide teklif etti. Çok basit bir şekilde sorunun çözümlenebiliceğinden bahsetti. Tedaviye başladık emdr tedavisi yapıldı. Tedavimiz aşama aşama gerçekleşti. Hepsini sırasıyla başarmaya başladık. Eğer bir eksiklik gördüyse fatih hoca egzersiz olsun yapmadığım bir şey olsun geri dönüp tekrardan yaptık. O şekilde diğer aşamaya geçtik ve sonuca ulaştık. Kendisi çok olumlu pozitif biri. Bize umut ışığı oldu. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

ay…r

8 Aralık 2016

Tanışmamız tesadüf eseri oldu internetten bakarken buldum . İlk görüşmede çok memnun kaldım . Sonra görüşmelerimiz devam etti ben memnun kaldığım için devam ettim sorunlar çözüldüğü içinde hoşuma gitti. hala da gidiyorum kendisine . Özellikle bir kaç seanstır EMDR tedavisi görüyorum . Boş bir insan değil Fatih Bey hem tecrübeli bir insan ,hem de ilgili ve alakalı bir psikolog tanıdıklarıma da tavsiye edeceğim .

el…f

8 Aralık 2016

İnternet üzerinden araştırırken Doktortakvimi.com üzerinden Fatih Beyi buldum. Sonra diyaloğa geçtim ve randevu aldım. Böylece süreç başlamış oldu . Kendisiyle olan sürecimizde çok memnundum.Güleryüzlü ,objektif ve cana yakın davrandı. Bunlar benim için çok önemliydi .

ay…

2 Aralık 2016

Fatih hocamıza internet üzerinden ulaştım. Beni sürekli üzen geçmişte yaşadığım travma sebebiyle gittim. Emdr uygulaması yaptık ve neden bu kadar kafama takmışım diye kendime kızdığım bir duruma geldim.5,6 seans için de sorundan kurtuldum. Saygılı ve işini özveriyle yapmaya çalışan bir psikolog. İhtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum.

fe…

24 Kasım 2016

Kızım için pedagog olarak tercih ettim. İnternet üzerinden araştırmalarım sonucunda ulaştım ve çok memnun kaldım. Çok ilgilendi ve samimi davrandı. Vermiş olduğu egzersizleri yapıyorum ve faydasını görmeye başladım.

se…m

24 Kasım 2016

İnternet üzerinden ulaştım Fatih Hocama. Çocuğum için gitmiştim. Öz güven hakkında emdr terapisi uyguladı. Alt ıslatma sorunu ortadan kalktı. İlk başta ön yargılı olarak gitmiştik. Ama süreçten çok memnun kaldık. Sorumluluk bilinci yerleşti odasını bile toplamaya başladı çocuğum. memnuniyetimden dolayı herkese tavsiye ediyorum.

gi…

22 Kasım 2016

Daha önce giden arkadaşım öneride bulunmuştu ve onun tavsiyesiyle gittim. Hem başarı açısından hem de ilgisi açısından çok memnun kaldım. Görüşmemizin başında nasıl bir gelişme yaşayacağımızı belirtmişti ve öyle de oldu. Çok güzel bir süreç yaşadım. Tavsiye ettiğim yakınlarım da oldu.

nu…l

22 Kasım 2016

Panik atak rahatsızlığımdan dolayı gitmiştim. Anksiyete bozukluğu da vardı aynı zamanda. İnternet aracılığı ile yorumlarını okudum ve gitmeye karar verdim. Bu süreci kolaylıkla atlatmamı sağladı. Destekçi oldu. Çok ilgilendi benimle,sorunlarımı dinledi ve yardımcı olmaya çalıştı. Bu sıkıntıları yaşayan herkese tavsiye ediyorum.

şe…l

18 Kasım 2016

Fatih Bey genç yaşında gerçekten işinin erbabı olmuş. Çocuğuma yardımcı oldu ilk gittiğimizde seansların uzun sürebileceğini sölemişti. Ancak gittikten sonra gerek kalmadığını seansların 1 seferde yeterli olacağını söyledi. Seansları uzatıp fazla para almak amaçlı düşünebilirdi. Ama öyle bir hekim değil gözlemlediğim kadarıyla öyle para peşinde değil ilk önce danışanına önem veriyor . İnternetten bulduk o şekilde gittik.

a….e

7 Kasım 2016

İnternet üzerinden Fatih Bey’i buldum. Kendisini araştırarak buldum .Memnun kaldım.Gittiğim süre içerisinde olumsuz bir şey görmedim. Fatih Bey iyi bir insan, Yaklaşımı güzeldi.Sabırlı bir insan, olması gerektiği gibiydi .

ay…z

17 Ekim 2016

İnternetde okuduğum yorumlarını çok beğendiğim için tercih ettim. Çok güler yüzlü ve ilgiliydi. Konuşmalarıyla çok rahatlattı beni. İç daralması ve Ölüm korkusu vardı ve gitmeye başladıktan sonra konuşmalarını düşünerek rahatlıyordum. Bu sorunu yaşayan herkese tavsiye ediyorum.

şe…

12 Ekim 2016

Telefonla psikoterapi uyguladı. İnternet üzerinden ulaştım kendisine. Bir psikoğa gitmek istiyordum ve internetten ulaştıgımda farklı şehirde olduğunu bilmiyordum. Ciddi anlamda kaygı bozuklugu vardı. Terapiden sonra kaygılarım azaldı. Tedaviden sonra gayet güzel sonuçlar aldım ve bir kaç arkadaşıma da tavsiyede bulundum.

ze…t

11 Ocak 2016

Fatih bey gerçekten mesleğiyle ilgili kendini iyi geliştirmiş ve bunu da büyük bir keyifle yapan bir psikolojik danışmandır. Psikolojik yardım almak isteyenlere kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim, bilgi ve becerileriyle güven veren çok iyi bir psikologtur, Kendisinin sorunlara yaklaşımı ve önerileri gerçekten çok faydalı olan, yardım alacak ailelere ve kişilere tavsiye ederim.

ÇOCUKLARDA KEKEMELİK NEDİR? NEDENLERİ ve TEDAVİSİ?

Kekemelik nedir? Kekemelik, konuşma sırasında duraklama, tekrarlanan sesler, heceler veya cümleler, dengesiz konuşma …

MUTLU EVLİLİĞİN SIRLARI – Evlilik Sorunları Kader Değildir

‘’Evliliğin yürümesini sağlayan nedir?’’ şüphesiz ki yıllardır süregelen çalışmalarda araştırmacılar …

DİKKAT EKSİKLİĞİ NEDİR? DİKKAT TESTİ VE DİKKAT TERAPİSİ

Dikkat; yaşamsal, sosyal, akademik iş ve rutinlerin gerçekleştirilebilmesi ve bilişsel faaliyetlerin düzenlenmesi için …