Ankara Vajinismus Terapisi – Vajinismus Tedavi Yöntemleri

Ankara Vajinismus Çözüm Merkezi : Vajinismusa, Cinsel Danışmanlık ile 3 Günde Son Verin! (Son Güncelleme: Şubat 2024)

Ankara' da Vajinismusa 3 Günde Son Verin ! (Güncel, Aralık 2023)

Vajinismus, çözümü haftalar aylar alan bir sorun değildir. Cinsel Terapi – Aile Danışmanlığı eğitimi almış ekibimizle, Vajinismus sorununda Alfa metodu ile 3 gün gibi kısa bir sürede cinsel danışmanlık ile bu sorundan kurtulmak mümkün. 2. Balayı şeklinde keyifli ve kısa sürede, cinsel yaşamınızdaki kaliteyi arttırarak ve EMDR terapisi ile geçmiş travmaların etkisinden kurtularak bu sorundan tamamen kurtulabilirsiniz. Vajinismus ve ve vajinismus tedavi yöntemleri ile ilgili detaylı bilgilere sayfanın aşağısından ulaşabilirsiniz.

Sadece Ankara’ dan değil, TÜRKİYENİN HER YERİNDEN; OTEL KONAKLAMA DESTEĞİ İLE YA DA ONLİNE SEANSLAR İLE EVİNİZİN RAHATLIĞINDA vajinismus için cinsel danışmanlık sürecine başlayabilirsiniz.

Vajinaya direkt müdahale ya da tıbbi bir müdahale olmaksızın, cinsel danışmanlık alarak ve cinsel yaşamınızdaki kaliteyi arttırarak vajinismustan tamamen kurtulabilirsiniz. Cinsel Danışmanlık tıbbi bir müdahale içermez. Sorununuzun çözümü tıbbi bir müdahale gerektiriyorsa ilgili hekimden destek almanız önemlidir.

Seanslar, Klinik Psikolog Fatih UĞUR tarafından gerçekleştirilmektedir. Cinsel ilişki korkusu - ankara vajinismus hakkında bilgi edinebileceğiniz yazımızı, uzmanımız hakkında detaylı bilgileri ve mutlu danışanlarımızın süreçle ilgili tavsiye ve yorumlarını sayfanın aşağısında bulabilirsiniz. Ankara Vajinismus Tedavi Metotları hakkında detaylı bilgi edinmeden destek alacağınız merkeze karar vermemenizi öneririz.

Ankara Vajinismus Terapi süreci, yoğunlaştırılmış seanslar ile keyifli ve öğrenme dolu bir süreç şeklinde ilerlemektedir. Çankaya Mustafa Kemal Mah. de bulunan merkezimizde yüz yüze destek alarak vajinismus tedavisi için destek alabileceğiniz gibi, online vajinismus terapi sürecimize katılarak da bu sorunu aşabilirsiniz.

Ankara vajinismus terapisi tedavisi ve danışmanlığı konusunda çalışan uzmanlar genellikle, Çankaya, Etimesgut, Gölbaşı ve Yenimahalle gibi ilçelerde bulunmaktadır. Ankara' da vajinismus tedavi merkezi ararken, vajinismus konusunda çalışan psikolog cinsel terapist ya da psikiyatristin sadece size yakınlığına göre karar vermek yerine, sizi nasıl bir süreç beklediği ile ilgili size detaylı bilgi aktaran cinsel terapi merkezleri arasından bir seçim yapmanızı öneririz. Değerlendirme seansının amacı vajinismus terapi sürecinin nasıl bir süreç olduğu ile ilgili sizi en baştan bilgilendirerek sürece dahil etmektedir. Süprizlerle dolu bir vajinismus terapisi süreci için atacağınız adım sizin kaygınızı daha çok arttıracaktır.

Ankara Vajinismus

Ankara Vajinismus

Ankara Vajinismus

Ankara Vajinismus

Ankara Vajinismus

Ankara Vajinismus

Ankara Vajinismus

Ankara Vajinismus

KLİNİK PSİKOLOG FATİH UĞUR

Klinik Psikolog Fatih UĞUR, lisans eğitimini Ege Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik bölümünde tamamladı. Yüksek Lisans Eğitimini ise İstanbul Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji alanında tamamladı. Konya ve Ankara’ da Klinik Psikolog olarak 13 yıldır çalışmalarına devam etmektedir. Özellikle, Çift – Aile Danışmanlığı ve Cinsel Sorunlarla yoğun olarak çalışmaktadır. Yüksek lisans tez çalışmasını ise, Vajinismus terapisinde EMDR’ nin etkililiği üzerine yapmıştır.

 

ALMIŞ OLDUĞU TERAPİ/PSİKOLOJİK DANIŞMA EĞİİTMLERİ

–  EMDR (Göz Hareketleriyle Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşleme) Terapisi Eğitimi

 Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği (CİSED)’ den Cinsel Terapi Eğitimi

– Vajinismus Terapisi Eğitimi – CİSED

– Vajinismus Terapisinde EMDR’ nin Etkililiği Tez Çalışması

– Disparoni (Ağrılı Cinsel İlişki) Terapisi Eğitimi – CİSED

–Psikoterapi Enstitüsü Uzm. Dr. Tahir ÖZAKKAŞ’ tan Hipnoz Eğitimi

–Aile Danışmanlığı Eğitimi – Adnan Menderes Üniversitesi

ANKARA VAJİNİSMUS TERAPİSİ

Vajinismus Nedir?

Vajinismus, çoğunlukla eşle ilk cinsel ilişki deneyiminde ortaya çıkan fizyolojik ve genellikle psikolojik bir sorundur. Vajinismusta en etkili çözüm Cinsel Terapidir. Türk toplumunda yaygın olarak ilk gece korkusu, yetersiz bilgi ve yanlış düşüncelerden dolayı ortaya çıkmaktadır. Vajinismus çoğunlukla evliliğin ilk gecesinde cinsel birliktelik denendiğin de ortaya çıkan bir durum olmakla birlikte ilerleyen yıllarda da vajinismus ortaya çıkabilir. Çocuk sahibi olduktan sonra bile vajinismus problemi gelişebilir. Çünkü problem vajinada değil, beyindedir. Cinsel ilişkiye girememe veya cinsel ilişki korkusu anlamına gelen vajinismus, Cinsel Terapi yöntemi ile 3 gün kadar kısa bir sürede kesin olarak çözüme ulaştırılan bir cinsel sorundur.

Vajinismusun başlıca özelliği, cinsel ilişkide;  vajinaya giriş denendiğinde, başta vajinal kaslarda olmak üzere tüm vücutta hissedilen gerginlik durumu, kasılmalar, spazm, endişe, korku, tiksinme panik ve rahatsızlık durumu olmasıdır. Vajinismuslu kadınlar, cinsel ilişki sırasında bacaklarının açılmasını engelleyecek boyutta sıkıca kapatarak elleriyle eşini iter. Genellikle bu sorunu yaşayan kadınlar, vajinalarının çok dar olduğunu düşünürler ya da orada bir delik olmadığı sonucuna varırlar.

Vajina, esneyebilen, genişleyebilen ve uzayabilen esnek bir kadın cinsel organıdır. Bu sorunu yaşayan çiftler; “cinsel ilişkiye giremiyoruz, eşimle birlikte olamıyoruz, cinsel ilişkimizi ağrılı ve acılı yaşıyoruz, ilk gece korkusu hala devam ediyor, cinsel ilişki sırasında birden korku geliyor ve aniden çok kasılıyorum” şeklinde şikayetler ile,  Ankara Vajinismus Terapisi ile ilgili araştırma yapmaya başlarlar.

Ankara' da vajinismus tedavisi konusunda genellikle, Ankara vajinismus Terapi merkezleri, Ankara vajinismus terapisi, Ankara Cinsel Terapi ile vajinismus, Ankaradaki en iyi Cinsel Terapist, en iyi vajinismus terapi merkezi, Aksaray vajinismus terapi merkezi, Karaman en iyi Psikolog ve Psikolojik Danışman, Ankara vajinismus terapi merkezlerinin ücretleri  gibi anahtar sözcükler ile vajinismus sorununa ilişkin doğru cinsel terapiste ulaşmaya çalışırlar. Ancak bu araştırmalarla ulaşılan kişi gerçekten en iyi Cinsel Terapist midir? Ya da vajinismusa ilişkin ulaşılan merkez en iyi Cinsel Terapi merkezi midir? Vajisimusun çözümüne yönelik ulaşılan kişi gerçekten Cinsel Terapist midir? Bu konuda öncelikle dikkat edilmesi gereken husus, vajinismusta yardım alacağınız kişinin, gerçekten bir ruh sağlığı profesyoneli olup olmadığı ve Cinsel Terapi eğitimini tamamlamış olup olmadığıdır.

 

Vajinismus %100 Çözülebilen Bir Problemdir

Psikolojik bir sorun olan Vajinismus, %100 çözülebilen geçici bir problemdir.  Vajinismusta kesin ve kalıcı çözüm Cinsel Terapi’ dir. Bunun dışında kullanılan yöntemler sadece penis vajina birlikteliğini hedef almaktadır. Kısa ve kestirme olan bu çözümler, kadında cinsel isteksizliğe yol açabilmektedir.

Vajinismus Kadın ve Erkeği Nasıl Etkiler?

Vajinismus, kadınlarda eksiklik ve yetersizlik duygusunun hissedilmesine sebep olabilmekle birlikte eşine karşı suçluluk duymasına da yol açabilir. Erkekte ise, öfke ve kırgınlığa ve bazen de bekaret konusunda şüpheye yol açabilmektedir. Bazı zamanlar da bu sorun, adli vakalara, boşanmalara,  duygusal ve fiziksel şiddet olaylarına sebep olmaktadır. Bu nedenle  %100 çözüm garantisi verilen bir problem olduğu için bu sorunu yaşayan çiftlerin daha fazla vakit kaybetmeden yardım almalarıyla ilişkisel anlamda daha az yıpranma ile bu süreci atlatmalarını sağlayacaktır. Aksi halde  kırgınlık, öfke ve gerginliklerle geçen, cinsel hayatın yaşanmadığı yıllar ayrı bir hüzün kaynağı olacaktır. ‘Madem çözümü bu kadar basitti, biz neden bu kadar bekledik?’ gibi sorular akıllara gelecektir.

Vajinismus, yapılan araştırmalara göre Cinsel Terapi kliniklerine başvuran kadınların getirmiş oldukları cinsel problemlerin % 65 ini oluşturmaktadır. Ancak, vajinismus ve cinsellikle ilgili diğer poblemler toplumumuzda rahatça ifade edilebilen konular olmadığı için ve cinsellik kavramı çok bastırıldığı için bu konuya yönelik yardım almayan ve nasıl bir sorun yaşadığını bile bilmeyen çok fazla sayıda kişi olduğu düşüncesindeyiz.

 

Vajinismusun Nedenleri nelerdir?

Toplumumuzda, kız çocukları çok küçük yaşlardayken kendilerini kapatmaları  gerektiği öğretilerek aile büyüklerinin telkinleriyle yetiştirilirler. Ancak verilen bu telkinlerin devamında evlendiği zaman eşiyle rahat olabileceği kısmı çoğunlukla ifade edilmez. Bu sebepten dolayı, kendi mahremiyetini büyük bir gizlilikle saklamayı öğrenen kadınlar, bilmedikleri ve hiçbir zaman öğretilmeyen cinsel yaşama dair kapıların evliliğin ilk gecesinde aralanmasıyla büyük bir panik, gerginlik ve karmaşa yaşarlar. Bu açıdan bakıldığında en önemli sebebi, kadınlara ve erkeklere cinsel eğitimin verilmemesidir.

Cinsellik ve cinsel yaşam ile ilgili eğitim genel anlamda, düğün sürecinde gelin ve damadın evli olan arkadaşları tarafından bilgi verilmektedir. Ancak evli olan kişiler veya diğer bilgi veren arkadaşlar, eğer kendileri de vajinismus sorunu yaşamışlarsa cinsellikle ilgili hatalı ve eksik bilgileri ve ilk gece hurafeleri fazla ise gelin ve damadın aklını hatalı ve eksik bilgilerle doldururlar ve bu durum vajinismus yaşamalarına yol açar. ‘ ilk gece çok acır’, ‘ilk geçe çok kanaman olur eğer fazla olursa ara hemen hastaneye götürelim’, ‘ilk gece mutlaka cinsel ilişkiye girin yoksa kalır gider yapamazsınız sonra ’, ‘zar patlayınca çok acıyor’, ‘çok zorlarsanız kanamadan kadın ölebilir fazla zorlamayın’ gibi birçok ilk gece hurafeleri, çiftin vajinismus yaşamasına yol açabilmektedir.

Vajinismusta Diğer Etkenler:

-İlk cinsel ilişki deneyiminde acele edilmesi gibi nedenlerle acı duyma

-Cinsel şiddet, cinsel taciz ve tecavüz benzeri cinsel travmalar yaşanması

-İstek dışında zorla evlendirilme, eşini sevmeme, eşle yaşanan iletişim sorunları

-Dinsel ve ahlaki olumsuz cinsel şartlanma

-Performans kaygısı ve başarısızlık korkusunun yaşanması

-Hamile kalma korkusu

-Psikolojik sorunların varlığı, obsesif veya borderline kişilik özellikleri taşıma

 

Çocuğu Olan Kadınlarda Vajinismus Olabilir!

Vajinismusta görülen problem her ne kadar fizyolojik belirtilerle vücutta kasılmalar, gerginlik ve panik haliyle ortaya çıkan bir durum olsa da, sorun cinsel organda yani vajinada değil beyindedir. Bu sebeple, ilk ilişki gerçekleştikten sonraki ilişkilerde de  vajinismus ortaya çıkabilmektedir. İlerleyen zamanlar da çocuk sahibi olduktan sonra bile vajinismus sorunu ortaya çıkabilmektedir. Bu konuda kesin ve kalıcı çözüm için profesyonel ruh sağlığı uzmanlarından Cinsel Terapi alınmalıdır.

Vajinismus Geçici Ve Kesin Çözümü Olan Bir Sorundur!

Vajinismus sorunu yaşayan kadınlar, tam anlamıyla bir iyileşme gösterecekleri için çok şanslıdırlar. Vajinismus sorununa ilişkin kalıcı ve kesin çözüm yalnızca Cinsel Terapi ile mümkün olmaktadır. Ayrıca, vajinismus sorununa yönelikle kullanılan Cinsel Terapi de hiçbir cerrahi ya da jinekolojik bir müdahalede bulunmak gerekmez. Vajinismus probleminin çözümünde herhangi bir ilaç kullanımı gerekmez. Terapi sürecinde yapılması gereken tek ve en önemli şey, eşlerin kendilerine iyi bir rehber olabilecek Cinsel Terapisti bulması ve sorunu çözme arzularının olmasıdır.

 

Optimum Psikoloji' de Vajinismus Terapisine Yönelik Çalışma İlkelerimiz

-Gizlilik: Terapi sürecinde en temel ilke gizliliktir. Cinsel Terapi ve Danışmanlığı süresince anlatılan ve paylaşılan her şey gizlilik ilkesine dayanmaktadır. Psikolog- Psikolojik Danışman ve Aile Danışmanı, Terapi sürecinde yasal suç oluşturmayan her türlü konuşulan ve paylaşılan bilgileri mutlak saklamakla yükümlüdür.

-Şahitlik: Eğer herhangi bir adli olay oluşursa Cinsel Terapist, Aile Danışmanı ve Psikolojik Danışman taraflardan birinin şahidi olmaz, her iki tarafa da eşit davranır.

-İşbirliği: Uzmanlar tarafından kendilerine önerilen kitapları, ders notlarını okuyarak ve eğitim DVD’lerini seyrederek not tutup istenilen ask oyunlarını uygulayarak danışanlar işbirliği yapmalıdırlar.

-Terapiye Çiftin Ortak Katılımı: Vajinismus, her iki eşi de ilgilendiren cinsel bir sorundur. Sorunun çözümüne yönelik, terapi seanslarının çoğuna çiftin birlikte katılım sağlaması gerekmektedir.

 

 

VAJİNİSMUS TERAPİSİ – DANIŞMANLIĞI HİZMET BÖLGELERİMİZ

(ONLİNE SEANSLAR İLE TÜM TÜRKİYEDEN YA DA ANKARA' DA OTEL KONAKLAMA DESTEĞİ İLE VAJİNİSMUS TERAPİSİ)

 

ANKARA VAJİNİSMUS:

AKYURT, ALTINDAĞ, AYAŞ, BALA, BEYPAZARI, ÇAMLIDERE, ÇANKAYA, ÇUBUK, ELMADAĞ, ETİMESGUT, EVREN, GÖLBAŞI, GÜDÜL, HAYMANA, KAHRAMANKAZAN, KALECİK, KEÇİÖREN, KIZILCAHAMAM, MAMAK, NALLIHAN, POLATLI, PURSAKLAR, SİNCAN, ŞEREFLİKOÇHİSAR, YENİMAHALLE

 

KONYA VAJİNİSMUS:

AHIRLI, AKÖREN, AKŞEHİR, ALTINEKİN, BEYŞEHİR, BOZKIR, CİHANBEYLİ, ÇELTİK, ÇUMRA, DERBENT, DEREBUCAK, DOĞANHİSAR, EMİRGAZİ, EREĞLİ, GÜNEYSINIR, HADİM, HALKAPINAR, HÜYÜK, ILGIN, KADINHANI, KARAPINAR, KARATAY, KULU, MERAM, SARAYÖNÜ, SELÇUKLU, SEYDİŞEHİR, TAŞKENT, TUZLUKÇU, YALIHÜYÜK, YUNAK

KARAMAN VAJİNİSMUS:

AYRANCI, BAŞYAYLA, ERMENEK, KAZIMKARABEKİR, MERKEZ, SARIVELİLER

 

AKSARAY VAJİNİSMUS:

AĞAÇÖREN, ESKİL, GÜLAĞAÇ, GÜZELYURT, MERKEZ, ORTAKÖY, SARIYAHŞİ, SULTANHANI

 

NİĞDE VAJİNİSMUS:

ALTUNHİSAR, BOR, ÇAMARDI, ÇİFTLİK, MERKEZ, ULUKIŞLA

 

KAYSERİ VAJİNİSMUS:

AKKIŞLA, BÜNYAN, DEVELİ, FELAHİYE, HACILAR, İNCESU, KOCASİNAN, MELİKGAZİ, ÖZVATAN, PINARBAŞI, SARIOĞLAN, SARIZ, TALAS, TOMARZA, YAHYALI, YEŞİLHİSAR

 

NEVŞEHİR VAJİNİSMUS:

ACIGÖL, AVANOS, DERİNKUYU, GÜLŞEHİR, HACIBEKTAŞ, KOZAKLI, MERKEZ, ÜRGÜP

 

ESKİŞEHİR VAJİNİSMUS:

ALPU, BEYLİKOVA, ÇİFTELER, GÜNYÜZÜ, HAN, İNÖNÜ, MAHMUDİYE, MİHALGAZİ, MİHALIÇÇIK, ODUNPAZARI, SARICAKAYA, SEYİTGAZİ, SİVRİHİSAR, TEPEBAŞI

 

ANTALYA VAJİNİSMUS:

AKSEKİ, AKSU, ALANYA, DEMRE, DÖŞEMEALTI, ELMALI, FİNİKE, GAZİPAŞA, GÜNDOĞMUŞ, İBRADI, KAŞ, KEMER, KEPEZ, KONYAALTI, KORKUTELİ, KUMLUCA, MANAVGAT, MURATPAŞA, SERİK

 

BURDUR VAJİNİSMUS:

AĞLASUN, ALTINYAYLA, BUCAK, ÇAVDIR, ÇELTİKÇİ, GÖLHİSAR, KARAMANLI, KEMER, MERKEZ, TEFENNİ, YEŞİLOVA

 

ISPARTA VAJİNİSMUS:

AKSU, ATABEY, EĞİRDİR, GELENDOST, GÖNEN, KEÇİBORLU, MERKEZ, SENİRKENT, SÜTÇÜLER, ŞARKİKARAAĞAÇ, ULUBORLU, YALVAÇ, YENİŞARBADEMLİ

 

İSTANBUL VAJİNİSMUS:

ADALAR, ARNAVUTKÖY, ATAŞEHİR, AVCILAR, BAĞCILAR, BAHÇELİEVLER, BAKIRKÖY, BAŞAKŞEHİR, BAYRAMPAŞA, BEŞİKTAŞ, BEYKOZ, BEYLİKDÜZÜ, BEYOĞLU, BÜYÜKÇEKMECE, ÇATALCA, ÇEKMEKÖY, ESENLER, ESENYURT, EYÜPSULTAN, FATİH, GAZİOSMANPAŞA, GÜNGÖREN, KADIKÖY, KAĞITHANE, KARTAL, KÜÇÜKÇEKMECE, MALTEPE, PENDİK, SANCAKTEPE, SARIYER, SİLİVRİ, SULTANBEYLİ, SULTANGAZİ, ŞİLE, ŞİŞLİ, TUZLA, ÜMRANİYE, ÜSKÜDAR, ZEYTİNBURNU

 

İZMİR VAJİNİSMUS:

ALİAĞA, BALÇOVA, BAYINDIR, BAYRAKLI, BERGAMA, BEYDAĞ, BORNOVA, BUCA, ÇEŞME, ÇİĞLİ, DİKİLİ, FOÇA, GAZİEMİR, GÜZELBAHÇE, KARABAĞLAR, KARABURUN, KARŞIYAKA, KEMALPAŞA, KINIK, KİRAZ, KONAK, MENDERES, MENEMEN, NARLIDERE, ÖDEMİŞ, SEFERİHİSAR, SELÇUK, TİRE, TORBALI, URLA

VAJİNİSMUS TERAPİSİ/DANIŞMANLIĞI – TÜRKİYE, TÜM İLLER VE İLÇELERİ
(ONLİNE SEANSLAR İLE YA DA ANKARA' DA OTEL KONAKLAMA DESTEĞİ İLE ÇÖZÜM)

Adana Vajinismus
Adıyaman Vajinismus
Afyonkarahisar Vajinismus
Ağrı Vajinismus
Amasya Vajinismus
Ankara Vajinismus
Antalya Vajinismus
Artvin Vajinismus
Aydın Vajinismus
Balıkesir Vajinismus
Bilecik Vajinismus
Bingöl Vajinismus
Bitlis Vajinismus
Bolu Vajinismus
Burdur Vajinismus
Bursa Vajinismus
Çanakkale Vajinismus
Çankırı Vajinismus
Çorum Vajinismus
Denizli Vajinismus
Diyarbakır Vajinismus
Edirne Vajinismus
Elazığ Vajinismus
Erzincan Vajinismus
Erzurum Vajinismus
Eskişehir Vajinismus
Gaziantep Vajinismus
Giresun Vajinismus
Gümüşhane Vajinismus
Hakkari Vajinismus
Hatay Vajinismus
Isparta Vajinismus
Mersin Vajinismus
İstanbul Vajinismus
İzmir Vajinismus
Kars Vajinismus
Kastamonu Vajinismus
Kayseri Vajinismus
Kırklareli Vajinismus
Kırşehir Vajinismus
Kocaeli Vajinismus
Konya Vajinismus
Kütahya Vajinismus
Malatya Vajinismus
Manisa Vajinismus
Kahramanmaraş Vajinismus
Mardin Vajinismus
Muğla Vajinismus
Muş Vajinismus
Nevşehir Vajinismus
Niğde Vajinismus
Ordu Vajinismus
Rize Vajinismus
Sakarya Vajinismus
Samsun Vajinismus
Siirt Vajinismus
Sinop Vajinismus
Sivas Vajinismus
Tekirdağ Vajinismus
Tokat Vajinismus
Trabzon Vajinismus
Tunceli Vajinismus
Şanlıurfa Vajinismus
Uşak Vajinismus
Van Vajinismus
Yozgat Vajinismus
Zonguldak Vajinismus
Aksaray Vajinismus
Bayburt Vajinismus
Karaman Vajinismus
Kırıkkale Vajinismus
Batman Vajinismus
Şırnak Vajinismus
Bartın Vajinismus
Ardahan Vajinismus
Iğdır Vajinismus
Yalova Vajinismus
Karabük Vajinismus
Kilis Vajinismus
Osmaniye Vajinismus
Düzce Vajinismus

VAJİNİSMUS TERAPİSİ/DANIŞMANLIĞI – TÜRKİYE TÜM İLÇELER

(ONLİNE SEANSLAR İLE YA DA ANKARA' DA OTEL KONAKLAMA DESTEĞİ İLE ÇÖZÜM)

Seyhan
Ceyhan
Feke
Karaisalı
Karataş
Kozan
Pozantı
Saimbeyli
Tufanbeyli
Yumurtalık
Yüreğir
Aladağ
İmamoğlu
Sarıçam
Çukurova
Adıyaman Merkez
Besni
Çelikhan
Gerger
Gölbaşı / Adıyaman
Kahta
Samsat
Sincik
Tut
Afyonkarahisar Merkez
Bolvadin
Çay
Dazkırı
Dinar
Emirdağ
İhsaniye
Sandıklı
Sinanpaşa
Sultandağı
Şuhut
Başmakçı
Bayat / Afyonkarahisar
İscehisar
Çobanlar
Evciler
Hocalar
Kızılören
Ağrı Merkez
Diyadin
Doğubayazıt
Eleşkirt
Hamur
Patnos
Taşlıçay
Tutak
Amasya Merkez
Göynücek
Gümüşhacıköy
Merzifon
Suluova
Taşova
Hamamözü
Altındağ
Ayaş
Bala
Beypazarı
Çamlıdere
Çankaya
Çubuk
Elmadağ
Güdül
Haymana
Kalecik
Kızılcahamam
Nallıhan
Polatlı
Şereflikoçhisar
Yenimahalle
Gölbaşı / Ankara
Keçiören
Mamak
Sincan
Kazan
Akyurt
Etimesgut
Evren
Pursaklar
Akseki
Alanya
Elmalı
Finike
Gazipaşa
Gündoğmuş
Kaş
Korkuteli
Kumluca
Manavgat
Serik
Demre
İbradı
Kemer / Antalya
Aksu / Antalya
Döşemealtı
Kepez
Konyaaltı
Muratpaşa
Ardanuç
Arhavi
Artvin Merkez
Borçka
Hopa
Şavşat
Yusufeli
Murgul
Bozdoğan
Çine
Germencik
Karacasu
Koçarlı
Kuşadası
Kuyucak
Nazilli
Söke
Sultanhisar
Yenipazar / Aydın
Buharkent
İncirliova
Karpuzlu
Köşk
Didim
Efeler
Ayvalık
Balya
Bandırma
Bigadiç
Burhaniye
Dursunbey
Edremit / Balıkesir
Erdek
Gönen / Balıkesir
Havran
İvrindi
Kepsut
Manyas
Savaştepe
Sındırgı
Susurluk
Marmara
Gömeç
Altıeylül
Karesi
Bilecik Merkez
Bozüyük
Gölpazarı
Osmaneli
Pazaryeri
Söğüt
Yenipazar / Bilecik
İnhisar
Bingöl Merkez
Genç
Karlıova
Kiğı
Solhan
Adaklı
Yayladere
Yedisu
Adilcevaz
Ahlat
Bitlis Merkez
Hizan
Mutki
Tatvan
Güroymak
Bolu Merkez
Gerede
Göynük
Kıbrıscık
Mengen
Mudurnu
Seben
Dörtdivan
Yeniçağa
Ağlasun
Bucak
Burdur Merkez
Gölhisar
Tefenni
Yeşilova
Karamanlı
Kemer / Burdur
Altınyayla / Burdur
Çavdır
Çeltikçi
Gemlik
İnegöl
İznik
Karacabey
Keles
Mudanya
Orhaneli
Orhangazi
Yenişehir / Bursa
Büyükorhan
Harmancık
Nilüfer
Osmangazi
Yıldırım
Gürsu
Kestel
Ayvacık / Çanakkale
Bayramiç
Biga
Bozcaada
Çan
Çanakkale Merkez
Eceabat
Ezine
Gelibolu
Gökçeada
Lapseki
Yenice / Çanakkale
Çankırı Merkez
Çerkeş
Eldivan
Ilgaz
Kurşunlu
Orta
Şabanözü
Yapraklı
Atkaracalar
Kızılırmak
Bayramören
Korgun
Alaca
Bayat / Çorum
Çorum Merkez
İskilip
Kargı
Mecitözü
Ortaköy / Çorum
Osmancık
Sungurlu
Boğazkale
Uğurludağ
Dodurga
Laçin
Oğuzlar
Acıpayam
Buldan
Çal
Çameli
Çardak
Çivril
Güney
Kale / Denizli
Sarayköy
Tavas
Babadağ
Bekilli
Honaz
Serinhisar
Pamukkale
Baklan
Beyağaç
Bozkurt / Denizli
Merkezefendi
Bismil
Çermik
Çınar
Çüngüş
Dicle
Ergani
Hani
Hazro
Kulp
Lice
Silvan
Eğil
Kocaköy
Bağlar
Kayapınar
Sur
Yenişehir / Diyarbakır
Edirne Merkez
Enez
Havsa
İpsala
Keşan
Lalapaşa
Meriç
Uzunköprü
Süloğlu
Ağın
Baskil
Elazığ Merkez
Karakoçan
Keban
Maden
Palu
Sivrice
Arıcak
Kovancılar
Alacakaya
Çayırlı
Erzincan Merkez
İliç
Kemah
Kemaliye
Refahiye
Tercan
Üzümlü
Otlukbeli
Aşkale
Çat
Hınıs
Horasan
İspir
Karayazı
Narman
Oltu
Olur
Pasinler
Şenkaya
Tekman
Tortum
Karaçoban
Uzundere
Pazaryolu
Aziziye
Köprüköy
Palandöken
Yakutiye
Çifteler
Mahmudiye
Mihalıççık
Sarıcakaya
Seyitgazi
Sivrihisar
Alpu
Beylikova
İnönü
Günyüzü
Han
Mihalgazi
Odunpazarı
Tepebaşı
Araban
İslahiye
Nizip
Oğuzeli
Yavuzeli
Şahinbey
Şehitkamil
Karkamış
Nurdağı
Alucra
Bulancak
Dereli
Espiye
Eynesil
Giresun Merkez
Görele
Keşap
Şebinkarahisar
Tirebolu
Piraziz
Yağlıdere
Çamoluk
Çanakçı
Doğankent
Güce
Gümüşhane Merkez
Kelkit
Şiran
Torul
Köse
Kürtün
Çukurca
Hakkari Merkez
Şemdinli
Yüksekova
Altınözü
Dörtyol
Hassa
İskenderun
Kırıkhan
Reyhanlı
Samandağ
Yayladağı
Erzin
Belen
Kumlu
Antakya
Arsuz
Defne
Payas
Atabey
Eğirdir
Gelendost
Isparta Merkez
Keçiborlu
Senirkent
Sütçüler
Şarkikaraağaç
Uluborlu
Yalvaç
Aksu / Isparta
Gönen / Isparta
Yenişarbademli
Anamur
Erdemli
Gülnar
Mut
Silifke
Tarsus
Aydıncık / Mersin
Bozyazı
Çamlıyayla
Akdeniz
Mezitli
Toroslar
Yenişehir / Mersin
Adalar
Bakırköy
Beşiktaş
Beykoz
Beyoğlu
Çatalca
Eyüp
Fatih
Gaziosmanpaşa
Kadıköy
Kartal
Sarıyer
Silivri
Şile
Şişli
Üsküdar
Zeytinburnu
Büyükçekmece
Kağıthane
Küçükçekmece
Pendik
Ümraniye
Bayrampaşa
Avcılar
Bağcılar
Bahçelievler
Güngören
Maltepe
Sultanbeyli
Tuzla
Esenler
Arnavutköy
Ataşehir
Başakşehir
Beylikdüzü
Çekmeköy
Esenyurt
Sancaktepe
Sultangazi
Aliağa
Bayındır
Bergama
Bornova
Çeşme
Dikili
Foça
Karaburun
Karşıyaka
Kemalpaşa / İzmir
Kınık
Kiraz
Menemen
Ödemiş
Seferihisar
Selçuk
Tire
Torbalı
Urla
Beydağ
Buca
Konak
Menderes
Balçova
Çiğli
Gaziemir
Narlıdere
Güzelbahçe
Bayraklı
Karabağlar
Arpaçay
Digor
Kağızman
Kars Merkez
Sarıkamış
Selim
Susuz
Akyaka
Abana
Araç
Azdavay
Bozkurt / Kastamonu
Cide
Çatalzeytin
Daday
Devrekani
İnebolu
Kastamonu Merkez
Küre
Taşköprü
Tosya
İhsangazi
Pınarbaşı / Kastamonu
Şenpazar
Ağlı
Doğanyurt
Hanönü
Seydiler
Bünyan
Develi
Felahiye
İncesu
Pınarbaşı / Kayseri
Sarıoğlan
Sarız
Tomarza
Yahyalı
Yeşilhisar
Akkışla
Talas
Kocasinan
Melikgazi
Hacılar
Özvatan
Babaeski
Demirköy
Kırklareli Merkez
Kofçaz
Lüleburgaz
Pehlivanköy
Pınarhisar
Vize
Çiçekdağı
Kaman
Kırşehir Merkez
Mucur
Akpınar
Akçakent
Boztepe
Gebze
Gölcük
Kandıra
Karamürsel
Körfez
Derince
Başiskele
Çayırova
Darıca
Dilovası
İzmit
Kartepe
Akşehir
Beyşehir
Bozkır
Cihanbeyli
Çumra
Doğanhisar
Ereğli / Konya
Hadim
Ilgın
Kadınhanı
Karapınar
Kulu
Sarayönü
Seydişehir
Yunak
Akören
Altınekin
Derebucak
Hüyük
Karatay
Meram
Selçuklu
Taşkent
Ahırlı
Çeltik
Derbent
Emirgazi
Güneysınır
Halkapınar
Tuzlukçu
Yalıhüyük
Altıntaş
Domaniç
Emet
Gediz
Kütahya Merkez
Simav
Tavşanlı
Aslanapa
Dumlupınar
Hisarcık
Şaphane
Çavdarhisar
Pazarlar
Akçadağ
Arapgir
Arguvan
Darende
Doğanşehir
Hekimhan
Pütürge
Yeşilyurt / Malatya
Battalgazi
Doğanyol
Kale / Malatya
Kuluncak
Yazıhan
Akhisar
Alaşehir
Demirci
Gördes
Kırkağaç
Kula
Salihli
Sarıgöl
Saruhanlı
Selendi
Soma
Turgutlu
Ahmetli
Gölmarmara
Köprübaşı / Manisa
Şehzadeler
Yunusemre
Afşin
Andırın
Elbistan
Göksun
Pazarcık
Türkoğlu
Çağlayancerit
Ekinözü
Nurhak
Dulkadiroğlu
Onikişubat
Derik
Kızıltepe
Mazıdağı
Midyat
Nusaybin
Ömerli
Savur
Dargeçit
Yeşilli
Artuklu
Bodrum
Datça
Fethiye
Köyceğiz
Marmaris
Milas
Ula
Yatağan
Dalaman
Ortaca
Kavaklıdere
Menteşe
Seydikemer
Bulanık
Malazgirt
Muş Merkez
Varto
Hasköy
Korkut
Avanos
Derinkuyu
Gülşehir
Hacıbektaş
Kozaklı
Nevşehir Merkez
Ürgüp
Acıgöl
Bor
Çamardı
Niğde Merkez
Ulukışla
Altunhisar
Çiftlik
Akkuş
Aybastı
Fatsa
Gölköy
Korgan
Kumru
Mesudiye
Perşembe
Ulubey / Ordu
Ünye
Gülyalı
Gürgentepe
Çamaş
Çatalpınar
Çaybaşı
İkizce
Kabadüz
Kabataş
Altınordu
Ardeşen
Çamlıhemşin
Çayeli
Fındıklı
İkizdere
Kalkandere
Pazar / Rize
Rize Merkez
Güneysu
Derepazarı
Hemşin
İyidere
Akyazı
Geyve
Hendek
Karasu
Kaynarca
Sapanca
Kocaali
Pamukova
Taraklı
Ferizli
Karapürçek
Söğütlü
Adapazarı
Arifiye
Erenler
Serdivan
Alaçam
Bafra
Çarşamba
Havza
Kavak
Ladik
Terme
Vezirköprü
Asarcık
19.May
Salıpazarı
Tekkeköy
Ayvacık / Samsun
Yakakent
Atakum
Canik
İlkadım
Baykan
Eruh
Kurtalan
Pervari
Siirt Merkez
Şirvan
Tillo
Ayancık
Boyabat
Durağan
Erfelek
Gerze
Sinop Merkez
Türkeli
Dikmen
Saraydüzü
Divriği
Gemerek
Gürün
Hafik
İmranlı
Kangal
Koyulhisar
Sivas Merkez
Suşehri
Şarkışla
Yıldızeli
Zara
Akıncılar
Altınyayla / Sivas
Doğanşar
Gölova
Ulaş
Çerkezköy
Çorlu
Hayrabolu
Malkara
Muratlı
Saray / Tekirdağ
Şarköy
Marmaraereğlisi
Ergene
Kapaklı
Süleymanpaşa
Almus
Artova
Erbaa
Niksar
Reşadiye
Tokat Merkez
Turhal
Zile
Pazar / Tokat
Yeşilyurt / Tokat
Başçiftlik
Sulusaray
Akçaabat
Araklı
Arsin
Çaykara
Maçka
Of
Sürmene
Tonya
Vakfıkebir
Yomra
Beşikdüzü
Şalpazarı
Çarşıbaşı
Dernekpazarı
Düzköy
Hayrat
Köprübaşı / Trabzon
Ortahisar
Çemişgezek
Hozat
Mazgirt
Nazımiye
Ovacık / Tunceli
Pertek
Pülümür
Tunceli Merkez
Akçakale
Birecik
Bozova
Ceylanpınar
Halfeti
Hilvan
Siverek
Suruç
Viranşehir
Harran
Eyyübiye
Haliliye
Karaköprü
Banaz
Eşme
Karahallı
Sivaslı
Ulubey / Uşak
Uşak Merkez
Başkale
Çatak
Erciş
Gevaş
Gürpınar
Muradiye
Özalp
Bahçesaray
Çaldıran
Edremit / Van
Saray / Van
İpekyolu
Tuşba
Akdağmadeni
Boğazlıyan
Çayıralan
Çekerek
Sarıkaya
Sorgun
Şefaatli
Yerköy
Yozgat Merkez
Aydıncık / Yozgat
Çandır
Kadışehri
Saraykent
Yenifakılı
Çaycuma
Devrek
Ereğli / Zonguldak
Zonguldak Merkez
Alaplı
Gökçebey
Kilimli
Kozlu
Aksaray Merkez
Ortaköy / Aksaray
Ağaçören
Güzelyurt
Sarıyahşi
Eskil
Gülağaç
Bayburt Merkez
Aydıntepe
Demirözü
Ermenek
Karaman Merkez
Ayrancı
Kazımkarabekir
Başyayla
Sarıveliler
Delice
Keskin
Kırıkkale Merkez
Sulakyurt
Bahşili
Balışeyh
Çelebi
Karakeçili
Yahşihan
Batman Merkez
Beşiri
Gercüş
Kozluk
Sason
Hasankeyf
Beytüşşebap
Cizre
İdil
Silopi
Şırnak Merkez
Uludere
Güçlükonak
Bartın Merkez
Kurucaşile
Ulus
Amasra
Ardahan Merkez
Çıldır
Göle
Hanak
Posof
Damal
Aralık
Iğdır Merkez
Tuzluca
Karakoyunlu
Yalova Merkez
Altınova
Armutlu
Çınarcık
Çiftlikköy
Termal
Eflani
Eskipazar
Karabük Merkez
Ovacık / Karabük
Safranbolu
Yenice / Karabük
Kilis Merkez
Elbeyli
Musabeyli
Polateli
Bahçe
Kadirli
Osmaniye Merkez
Düziçi
Hasanbeyli
Sumbas
Toprakkale
Akçakoca
Düzce Merkez
Yığılca
Cumayeri
Gölyaka
Çilimli
Gümüşova
Kaynaşlı

122 Comments

 • a....

  Uzun yıllardır düzeltemediğim ve birçok farklı tedaviler deneyip te başarılı olamadığım erken boşalma problemimi Fatih hocam sayesinde çözdüm. Konusunda gerçekten profesyonel bir insan. Hiç tereddüt etmeden, utanmadan, rahatça destek alabilirsiniz

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • m...

  Uzun bir süre psikiyatri tedavisi gördüm fakat gittikçe ilaçlarım artmaya başlamıştı ve atak geçiriyordum. EMDR terapisi aldım uzun bir süre ve hayatım gerçekten farklı bir şekilde güzelleşmeye başladı. Travmalarımı sürekli düşünmemeye, hayata farklı şekilde bakmaya ve geleceğimle ilgili önemli kararlar almamı sağladı. Anksiyete bozukluğu yaşadığım için sınava girmek bile benim için çok zordu tedaviden önce Şu anda Yıldız Teknik Üniversitesinde 3.sınıf öğrencisiyim ve gerçekten Optimum Psikolojik danışmanlık hayatımda bir dönüm noktası oldu ve Fatih Bey sayesinde zorluklarımı atlattım.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • mt....b

  10 yıllık kabusu 3 günde bitiren hocamızdır. Kendileri alanlarında çok uzman hastasini asla sorgulamayan mutavazi bir şekilde hastasını dinleyerek cozumleyen kişidir. Herkese tavsiye ederim.Bitigin de bumuymuş diyeceginiz ufacık bir şey için yıllarınızı benim gibi bitirmeyin hemen en kısa zaman da Fatih hocam dan yardım isteyin Allah razı olsun hocam dan çok ama çok teşekkür ederim

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • e....

  4 yıllık evlligim boyunca yasamadigim sıkıntı kalmadı ilk baslardaki korkumun sebebini araştırmaya başladım ve vajinismus olduğumu öğrendim kendimi tamamen bu konuya vermeye başladım uzun uğraşlar sonucunda FATİH UĞUR la tanıştım hayatımda verdiğim en doğru karar oldu geriye sadece eşimi ikna etmek kalmıştı Karaman’dan konyaya gelmeye ikna etmek içinde çabaladım şimdi eşimle gecmisimi dusununce keşke 4 yıl beklemeseydim 2. Balayı tadında çok rahat ve olumlu gecti.Rabbim gönüllerince versin Allah bin kere razı olsun gelirken olmayacak diye ağlıyordum şimdi mutluluktan ağlıyorum şükürler olsun sizin böyle sikintiniz varsa hiçbir şey şekilde utanmayın çekinmeyin gizlilik çerçevesi içinde gönül rahatlığıyla gelin

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • h....

  Sorunumun vajinusmus olduğunu anladığımda araştırmaya başladım. İlk etapta doktora gitmekten çekindiğim için bu süreci çok fazla erteledim. Yaklaşık iki yıldır evliyim. Çok uzun süre tedavi süreci hakkında bilgim olmadığı için erteledim. Ama ertelenecek ve çekinecek bir şey olmadığını gördüm. Fatih bey konu ile ilgili detaylı bilgiyi verdikten sonra sürecin çok kolay olduğunu gördüm. Gerekli ödevler ve işbirliği sağlanınca 8 seans sonucunda sorun çözüldü. Fatih bey e bu konudaki profesyonelliği için minnettarız. Benim tavsiyem böyle bir sorununuz varsa ertelemeyin ve profesyonel destek alın.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • n....a

  Bende vajinismüs hastaydım yendim 3 yılın sonunda yendim arkadaşlar ben başardıysam hepiniz başarısınız fatih bey öyle güzel ilgileniyor ki korkularımız var hepimiz öyle güzel açıklıyor anlatıyor aslında doğru olanı anlatıyor dediklerini aklımıza yazarsak ve seanda veriler ev ödevlerini doğru bir şekilde yaptığınız zaman o kadar kolay çözülüyor ki korkmayın çekinmeyin zamanla geçer diye düşünmeyin geçmiyor bir destek şart ve ben fatih beyi öneriyorum

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • ha...

  8. Aydır evliyiz eşimle bir türlü ilk günden beri cinsel birliktelik yaşayamadık sonradan araştırmalarımız üzerine eşimin vajinismus hastası olduğunu öğrendik bu konu hakkında Fatih beye ulaştık. Fatih bey bizim hiç çözülmeyecek sandığımız sorunu 4 günde keyifli ve zevkli ödevler vererek çözüme kavuşturdu. Bence Bu sorunu yaşayan herkezin fatih beye başvurması gerekiyor. Fatih beye çok teşekkür ederiz.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • t......

  Vajinüsmus sorunu olduğumu öğrendim kadın doğum uzmanına gidip destek aldım psikolojik danışma almam gerektiği söylendi optimum psikolojiye yapılan yorumları okudum Fatih bey’e randevu aldım 9 seans sonucu sorunumuz çözüldü. Çok memnun kaldık eşim ile gelip tüm süreçte destek aldık. Yanımızda olduğu ve sonsuz ilgi alaka gösterdiği için Fatih beye çok teşekkür ediyoruz. Tüm çalışanlar gerçekten çok kibar ve nazik insanlar asla başka insanları dinlemeyin ve başka yanlış yollara girmeyin optimum psikolojiye kesinlikle güvenebilirsiniz

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • b.....k

  2 yıllık evlilik hayatımda vajinusmus olduğumu öğrendim. Hiç cinsel ilişki yaşamamıştım eşimle. Korkularım vardı. İnandım yapıcam dedim. İlk görüşmemizi Fatih bey ile gerçekleştirdik. İş birliği ile 5 günde sorunumuzu çözdük. Korkularımı yendim ve güzel günlere adım attık inşallah. Ekip olarak herkese çok teşekkürlerimizi sunuyoruz elimle beraber.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • b....

  3 yıllık evliyim. Kendi kendine çözülmesini bekledik geçmedi . Fatih beyi araştırdık bulduk 7 gün içinde vajinusmustan kurtulduk. Kaygılarım korkularım olmasına rağmen hiçbi şekilde pes etmeden sorunumuzu çözdük .

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • s....

  5 aylık evliyiz, severek evlendik ama bu süreç boyunca eşimle cinsel ilişki yaşayamadık. İlk gece korkusu beraberinde ertelemeyide getirdi ve süreç uzadı. Tesadüfen vajinismusla ilgili video gördüm ve rahatsızlığımın bu olduğunu anladım. Araştırmalarım sonuncunda optimum psikolojiyle yani Fatih bey ve ekibiyle tanıştık 3 gün içerisinde bu sorunu çözdük. Her şey için teşekkür ediyorum ve bu sorunla uğraşan herkese tavsiye ediyorum.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • h....d

  1.5 yıllık evliyiz. İlk günden beri ilişkiye giremedik vajinismus olduğumu öğrendim. İnternette araştırırken Fatih Bey’e denk geldim. Kendilerine ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederiz. 1.5 yıllık kabusumuz 3 günde son buldu . Vajinismus sorununuz varsa ertelemeden başvurun.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • b.....k

  4 aylık evliyiz ilk bir kaç hafta cinsel ilişkiye giremeyince tesadüfen karşımıza çıkan bir video sayesinde vajinusmus olduğumuzu öğrendik eşimle birlikte araştırınca bunun tedavi edilebilir olduğunu öğrenmek bizi aşırı mutlu etti. Bu işi uzman birinden destek alarak çözebileceğimizi anlayınca optimum psikoloji ve yorumları ile karşılaştık doğrudan randevu alıp Merve hanımla bir görüşme yaptık ve ilk görüşme umut ışığı oldu diyebilirim. İçimde korkuya acıya dair ne varsa tedavi sürecinde hepsini yendim ve artık özgüvenim yerine geldi.. Çünkü bize ağrı acı kanama yok dedi ve dediği gibi olduğunu görmüş olduk. Ne söylediyse yaptık ve sonuçta bu işi başardık. Eğer vajinusmus olduğunuzu anladıysanız geç olmadan optimuma gidin, gerçekten evde ağlama krizleri ve bunalımın yerini mutluluk alsın istiyorsanız geç kalmayın derim.. Cinsel hayat evliliğin temeli ve biz bu temeli optimum sayesinde sağlamlaştırdık. Teşekkürler Optimum Psikoloji

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • f....

  4 aylık evliyim .Eşimle ilk gün cinsel bırlıktelik yaşayamadım.Bunun gecıcı bir süreç olduğunu düşündük .Sonrasında bir jinekoloja gittim ve vajinismus olduğumu ögrendım .4 ay boyunca süreklı eşimle ayrılık konuşmaları yapıyorduk.Kendımı çok şanssız hissedıyordum .İnternetten biraz araştırma yaparken Fatıh beyı gördüm 3günde bundan kurtulacağımız yazıyordu yazdığı gibi de oldu .Randevu aldım ve ilk görüşmeden itibaren çok inandım başaracağıma ve 3günde çözüldü. Fatıh bey tam olarak bu işi bilen sizi anlayan ve en doğru şekilde sorunu çözen kişi .Fatih beye ve ekibine teşekkür ederım .Ertelemeyin bu bir erteleme hastalığıdır .Dogru yer arıyorsanız Fatıh beye ulaşın .

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • s.....c

  Biz yaklaşık 6 aylık evliyiz ve eşimle hic cinsel birlikteliğimiz olmadı sorunu araştırırken Fatih Beyi bulduk ve sorunun çözümü icin başvurduk ve 3 gün gibi kısa sürede vajinusmus sorunumuz çözüme kavuştu. Kendisine cok tşk ediyor başarılarının devamıni diliyor ve sorun yaşayan herkeze de bir an önce vakit kaybetmeden tavsiye ediyoruz…

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • m....k

  2 yıllık evliyiz eşimde ilk gece başlayan bir korku oluştu sebebebini araştırdık ve eşimin vajinusmus oldugunu kadinsal bir hastalık olmadığını sadece zihinsel bir hastalık olup sorunun piskolojik danışmanlık alarak çözülebileceğini öğrendik Optimum Pskolojiyi araştırdık ve yorumlarının da etkisiyle Fatih Beyle görüşmeye karar verdik ve randevumuzu aldik ilk seans bizim icin cok olumlu geçti ve tedaviye başlamaya karar verdik ve 3 gün içinde sorunumuz çözümlendi ve biz şaşkınlıkla beraber mutluluğu aynı anda yaşadık bu nedenle iyi ki Optimum Psikoloji ve iyi ki Fatih Bey sorununuz vajinusmussa kesinlikle ertelemeden Optimum Psikolojiye uğramanızı tavsiye ederim

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • ay....r

  Herkese sağlıklı günler dilerim. Ben ve eşim yaklaşık 1.5 yıldır evliyiz. Eşimle geçen bu sürede herhangi bir cinsel anlamda ilişki yaşayamamıştık. Bu bizim evliliğimizi kötü yönde etkiledi. Daha sonra eşim ve ben internetten araştırarak eşimde vajinusmus rahatsızlığı olduğunu öğrendik ve iyice araştırmalar yapmaya başladık. Okuduğumuz onca haber ve tedavi ilanları kafamızı bir hayli karıştırmıştı. Onlarca klinik arasında hangisini seçmemiz gerektiğine karar veremedik. Daha sonra eşim Sn Fatih Uğurun psikoloji dalında uzmanlaşmış olduğunu okuduğu o güzel yorumları gösterdi. Hocamızın profilini inceledikten sonra 3 gün içerisinde vajinusmus tedavisinin kesin çözüm oldugu ilanı gördük ve eşimle biz inanamamıştık. 1.5 yıldır bizi uçuruma sürükleyen ve hiçbir şekilde ilişki yaşamamıza mümkün kılmayan bu hastalığın sadece ve sadece 3 gün içerisinde tedavi olduğuna inanmak biraz güç gelmişti. Fakat eşimle birlikte artık bi yerden başlamamız gerektiğini düşünerek Fatih hocamızın kliniğinden randevumuzu aldık ve sonunda kendisiyle tanışma fırsatını yakaladık. Allahımıza binlerce kez şükürler olsun ki bizi hocamız ile karşılaştırmış. Kendisiyle ilk görüşme seansının arkasından hemen tedaviye başlamak istedik. Hocamızın bu 3 gün içerisinde çözüme ulaştıracağına inandığımız vajinusmus tedavi surecimiz başladı. Kendisi ilk günden itibaren bize verdiği direktifler ve küçük ev ödevleriyle hergün cözüme adım adım gidiyorduk. Bu inanılmaz bir tecrübe oldu bizim için 1. Gün 2. gün derken çözüme birkaç adım kalmıştı. Ve evet arkadaşlar gerçektende hocamızın 3 gün içerisinde bize uygulamış olduğu tedavi yöntemleriyle şaka gibi gelebilir ama eşimle birlikte bu vajinusmus belasından kurtulduk. Eşim ve kendim neden 1.5 yıldır bu hastalikla uğraşıpta neden erken gitmediğimizi sorguladık. Hocamız sadece bizi vajinusmus belasından kurtarmakla kalmadı ve nasıl sağlıklı cinsel birliktelik yaşanir bize bunu öğretti. Kendisine ve ekibine binlerce kez teşekkür ediyoruz. Eğer aklında bir gram şüphe olan varsa geç kalmasın hemen randevu oluştursun ve bu vajinusmus belasından biran önce kurtulsun. Biz artık çoook mutluyuz….

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • a....y

  1.5 yıllık evliyim vajinismus olduğumu öğrendim. Fatih beyi internet üzerinden araştırmamız sonucu bulduk. Bize sorunun 3 gün içinde çözüleceğini söyledi. Çok çok umutlandım.Gercekten de 3 gün içinde bu sorunu çözdük. Şuan eşim ve ben çok mutluyuz. Fatih beye çok teşekkür ediyoruz ve herkese samimiyetle tavsiye ediyorum.Kendinize inanın başarabilirsiniz…

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • m...

  1.5 yıl boyunca kendimce vajinismus ile savaşmaya çalışıp sadece psikolojimi yerle bir etmiştim. Geçen yıl jinekoloğa muayene olup vajinismus sorunumu ve bu sorunun tamamen psikolojik olduğunu öğrendim. Jinekolog ister kendisi ile istersem psikolog ile devam edebileceğimi söyledi tabi çok düşündüm en doğrusu hangisi olurdu? Mayıs ayında Fatih Bey’ibir arkadaşımdan öğrendim ve hemen araştırmaya başladım yorumlar benim en büyük destekçim oldu. Haziran başında hemen başladık ve bu sorunu 4. günde çözdük evet ben hala inanamıyordum ama seanslarımıza başladık ev ödevlerini aksatmadan yaptık ve sonuç olumlu oldu.:) Yanlış bildiğim o kadar çok bilgi varmış her şeyin en doğrusunu öğrenerek yola devam ettik… Bu süreçte en büyük destekçilerden biriside eşler, kesinlikle eşinizin de sizinle sabır ile yola devam etmesi gerekiyor. Demem o ki asla bekletmeyin ben neden bu kadar bekledim diyorum şuan 🙂 Teşekkürler Optimum ailesi samimiyetiniz ve ilginiz için 🙂

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • h....

  4 yıldır vajinismustum İnsanın elinde olmayan kendini kontrol edemediği bu sorunumu Fatih Bey ile çözdük. 4 yıl boyunca sürekli ayrılık konuşması yapmak insanı nasıl yıpratıyor bunu sende biliyorsun. Biz bu iş birliği içerisinde 4 günde çözdük sen neden 3 günde çözmeyesin? Herhangi bir mağduriyet yaşamadan Fatih Bey ile kesin çözüme kavuşun. O yüzden Lütfen ERTELEME! Çünkü Optimum hayatını değiştirecek…

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • se....

  2 yıllık evliyim. Eşimle cinsel ilişkiye girememe sorunu yaşıyorduk ve ilk işimiz bir jinekologa gitmek oldu. Herşeyin normal olduğunu öğrendikten uzun bir süre daha cinsel hayatımız olmadı olamadı.. Yoğun bir araştırma sonucu vajinismus tabiri ile tanıştım. Ne yapacağımı kime güveneceğimi bilemeyerek çözüm aradım ve ilk başvurduğum yer Optimum ailesi oldu. İyiki de Fatih bey ile karşılaştık. Vajinismusu 5 günlük kısa bir sürede çözdük. Fatih bey ve ekibine teşekkürlerimi bir borç bilirim çok şanslıyım ki sizleri tanıdım..
  Tüm bu rahatsızlığı yaşayan hemcinslerime gönül rahatlığıyla Optimum ailesini tavsiye ediyorum.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • bü...a

  ERTELEMEYİN!
  2 aylık evliyiz ve eşimle ilk günden beri birlikte olamadık. Kısa bir süre gibi görünebilir ancak bizim için zorlu bir süreç oldu. Bir şeyi yapmak istiyorsun ama yapamıyorsun. Hem eşim hem kendim psikolojik olarak yıpranmıştık. Biraz araştırarak Optimum Psikoloji merkezini keşfettik. Ordaki yorumlar bizim için bi ümit oldu ve hiç beklemeden başvurduk. İyi ki de gelmişiz . Burda bize Fatih Beyin desteği çok önemliydi. Sürece başladığımız andan itibaren yakından takip etti. Ne kadar teşekkür etsek az gelir. Siz de vajinismus sorunu yaşıyorsanız kesinlikle Optimum Psikoljiye gelip Fatih Beyle sürece hemen başlamalısınız.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • z....

  İlk günden birliktelik yaşayamadık eşimle ve 20 günlük evliydik kadın doğum uzmanına başvurduk ve vajinismus olduğumu öğrendim doktor hanım fatih beyi önerdi bu işin uzmani hemen sorununuzu çözer dedi randevu aldık fatih beyle görüştük çok acıklayici bi sekilde konusma sağladı bizimle ve çok umutlandim o konuşmadan sonra başaracagimiza inandım online eğitim almaya karar verdik başladık tedavi süreci küçük ev ödevleriyle 1 seans girerek derslere 8. Günün sonunda rahat bi şekilde başardık ve suan cok mutluyuz bu sorunu yaşayanlar hiç tereddüt etmeden fatih beye gidebilir fatih bey ve optimum ailesine çok teşekkür ederiz

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • s.....y

  Vajinismus Tedavisi için İnternet üzerinden Fatih beyi bulduk. İyiki de bulmuşuz. Evliliğimizin başından beri yaşayamadığımız ilişkiyi inanılmaz şekilde 4 gün de çözüme ulaşmasına vesile olan konya optimum psikolojiye ekibine gerçekten teşekkür ederiz. En başından itibaren sıcak ve samimi doğru yönlendirmeye sorunumuza çözüm bulan ekibe teşekkür ederim. Vajinismus kesinlikle kendi başınıxa çözülecek bir sorun değil. Mesele bir şeyler yaşamak değil travmatik sorunlara neden olmadan bir ömür doğru yaşayabilmek. Kesinlikle ertelemeden içiniz rahat bir şekilde başvurabilirsiniz. Sürecin her aşamasında profesyonel destek almak kesinlikle en önemli faktör.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • f....

  20 yıllık evliyim. Evliliğimiz de her şey yolunda iken benim vajinismus olmam sebebi ile sıkıntılar yaşamaya başladık. Bu sorunu internetten araştırma yaparken optimum psikolojiyi buldum ve yorumları okudum .benim gibi olanların sorununu 3 günde çözdüklerini yazıyordu.Ertesi gün arayıp randevu aldım o kadar güzel iletişim ve güler yüz ile karşılandım ki, sorunun çözüleceğine inandım…Gece gündüz demeden bizimle iletisime geçip destek oldular…3 günün sonunda bu sorunum tamamen çözüldü…Çok teşekkür ederiz iyiki varsınız…Benimle aynı durumu yaşayanlar varsa emin olun doğru yerdesiniz ve sakın ertelemeyin

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • by......

  3 yıllık evliliğimde cinsel ilişki sorunu yaşıyorduk.kadın doğum uzmanına başvurduk ve vajinismus oldugumu öğrendik.araştırmaya başladık ve 4 ayrı uzmanla görüşmüştük defalarca seanslara gittik ve her seferinde ayrı bir hayal kırıklığı ile dönüyorduk.artık git gide umudumuzu yitirdik bu dönemde o kadar gergin sinirli ve tahammülsüz bir bireyler olduk.her başarısız deneyimde daha fazla umutsuzluğa kapıldık ve sanki hiç bir zaman olmayacak gibi hissettik.ve birgün internette araştırırken optimum psikoloji ve fatih uğur hocamız karşımıza çıktı kararsız bir şekilde randevu aldık.ilk görüşmemizi yaptık benim vajinismus boyutumun çok yüksek oldugunu ve bayılma durumlarına kadar geldiğimi anlattım.ne boyutta olursa olsun çözeceğimizi söyledi ve içimizde oluşan umutla seanslara başladık.çok ileri boyutta olan vajinismus sorunumuzu 5 günde Fatih hocamız sayesinde atlattık.hiç olmayacakmış gibi baktığım bu sorun oysaki sadece kafamızda büyyüttüğümüz ve uzman bir hocamız sayesinde çok rahat bi şekilde çok kısa zamanda çözüldüğünü gördük.3 yıl boyunca boş yere o kadar sıkıntı çekmenin pişmalığını yaşadık.bu sorunu yaşayan herkese tavsiye eder biran önce ertelemeden optimum psikolojiye başvurmalarını ve sorunlarını çözmelerini tavsiye ederim.emekleri için fatih hocamıza çok teşekkür ederim

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • m...

  2 yıllık evliyim ve eşimle birleşme sağlayamadığımız için internetden araştırmalar yaptık ve vajinismus Olduğunu anladık ve kendimiz aşabilecigimizi sandık ama sadece zaman kaybı ve optimum psikoloji ile İnternet üzerinden araştırmalar yaparken karşılaştım ve iyiki karsilaşmışım online olarak sürece başlamak istedik direk randuve aldık değerlendirme seansinda çift olarak katıldık Fatih bey bize cok açıklayıcı ve emin konuştu Biz başaracagimiza o an anladık Fatih bey 3 gün içinde kesin çözüm olabileceğini söyledi. Bizim İş yoğunlugumuz kaynaklı Günde 1 seans olarak katıldık çok verimli ve mükemmel geçti sorunumuz 5 gün de çözüldü gerçekten kesin çözüm ve süreçte asla yanlız bırakmıyorlar hep irtibat halinde ler iyiki daha önce karşılaşmış olsaydım Asla zaman Kaybetmeyin Online üzerinden başarılı bir şekilde aşabilir siniz Fatih bey ve ekibine Çok teşekkür ederim

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • mr....y

  Fatih Bey ile tanışmamız öyle kritik ve gerekli bir zamanda oldu ki şuan düşündüğüm de kader diyebiliyorum ama kaderde çabaya bağlı kendimi kaybettiğimde ve bu anları hatırlamadığımda karar verdim destek almaya..
  İnsan boğuluyor ama anlamda veremiyor kendim hallederim diyor fakat her işi ehline bırakmak ve güvenmek gerekir bende sonsuz güvenle başladım bu yolculuğa ve sonuna kadar bu güveni hakkeden biri kendisi.
  Geçmişe sıkışıp kalıp asla ilerleyemiyordum çok korkuyordum annemin hastalığıyla bende kalan travmalardan kalan bir korkuymuş ağlamaktan boğazım düğüm olan konuları şuan aldığım Emdr seanslarıyla normal şekilde anlatabiliyorum öyle büyük rahatlık ki omzunda koca bi yükle gezmek ne de zordu şuan kuş kadar hafifim ve sakın aptalca düşüncelere girmeyin nasıl dişimiz ağrıyor dişçiye gidiyorsak gözümüz ağrıyor göz doktoruna gidiyorsak ruhumuz ağrıyorsa da psikolojik destek almalıyız bu hayatta başka çok az şey var ruhumuzdan.
  Fatih Bey işin çok ehli ve çok başarılı bir insan Emdr de uzmanlığı ve uygulanan yöntemlerle beni boğulduğum nefes alamadığım benliğimden çıkarıp asıl öz benliğime kavuşturdu şuan nefes alabiliyor ve kendisiyle barışık güçlü yere basan bir kadınım hiç bir şey çözümsüz değil. Çok teşekkür ederim iyi ki rastlaştık Fatih Bey

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • s....

  Sorunum: Yaşanmamış bir çocukluk, baba eksikliği, yoğun iş stresi, en ufak birşeye sinirleniyordum. Sürekli gergin,mutsuz ve umutsuzdum. İş yerinde aile yaşantımda sorunlarçıkartmaya başladı ve yardım almaya karar verdim 16 seans emdr tedavisii aldım. emdr tedavisinin bu kadar etkili olacağını beklemiyordum ancak hayatımda şaşırtıcı derecede farklılıklar oldu. Bu farklılıkları içimde hissettim ve dışarıdan da fark edildi. Hep olumlu yorumlar almaya başladım Fatih beyi ve optimum aile danışma merkezini herkese tavsiye ederim. Ablamında çok büyük tramvaları vardı. Tavsiye ettim oda başladı tedaviye ve çok memnun ‘Karanlıkta kalmayın içinize bir ışık yakın!’

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • h....

  6 aylık evliyiz. Vajinismus olduğumu öğrendiğimde internet üzerinden araştırma sonucunda Fatih Bey’e ulaştık. Fatih bey süreci anlattı. Daha sonrasında kendisi ile tedaviye başlayarak, tedavi sürecini ilerlettik. 5 gün içerisinde sorunumuz çözüldü. Vajinismus problemi olanlar lütfen ertelemeyin. Fatih Bey ve Optimum Ailesi’ne teşekkür ederiz

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • a....

  Erken boşalma- Cinsel isteksizlik- Cinsel uyumsuzluk sorunları nedeniyle başvuruda bulundum.
  yukarıdaki problemlerden kurtulmak aile düzenimin bozulmaya başlamasına mütekib karar verdim. 8 Seans sürdü. Danışmanım eşim ve ben seyehat uyumlu bir şekilde planlı bir şekilde çalıştıktan sonra verilen ev ödevlerini yerinde ve zamanında yapmak kadar önemli olduğunu sordum ve yaptım. Sonunda da başarıyı yakaladım. Bu tarz sorunları olan evli çiftlerin bir olarak önerebileceğim tek nokta Fatih bey ve Optimum Aile Danışma Merkezini tek geçerim
  Kesinlikle tavsiye ederim..

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • s.....c

  İki yıllık evliyiz. İlk olarak alışma dönemi olarak düşündük. Sonra internette araştırdıktan sonra vajinismus olduğunu öğrendik. Çözüm için araştırmaya başladık. Fatih beyle ilk aldığımız seansta problemi çözebileceğimiz güveni geldi. İlk geldiğimiz ve güvendiğimiz yer oldu.İlk başlarda kişisel kaygılarım vardı ama bu konuda çok yardımcı oldular. Rahattılar süreçte sürekli iletişim halindeydik hiç iletişimimiz aksamadı. Sorunumuz kısa süre içinde çözüldü. Bu süreçte bizi desteklerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Bu sorunu asla ertelemeyin. Süreç keyifli geçti. Eşim ve ben çok mutluyuz

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • fu....a

  Kaygı bozukluğu, korkularım , kendimi bulma çabalarım içinde çekinerek başladığım EMDR seansları sonunda hızlı ve Net bir sonuca ulasmamdaki Katkılarından dolayı Fatih bey ve ekibine teşekkür ederim… Fuat Çetinkaya

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • m...

  Uzun yıllardır Vajinismus problemiyle savaş veren bir kadınım. Daha önce başka bir yerde tedavi gördüm fakat verimli olmamıştı. Bu durum artık can sıkıcı olmaya başlayınca tekrar tedavi almaya karar verdik. Aslında çözüm olacağına inanmayarak başladım. Fatih bey günde 2 seansla kısa sürede problemimizi çözebileceğini söylediğinde hiç de umutvar değildim aslında. Bizim yoğun iş tempomuz sebebiyle günde 1 seansla ilerleyerek sorunumuzu 8 günde hallettik. Gerçekten finale ulaştığımda kendime inanamadım. Çok kolay ve kısa sürmüştü. Bunca yıl çekilen sıkıntılar boşaymış meğer. Optimum Aile Danışma Merkezi’ne yakın ve samimi ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Başka yerlerde vakit kaybetmeden, bu problemle savaşan tüm çiftlere özellikle kendini kötü hisseden hemcinslerime Fatih Uğur ve Optimum Aile Danışma Merkezi’ne başvurmalarını tavsiye ediyorum.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • t....

  6 aylık evliliğimiz sürecinde eşimle cinsel ilişkiye girememe sorunumuz vardı. Sorunumuzun vajinismus olduğunu anladık ve araştırmalarımız sonucunda Fatih Uğur beyle tanıştık. Sorunumuz 4 gün içerisinde çözüdü. Fatih beye ne kadar teşekkür etsek azdır. Sorunu olan hiç beklemeden gelebilir. Şimdi eşimle beraber hayatın tadına varmaya başladık. Fatih bey ve Optimum Ailesine çok teşekkürler. İyi ki varsınız.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • m....

  Öncelikle herkese merhaba biz yaklaşık 1 buçuk yıllık evliyiz evliliğimizde cinsel ilişkiyi gerçekleştiremedik,sorunun internetten yaptığımız araştırmalar sonucunda vajınısmus olduğunu anladık bunun zamanla olabileceğini düşünüp zamana yaydık ve bekledik ancak zaman geçtikçe bi ilerleme olmuyor ve kaygılarımız daha da çok artıyordu bir kadın doğum uzmanın tavsiyesi ile FATİH beyle tanıştık ve 4 gün gibi kısa bir sürede sonuca ulaştık.güler yüzlülüğü ve samimi ifadeleriyle bize güven verdi.görüşmelerimizin tamamı onlıne oldu,keşke daha önce fatih bey ile tanışmış olsaydık, 1 buçuk sene beklememiş olurduk.FATİH beye çok teşşekkür ederiz.SİZDE BEKLEMEYİN ZAMAN GECİYOR BİR AN ÖNCE FATİH BEYLE GÖRÜŞMENİZİ TAVSİYE EDERİM 🙂

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • a....

  4 ay boyunca eşimle beraber vajinusmus problemi yaşadık. Birkaç kadın doğum uzmanına gittik ama fayda sağlamadı. En sonunda optimum psikolojiye başvurduk. 4 gün gibi kısa bir sürede ilk ilişkimizi gerçekleştirdik.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • y....

  5 Aylık evliliğimiz vardı. Vajinismus problemi nedeniyle Optimum danışmanlık merkezine internet araştırmalarıyla ulaştık. Değerlendirme seansıyla beraber 3 gün gibi kısa bir sürede bu problemin çözüleceğini öğrendik. Acaba başarabilecek miyiz düşüncesiyle başladığımız bu tedaviye 1. günün sonunda ‘Başarabiliriz’ olarak nitelendirdik. Öncelikle bize desteklerini esirgemeyen Fatih Bey’e teşekkür ederiz. Tedavimiz 3. günün sonunda sonuçlandı. Ve biz mutluluğa ulaştık. Optimum aile danışmanlığı merkezine çok teşekkür ederiz.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • b....t

  Kesinlikle tavsiye ediyorum. İlk EMDR terapim harika geçti. Gülerek çıktım. EMDR beni hüzünlendirmedi, sonrasında yormadı aksine güçlü hissettirdi. Bunda EMDR tedavisinin tek başına etkisi yok, Fatih Bey’in de var. Kesinlikle işinde mahir bir insan. Beni böyle iyi hissettirdiğiniz için ve kaliteli hizmetleriniz için ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum..

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • s....

  Fatih Beyle online olarak ilk gorusmemizi sagladik ve ben o an karar verdim dogru yolda oldugumu.Bana o guveni verdi hocam,online gorusme oldugu halde.Iyi ki de guvenmisim 3 gun gibi kisa bir sure de karsilikli is birligi icerisinde cozduk sorunumuzu.Herkese tavsiye ederim,Diyarbakirdan selamlar.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • s....

  Aşağı yukarı 2 aydır evliyiz ve ilişkiye girememe problemimiz vardı. Bu sorun için Fatih beye başvurduk. Danışmanlık sürecine araştırmamız sonucu başvurduk. Sürecimiz ve sorunumuz 6 gün içerisinde çözüldü ve çok memnun kaldım. Ben yeni evlenen bütün çiftlere kesinlikle Optimum’dan danışmanlık sürecine başvurmalarını tavsiye ederim. Fatih beye çok teşekkürlerimi iletiyorum.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • s....

  3. Seans bitti. Son seansta emdr uygulandı. Açıkçası pek inandırıcı gelmemişti emdr uygulanırken. Bu nasıl beni iyileştirebilir ki diye geçmedi değil içimden. Fakat şu an olay aklımda sorgulama hala var ama çok ilginç (hatta aklıma geldikçe gülüyorum) canımı öyle çok fazla acıtmıyor. Bir sonraki seansı iple çekiyorum. İçimdeki kanayan yaralardan kurtulmak yeni bir “ben” olarak hayata devam etmek istiyorum.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • ş...k

  Daha ilk görüşmemizde Fatih bey sıkıntının derinliklerine indi,çözüme yönelik güven verdi.Emdr tedavisine başlayacak, inşallah sonuç iyi olur.Tedavi bitiminde ayrıca yorum yapacağım.Sözün özü Fatih bey yaklaşımıyla sıcak kanlılığıyla güven veren gidilebilecek birisidir, teşekkürler .

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • v....

  Kötü giden evlilik, özgüven problemi, travma sonrası stres bozukluğu, obsesif kompulsif bozukluk, standart bi yaşam şekli vs vs liste uzar gider. fatih beyle tanıştığımda eşim evi terk etmişti aslında defalarca ayrılma girişimi olmuştu. bende stres bozukluğu meydana gelmişti bu sebeple kendimden nefret ediyordum. herşey olabildiğine kötü durumdaydı. bi denemek istedim randevu aldım. benim durumum uzun süre içinde meydana gelen travmalar birikiminden kaynaklanıyordu ve haliyle uzun bi serüven oldu. stres bozukluğum geçti. eşim eve döndü. takıntılarım hafifledi, standart bi yaşam tarzını bırakıp karşıma aniden çıkacak sürprizlerden zevk almaya başladım planlı yaşayışım planlardan sıyrılmaya başladı, insanların benim hakkımdaki düşüncelerinden herzaman etkilenen ben artık ne derlerse desinler takmamaya başladım eee bu onların düşüncesi isteyen istediğini düşünür 🙂 özgüvenim de yerine geldi tabiki. kısacası fatih beyi tanıyana kadar oldukça ızdıraplı yıllarım oldu. şimdi ben istemedikçe kimsenin içeriye giremediği sağlam duvarlarım var. herşeyden önce kendimi hatalarımla kabul edip sevdim buna vesile olan fatih beye çok çok teşekkür ederim. eğer aklınızda şüphe varsa kesinlikle denemelisiniz ondan destek almayı,şiddetle tavsiye ederim.çok çok çok fazla yazacak şey var aslında ama sıkmak istemem deneyin ;D sağlıcakla kalın…

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • ş.....ş

  1,5 aydır evliyiz ve sorunumuz vajinismustu. Fatih Beye internetten yaptığımız araştırmalar sayesinde ulaştık. Hiç umudumuz olmadan gitmiştik ama daha ilk görüşmede Fatih Beyin rahatlatıcı konuşmaları ve çözüme dair verdiği bilgiler sayesinde güven kazandık. Sorunumuz 4 günde çözüldü. Çözüm süreci çok rahattı. Bu sorunu yaşayan herkese gönül rahatlığıyla Fatih Beyle görüşmelerini tavsiye ederim. Her şey için teşekkür ederim.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • e....

  Sorunumuz tam olarak ilişkiye girememe. Eşimin ilişki korkuları.. Biz 15 günlük evliyiz. Eşim ilk geceden itibaren benimle ilişkiye giremedi sürekli korktu
  Biz bu durumdan aileme bahsettik ve onlarla çözüm yolu aramaya başladık. İnternetten araştırıken yorumları okumaya başladık ve doğru kişiye ulaştık. Fatih Uğur hocama öncelikle çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun.
  Sürece başladığımızda ilk umutsuzduk. Sonra bize 3 günde kesin çözüm sundular. 4 iş günü yani 4 seansta bu işi hallettik. Doktorumuzun cana yakınlığı ve motivasyonuna hayranım. Gerçekten işinin hakkını veriyor.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • m....b

  Vajinismus tedavisi için kendisiyle görüştük gayet Kendinden emin açıklayıcı bir şekilde bize tedavi yöntemlerini anlattı. Kaliteli hizmet arayanlara tavsiye ederim.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • m....

  Biraz uzun yazacağım:) Öfke kontrolü kitapı okurken EMDR terapisi alabilirsiniz almalısınız gibi cümleleri okuyunca EMDR yi araştırmaya başladım. Bu vesile ile Fatih hocamla tanıştık. Oğlum öfke nöbetleri geçiriyordu. Kendim öfke kontrolünde zorlanma ve bazı istemediğim huylarım vardı. Oğlumun problemi için önerdiği kitaplar ve tavsiyeler ilk seanstan sonra etkisini gösterdi. Oğlum artık çok rahat. Fatih hocamla 6-7 seans EMDR terapisi yaptık ve o kadar yol kat ettik ki öfke kontrolü nü neredeyse sağladım. Diğer alışkanlımlarım neredeyse bitti. Kendisine çok teşekkür ederim. İşinin ehli bir psikolog. Ve sizi gerçekten rahatlatıyor. Keşke 5 sene önce tanışsaydım. O kadar antidepresan kullanmak zorunda kalmazdım. Bir erkek olarak kabul etmek istemediğim bir çok şeyyin aslında çocukken uğradığım istismarların sonucu ortaya çıktı. Ve buna bağlı olarak geliştirdiğim savunma durumlarının anlatımı ve vicdanımı ne kadar yaraladığını anladım. Fatih hocam ve tekniği sayesinde vicdanım daha rahat. Annemi ve babamı daha çok seviyorum artık. Teşekkür ederim hocam

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • z....

  Kısa sürede hayatımızda etkili bir değişim yaşadık , yoğun ve keyifli bir danisma sürecinden sonra sorunumuz çözüldü, herkese tavsiyemdir .

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • i....o

  Fatih beye çok teşekkürler ediyorum öncelikle ilgi ve alakasından dolayı yaklaşık 2 ay önce başvurmuştum kendisine nedensiz sıkıntılarımdan dolayı 2 ay süre zarfında emdr dediği terapi ile kendimi daha iyi hissetmeye başladım ve günden güne daha iyi oldum şimdi çok şükür eski sağlığıma tekrar döndüğüm için teşekkürler Fatih hocam

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • h....

  1.5 yıllık eşliliğin vardı evet vajinismus sorunu ile karşı karşıyaydık Fatih beyin ilgi ve alalarıyla beraber sorunumuz 2 gün içerisinde çözüldü bu sorunu taşıyan çiftler ertelemeden optimum aile danışma merkezine gelmeli her şey için teşekkürler

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • b....

  1 aylık evliyiz ve vajinismus sorunuyla karşı karşıyaydık ve bu bizi derinden etkiliyor internneten burayı bulduk ve sorunumuz 4 günde çözüldü çok mutluyuz fatih beye çok teşekkür ederiz herkese tavsiye ediyoruz

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • m.....

  6 aylik evliyiz. Vajinismus sorunumuz vardi. Esim cok uzuluyordu ve aramiz bu sebepten geriliyordu. Terapinin 4 gun de bitmesi cok motive edici. Akillica planlama yapiliyor. Cok samimi ve icten ilgilenildi. Fatih beye cok tesekkur ederiz. Bu sorunu yasayan herkese tavsiye ederim.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • gü....r

  Merhabalar 🙂 Hayatımın çok kötü döneminde Fatih Bey çıktı karşıma internetten buldum kendisini. Kaygı bozuklugum vardi kendim üstesinden gelmeye çalıştim fakat başaramadım ve psikologa danışmadan karar verdim. İlk seansta kendimi iyi hissetmeye başladım ve EMDR terapisi görmem gerektiğini söyledi tabi ilk defa duymuştum böyle bir tedavi olduğunu . İlk seanslarda emin değildim kurtulacağıma ama her seans sonrasında daha iyi hissettigimi fark ettim korktuğum ne varsa hepsinden yavaş yavaş kurtulmaya başladım.Hala seanslar devam ediyor. Başladığım zamanlara bakınca şimdi bin kat daha iyi hissediyorum.Fatih bey ve ekibine çok teşekkür ediyorum Allah razı olsun böyle başarılı doktorları Allah başımızdan eksik etmesin.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • h....

  Vajinismus sorunu ile karşı karşıyaydım. Bu süreç bizi çok kötü etkiliyor. 10 Aylık evliyiz ve eşimle cinsel ilişkiye giremiyordum. Jinekolojik muayeneye gittim doktor yönlendirmesiyle Optimum aile danışmanlığına başvurduk. Fatih bey bizimle yakından ilgilendi. Sorunumuz 3 günde çözüldü, herkese Optimum aile danışmanlığını öneriyorum. Vajinismus kader değildir, ertelemeyin. Herkese Fatih beyi öneririm.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • yf....m

  Eşimin vajinismus rahatsızlığı vardı. 5 gün gibi kısa bir sürede sounumuz çözüldü. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Fatih Beyin danışmanlığı mükemmel…

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • se....

  Kendimi bildim bileli kaygı bozukluğu ile mücadele ediyordum.Sorunumun zamanla daha da arttığını farkettiğimde Fatih Bey ve mucizevi bir terapi tekniği olan EMDR ile tanıştım.Şuan 5.seanstayız.Dışardan bile farkedilecek kadar hızlı bir dönüşüm yaşıyorum.Yaşanan olumsuz olaylar sonucu oluşan kaygı,korku gibi duygulara bir kez girince insan, o duygu girdabından öteye yol olmadığını zannediyor.Bu duygulardan çıkıp sağlıklı düşünmeye geçemeyince duygularının baskısı altında bir hayat yaşıyor.Bana EMDR nedir diye sorulacak olsa yanlış düşüncelere yoğunlaşma sonucunda girilen duygulardan, sağlıklı düşünceye geçmeyi sağlayan yöntem diyebilirim.Bu hayat sadece bir kez yaşanıyor,kendinize bu iyiliği yapın.Hayatınızı çıkmaza sokan konularda daha fazla zaman kaybetmeyin, sağlıklı düşünebilmek ve duygularınızdan özgürleşebilmek için bir an önce Fatih Bey ve EMDR ile tanışın.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • b.....k

  Vajinismus sorunumuzla Fatih bey ve Optimum ailesine başvurduk.1 yılı aşkın süredir kendi kendimize çozmeye çalıştığımız bu durumu Fatih beyle 3 seansta çözüme kavuşturduk.Cok tesekkurler

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • m.....f

  Merhaba. İki yillik evliyiz ve sorunumuz vajinusmustu konya optimum arastirdik ve geldik iyikide gelmişiz. Sorunumuz 2. Gunden çözüldü. İyiki optimum fatih beye çok teşekkür ederiz. Sorunu olanlar hiç beklemesin zaman kaybetmesin.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • z....

  Fatih Bey bizim için mucizesi gerçekleştirdi 2 yıldir savaştığım vajinismus sorunumu 3 günde çözüme ulaştırdi.Bizim için mucizeyi gerçekleştirdi.Hiç kimsenin bu sorunu ertelenmesini tavsiye etmiyorum.Kesinlikle Fatih beyi tavsiye ediyorum.Kendisine çok teşekkür ediyorum tekrar tekrar.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • s....

  1 yıllık Vajinismus sorunumuzu fatih bey sayesinde sadece 3 gunde tamamen acısız sorunsuz çözdük. Bizimle her konuda açık ve bilgilendirici şekilde konusmalari tedavi sürecinde çok faydalı oldu. Bu sorunu yasayan herkese tavsiye ediyorum

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • s.....k

  Herkese merhabalar,bir anne olarak cocuklarima yetemeyecegim bir donemin icerisine girdigim donemde internet arastirmalarimdan tanidim Fatih beyi..samimi tavri,daha siz problemi soylerken sizi anliyor olusu.. kendisine ilac tedavisi almak istemedim,terapi yoluyla bu derdimden kurtulmak istedim.ilk gorusmede bile aylardir girdigim girdaptan cikmama vesile oldu.kaygi bozuklugu sizde yasanmaz bir hale gelmisse artik bu dertten kurtulma zamaniniz gelmistir ve dogru kisi ise Fatih beydir
  Emdr tedavisi ile cok yol aldik.halen bitmis degil yolumuz ama her seanstan sonra kendinizdeki farki gorunce beklemeyeceginize inanacaksiniz,her ne sorunuz olursa olsun careniz Fatih bey olsun..

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • a....ş

  sorunumuz tam olarak vajinismustu ve eşimle beni büyük ölçüde etkiliyordu. artık bu durumu düşünmekten başka hiç bir şeye odaklanamaz hale gelmiştik. fatih beyle ilk görüştüğümüzde o kadar açıklayıcı ve net bir şekilde sorunumuzu açıkladıki düşünme fırsatı bile bulamadık sorunumuzun kesin olarak çözüleceğine inandık. hemen sürece başlamak istediğimizi söyledik. hemen sürece başladık ve süreç 4 gün sürdü. minik ev ödevleriyle iyi bir işbirliği ile ilerledi ve sorunumuz 4 günde sonuca ulaştı. güler yüzlü ve cana yakın davranışlarından dolayı teşekkür ederiz. Fatih uğur ve Optimum aile danışma merkezini herkese tavsiye ederim. sorununuz ne olursa olursa hiç düşünmeden rahatça çözebileceğiniz bir aile ortamı yaratarak çözüme ulaşılıyor . Çok teşekkür ederiz

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • h....

  Ben 3 yıllık evliyim. Evlendikten sonra vajinismus olduğumu öğrendim. Kasılmalarım vardı ve hep acı hissi duyuyordum. Bir cinsel uzmana gitmemek için direndim. Kendi kendime yenemeyeceğimi anladım. İnternetten çok uzun aramalar yaptım ve Fatih beyi buldum. Anlayışı, anlatımı ve yaklaşımı çok iyiydi. Uygulamış olduğu yöntemler çok iyi ama beni en çok motive eden bunu aktarımı ve anlayışlı yaklaşımıydı. Eşimin de büyük desteği ile çözüme ulaştık. Bu süreç zamanla geçmiyor. Tavsiyem vakit geçmeden tüm vajinismus hastalarının tedavi olması ve Fatih bey bu konuda çok iyi bir adres. Teşekkürler Fatih bey..

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • bü....n

  8 aylık evliliğimizde cinsel birlesmeyi gerceklestiremiyorduk. Ta ki sizi bulana kadar! Asla gerceklesmeyecek diye düsündüğümüz vajinusmus sorunumuzu sayenizde 4 günde hemde online olarak aştık. Desteginiz icin cok tesekkur ederim. Size minnetariz.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • g.....

  Herkese merhaba, Fatih Bey e gitmeden önce asiri kalp çarpıntısı nefes almada zorluk çekiyordum. Megersem panik atak geciriyormusum. O kdr zor durumdaydim ki bu aciya daha fazla dayanamayıp ya aklimi kaybedeceğimi yada kendime zarar verecegimi dusunuyordum. Çocukluktan bu yana yasadigim travmalarin vucudumda bu etkileri yapacagini hic düşünmüyordum. Ailemle iletisimim yoktu sosyal hayata adapte olamiyordum. Surekli kendimi suçlayıp başarısız bir hayat sürdüğümü düşünmüyordum. Resmen kaybolmuş gibiydim. Herseye her olaya karsi kaygim artmıştı kontrol altina alamiyordum kendimi. Saatlerce ağlayıp yasadigim durumun geçmesi icin aci çekerek bekliyordum. Daha once antidepresan kullanmistim ama yıllar sonra tekrar bu hale donmemi engellemedi. Bir psikologla görüşmeye karar verdim ve internetten araştırma yaptım. Psikolojiye ilgim olmasından ötürü lisans bölümünü psikoloji olarak bitirmiş birine gitmek istiyordum. Burdaki yorumları da dikkate alarak Fatih Uğur’ u tercih ettim. Fatih Bey engin bilgisi ve bütün profesyonelliği ile sorunlarima çözüm buldu. EMDR adında benim mucize diye adlandirdigim tedavi yöntemiyle tanismami sağladı. İlk gorusmemizde iki gündür uyumamis yemek yememis hayattan ve yaşamaktan kopmuş durumdaydim. EMDR tedavisi ile daha önce travma yaratan olaylari beynimin daha olumlu sekilde islenmesi saglandi. Fatih Beyin engin tecrübeleriyle daha önce açık kalan ve gelecegimle ilgili beni kaygiya iten bütün sorunlarim halloldu. Ailemle yeniden doğmuşcasina iliskilerimi yeniden oluşturduk. Kafamda kurduğum senaryolar beni kaygiya itecek butun düşünceler birbir kayboldu. Hayata yeniden dogmuscasina herseye dört elle sarilmaya başladım. İs hayati sosyal hayat özel hayatta yasadigim bütün kaygıları yendim. Optimum Merkezi girişteki personelinden çıkışa kadar mukemmel insanlarla dolu. Fatih Bey böyle bir oluşum kurduğu için ve benimde karsima çıktığı için çok şanslı oldugumu düşünüyorum. Benim gibi hayati bitme noktası gelen herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • b....

  Geçirdiğim zor bir süreçten sonra internetten araştırmalarımla Fatih Beyi buldum ve iyi ki bulmuşum. Cok kısa bir sürede emdr terapisi ile panik atağımda büyük ilerleme oldu. Doktorum sayesinde ve uyguladığı dogru terapi yöntemiyle artık daha rahat uyuyabiliyorum. İyi ki sizleri tanımışım. Hersey için cok teşekkür ederim.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • a....

  Erken boşalma sorunundan dolayı bir uzman ararken Fatih hocamı internette araştırmam sonucu buldum. Samimi ve arkadaşça tutumu, rahatça sorunumu ifade etmemi sağladı. Fatih hocamın verdiği egzersizler ve yönlendirmeler sayesinde çözülemeyecek gözüyle baktığım sorunum çözüme ulaştı. Tek pişmanlığım bu zamana kadar bir uzmana başvurmamış olmak. İyiki Fatih hocamı tanımışım. Gitmeyi düşünüp de tereddüt edenlere kesinlikle tavsiye ederim. Sorunumu kısa sürede çözüme ulaştırdığı için hocama çok teşekkür ederim.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • z....

  İnsan ilişkileri ve sınavlara hazırlanırken yaşadığım stres için yardım aldım. Emdr terapisi uygulandı. Daha ilk seanstan etkisini gördüm. Hayata karşı bakış açım da değişti. Teşekkğr ediyorum.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • f....

  Fatih beyi internete araştırma yaparken keşfettik. Ergen bir evladımızın sorunları ile ilgili kendisine müraacat ettik sağolsunlar ilk görüşmeden sonra yani çocuğumuzun sıkıntılarının ne olduģunu anlayabilmek amacı ile ilk görüşmemiz oldu .Sıkıntıların çözülebilmesi için bize EMDR tedavisini uygulamayı düşündüğünü bizlere iletti ..ve seanslar başladı bu şekilde her seans sonrası olunlu yönde gelismeler gözlemledik 8 yada 9 seanstayız galiba şu an ama hergün ilerleme katediyoruz ve seanslarımız devam etmekte Fatih beye teşekkür ederek bizim gibi evladının sorunlarına şifa arayan annne ve babalar Emdr ve fatih beyi tavsiye Ederiz

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • a....e

  Kendisini son derece geliştirmiş gerçek bir uzman. Korona virüs sebebiyle gelişen kaygı bozukluğu için başvurmuştum. Aşırı korku ve panik halindeyim. Fatih Bey, ilk önce bunu yenebilecegime inandırdı.Tespitleri isabetli, çözüm önerileri rasyonel. Uygulamaya başladığımız EMDR tekniğiyle bu işi çözmeye başladık. İlk seanstan itibaren gelişimim büyük bir hızla devam ediyor.Kesinlikle tavsiye ederim.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • z....ç

  Fatih Uğur beyi herkese öneriyorum Vajinismus sorunu olan hiç utanmadan sıkılmadan gelebilir. İşinde uzman birisi. Bizim sorunumuz 3 günde çözüldü. Kendisine çok teşekkür ederim. 3 aylık evliliğim de hata yapmışım daha önce gelmeyerek. Fatih beye tekrar teşekkür ederim.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • e....

  Yaşam ışığımı yitirdiğime inandığım bir dönemde iç çarpışmalarıma maruz kalan düşüncelerimin ve travmatik anılarımın esareti altında yoğun depresif duygular yaşarken Fatih Bey’in ismine rastladım.Kendisine kaygı içinde sorduğum sorularla ne kadar ilgili olduğuna kanaat getirince hemen bir randevu aldım ve böylece “Değişim” efsaneme beraberce yürümeye başladık. Güncel bir yaşantının, geçmiş yaşantı ile zihnimizde ilintili olduğunu ve rahatsız eden bu an’ıları sağlıklı hale getirmek için EMDR önerisinde bulundu.EMDR terapi sayesinde deneyimlerimdeki farkındalığım arttı , bu farkındalık anılar bahçesinde çıktığım gezintide bir gözlem süreci ile gelişti.Gecmiş anılarda oluşan korku , panik , mutsuzluk ve işlevi olmayan bütün hissiyatları sihirli bir değnek deneyimi ile geride bırakıp adeta yeniden ve daha güçlü doğdum.Fatih Bey’in objektif, profesyonel ve güler yüzlü yaklaşımı ile beraber katettiğimiz yolda güzelliklere kapı açtık.Minnetle teşekkkürü borç bilirim.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • r....g

  Eşimin Vajinismus sorunu için geldik. Sorunumuz 2 günde çözüldü. Allah razı olsun. Fatih beyi herkese tavsiye ederim. Çok Teşekkür ederim.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • n....a

  fatih beyi yaşadıgım çok kötü bir olay üzerine internetten çift terapisti ararken tesadüfen okudum yorumları okuduğumda emdr ve fatih bey hakkında çok güzel yorumlar gördüm randevu alıp gittim sorunumu anlattığımda emdr tedavisi önerdi kötü anılarımın beni rahatsız etmiyceni anlattı ilk seansta okadar kötü oldumki sanki herşeyi yeniden yaşamış gibi oldum ne yalan söyleyeyim bu kötü anılarım hiçte unutulacak gibi deyildi ama yinede seanslarıma düzenli bir şekilde devam ettim her seansta kendimi hafiflemiş gibi hissediyordum evime çok huzurlu bir şekilde dönüyordum altı seanslık bir emdr terapisinden sonra beynimde kötü anılarıma karşı hiç birşey kalmadı unutmuyorsunuz ama sizin için sıradan bir olay gibi geliyor hiç rahatsız etmiyor gerçekten hayattan bıkmış hiçbir yaşama hevesim yokken sihirli bir deynek gibi dokundu herkese tavsiye ederim boşuna deprrsyon ilaçları kullanıpta kendimi yıpratmışım keşke önceden böyle bir tedsviden haberim olsaydı kendisine o yüzlülüğü ve ilgisi için çok teşekkür ederim .

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • t......

  Öncelikle 3 yıllık evli olduğumuzu belirtelim. 3 yıldır vajinismus sorunu için Trabzon’da çeşitli yöntemler denedik çözüm bulamadik. Sonra internet üzerinden Optimum Aile Danışma Merkezini buldum. Konya’da Fatih bey ile görüşme sağladım. Sorunun 3 gün içerisinde çözüldüğünü söyledi ve bizde Konya’ya gittik. 3 günlük süreç ile sorunlarımızın çözüme ulaştığına şahitlik ettik. Sorunda önerileri ve yardımıyla hedefimize ulaştık. Teşekkür ederiz.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • ha....a

  Biz beş aylık evliyiz ve beş ay içinde denemediğimiz şey girmediğimiz yer kalmadı. İnternet üzerinden optimum aile danışmanlık merkezini bulduk ve ilk seansımız için görüşmeye gittik. başından beri güler yüzlerini hiç eksik etmediler bizim kasıldığımız hiç bir durum olmadı. Ve 5 aylık uğraşımız 2 gün içinde inanılmaz bir şekilde son buldu. Optimum ailesine sonsuz teşekkürler ❣️

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • tu....

  Değerli Psikoloğum Fatih Uğur ile bir kaç ay önce tanıştık. Kendisini internette araştırmalarım sonucunda tercih ettim. İyi ki tanımışım. Doğru seçim yaptığımı ilk seansta anladım. Samimiyeti, güler yüzü, iyi niyeti, çözüm odaklı oluşu, profesyonelliği, güven veren yaklaşımı sayesinde çok yol aldım. Fatih Bey, bana EMDR mucizesini anlattı. Mucize diyorum çünkü, olumsuz duygularınız siz farketmeden siliniyor. EMDR seanslarına hemen başladık.Daha önce yaşamış olduğum travmaları çalıştık ve inanılmaz bir başarı sağladık. Travmalarım artık bana çok sıradan bir olaymış gibi geliyor. En güzeli de travmaları çalışırken yine farketmeden hayata daha pozitif bakmayı, anı yaşamayı, hayır demeyi, daha mantıklı düşünmeyi, stresle başa çıkabilmeyi öğrendim. Hayatı daha çok seviyorum ve kendimi daha özgür hissediyorum. Fatih Bey’e ve Optimum ailesine ne kadar teşekkür etsem az…Sizler de arayış içindeyseniz eğer kesinlikle Fatih Bey’le tanışmalısınız…

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • ay....6

  Fatih beyle internetten araştırmalarım sonucunda tanıştık. Emdr uygulamalarımız halen devam ediyor. Geçirdiğim 3 travmayı atlatmamı ve evliliği devam ettirmemi sağladı. Eşimlede ayrı emdr seanslarına başladı. Uyguladığı yöntem kesinlikle işe yarıyor.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • t....

  Kaybolan umutlarımi tekrardan yeşertmek üzere çıktığım yolculuğumda internette psikolog arayışına girdim.Bircok kişiyi eleyerek iç sesim Fatih Uğur Bey’de karar kıldı.Onun sayesinde Emdr terapisinin varlığından haberdar oldum.Su anda 6 seansımız bitti.Daha surecimiz devam ediyor.Edindigim tecrübelerle şunu söyleyebilirim ki otuz dört yıllık hayatimda anne ve babama hicbir zaman ‘Seni seviyorum.’cümlesini kullanmamışken terapinin daha ilk iki seansından sonra bu cümleyi sürekli onlara kullanır oldum.Artik daha dinginim.Hayat çok güzel ve yaşamaya deger.Allah Fatih Bey’i hep iyi insanlarla karşılaştırsin.Onu tanıdığım için ‘Iyi ki ‘diyorum .Emdr terapisi ve Fatih Bey ile tanışma fırsatı için zamanı ertelemeyin.Ben yavaş yavaş silkeleniyorum ve sorunlar ortadan kalktıkça şükrediyorum .Kendisine teşekkürü bir borç bilirim .

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • te....

  Sorunumuz cinsel ilişkiye girememe, vajinismus problemimiz vardı. Evliliğimizi çok kötü bir şekilde etkiliyordu. Her şey normalken hayatımızdaki en büyük engel bu sorundu. Danışmanlık sürecine başlamadan önce internet üzerinden araştırma yaparak, yorumları inceleyerek karar verdim. Sürece başladığımız günden itibaren 4 gün sürdü. Eşimin durumu ileri düzeydeydi. Bayılmalar, ağlama krizleri, kasılmalar oluyordu. Allah’a şükür hepsini geride bırakarak süreci tamamladık. Klinik Psikolog Fatih UĞUR beyi kesinlikle tavsiye ederim.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • a....ç

  Fatih Beyi internetteki araştırmalarım sonucunda buldum.Kendimle ilgili sıkıntılarım vardı.Bu nedenle Emdr terapisi desteği aldım. Çocukluğumdan bu güne kadar beni olumsuz etkileyen anıları işledik.Şimdi daha iyi durumdayım.Kendime olan güvenim arttı.Çocuklarımla iletişimim daha iyi hale geldi.Mide ağrılarım geçti.Arabayı daha rahat kullanıyorum.Terapiye devam ediyorum.Fatih Bey alanında çok iyi samimi içten ve güler yüzlü.Hiç kimse geçmişte kalıp gelecekteki güzellikleri kaçırmasın.Yardım almak isteyen herkese tavsiye ediyorum.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • cp....7

  İlişkim bittiği için bir türlü atlatamıyordum ve bu da benim günlük hayatımı çok etkiliyordu.
  Bu durum günlük hayatımı etkilediği için internetten araştırarak ve yorumları okuyarak kendisini buldum. Sürecim ise dört ay kadar sürdü. Artık yavaş yavaş hayatımdan verim almaya başlamıştım. Optimum Aile Danışma Merkezi’ni sorunları olan herkese tavsiye ediyorum. Özellikle Fatih UĞUR’u. İşinde gerçekten uzman birisi.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • gü....

  Hayatımın en kötü döneminde ağlamaklı bir sesle aramıştım Fatih Beyi. İnternetten bulmuştum kendisini. Yoğun ölüm korkusu yaşıyordum. aradığım ilk gün randevu verdiler. Güler yüzü ve samimiyetiyle doğru bir tercih yaptığımı ilk görüşmede anladım. İnanın ilk seansta sıkıntılarımın bir çoğu gitmişti. Seanslara devam ettikçe geçmişteki bir çok sıkıntının birikip dışa olum korkusu olarak vurduğunu anladım. Emdr ile Teker teker çözdük sıkıntıları halada seanslar devam ediyor. Evden dışarı çıkmak bile istemezken şimdi sokaklarda fatih bey var Emdr diye bir yöntem var diye bağırmak istiyorum kendimi fatih bey ve sihirli değneğiyle(emdr) tanıştığım için çok şanslı hissediyorum.sizde yardım almaya karar verdiyseniz fatih bey işini çok iyi yapan biri. Bırakın hayatınıza dokunsun. Pişman olmayacaksınız…

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • e.......

  Korkularımla ilgili olarak Fatih beyden danışma almaya karar verdim. İlk seans acabalarla gitmiştim ama çıktığımda EMDR yardım edecek bana diye düşünüyordum. Her seans sonrasında korktuğum ne varsa hepsinden yavaş yavaş kurtuluyordum. Beynimi yiyip bitiren korku virüsünden(ben virüs bulaştı beynime diyorum hep anksiyeteden sonra) artık kurtulduğumu hissediyordum. Artık anı yaşayabiliyordum. Korkmadan ne olacak bu mu gelecek şu mu gelecek başıma diye düşünmeden anı yaşayabiliyordum. EMDR sayesinde gülüşlerim geri geldi.Gerçekten bedenimizde özellikle beynimiz Rabbimin mucizesi. Yaklaşık 10-12 seans EMDR seanslarına gittim şuan güçlü ve beynime, düşüncelerime hakim bir bireyim. En önemlisi korkmuyorum. Geçmiş bana acı vermiyor artık. Yaşadım ve geçti hepsi. EMDR sihirli değnek gibi, sihirli değneği kullanan ise bu alanda uzmanlaşmış çok çalışan Fatih Bey. Fatih Bey gerçekten yaşam koçum gibi benim. İşinin ehli, çok titiz işinde, harika nokta atışları yapıyor. EMDR ile yatan EMDR ile kalkan biri. İyi ki tanıdım ve iyi ki EMDR var.Kesinlikle Fatih Bey ile tanışın derim ben. EMDR sizdeki mucizeyi ortaya çıkaracak bir yöntem. Mucize biziz mucize bizde ama bunu ortaya çıkaracak yöntem EMDR… Fatih hocam rabbim size huzur, sağlık, uzun ömür versin ki siz birçok kişiyi bu tür sorunlardan kurtarmaya vesile olun. İyi ki varsınız…

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • f....

  Sorunum eşimle cinsel ilişki yaşayamamaktı. 2015 de severek evlendik evlilik sonrası ilişki sorunumuz hep yaşandı. Uzun bir süre bazı yöntemler denedik ancak sonuç alamadık bir müddet tedavi olmamaya karar verdik. Daha sonra internet üzerinden Klinik Psikolog Fatih beyi bulduk. 15 Temmuzda seansa başladık. 17 Temmuz çarşamba gecesi sorunumuz inanılmaz bir şekilde tamamen çözüldü. Üzerimden o kadar yük kalktı ki kendime özgüven geldi. Her şey için çok mutluyum ve Fatih Beye sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • se...k

  Fatih bey e ilk gittigimde oyle bir cikmazda ve caresizdimki.bana emdr icin israr ettiginde ilk basta anlayamamistim.Ama simdi Emdr ile beni tanistirdigi icin binlerce tesekkur ederim.Beni girdigim cikmazdan teker teker cikardi ve sunu anladim insan gecmisini duzeltmeyince gelecegini yasayamiyor.Fatih beyin sizi bir dost ,arkadas, kardes gibi anlayip dinlemesi kendinizi okadar iyi hissettiriyorki bunun icin ayrica tesekkur ederim.Benim gibi olanlara israrla tavsiye ederim.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • si...2

  Fatih beyi yorumlara bakip da bir psikolog arayisi icerisinde olan herkese tavsiye ederim. Heleki emdr uygulamasi arayisi icerisindeyseniz o kisi fatih bey olmali. Kendisine burdan tesekkur ederim en basta cok merhametli oldugu icin.
  Herkese Rabbim sifa versin…

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • y...6

  Erken boşalma sorunum nedeniyle Fatih beyden yardım aldım. Terapiyle bu sorunun nasıl çözüleceği aklıma çok yatmasa da üroloji uzmanı olan doktor bir arkadaşımın tavsiyesiyle Fatih beyle tanıştık. Seanslarda ilk başta erken boşalmanın neden olduğunu anlattı. Daha sonra evde eşimle birlikte yapmam gereken uygulamalar verdi. İlginç bir şekilde uygulamaları yaptıkça boşalma sürem artmaya başladı. Şimdiki geldiğim nokta çok da hayal ettiğim bir durum değildi açıkçası. Erkeklerde erken boşalma en çok görülen problem. Maalesef insanlar bunun bir çözümü olduğunu bilmeden ilaçlardan, çeşitli kimyasallardan medet umarak hayatlarına devam ediyor. Benimle aynı sorunu yaşayan herkese Fatih beyi tavsiye ederim. Son derece güvenilir ve sıcak birisi. Tesekkür ediyorum kendisine.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • be...n

  Fatih beyi internet sitesi üzerinden buldum Fatih Bey işini çok seven tutkulu bir Uzmandır.Işinde ki özverisi, hırsı ve bigi birikimi taktire şayan.Öyle ki yıllardır alanında ki etkinlikler ve uygulamaları takip ediyor ve kendisini sürekli geliştirmeye devam ediyor.Insanlara olan yaklaşımı,mütevaziliği ve samimiyeti terapist danışan ilişkisi yanısıra,aileymiş gibi hissettiriyor.Işimden ötürü zaman zaman depresif süreçlerden ve tükenmişlik evrelerinden geçtim.Kendisi bana iyi bir rehber ve derttaş oldu.Çözümler üretmeme yardımcı oldu ve kalıplaşmış kökleşmiş çekirdek inançlarımı değiştirmem yönünde harekete geçmemi sağladı.Ilerde de nice Insanın hayatına dokunacağından eminim. Burdan kendisine tekrardan teşekkürlerimi iletmek istedim.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • v....

  Ben Fatih Bey’den çok memnunum.Benim sıkıntılarım %90 kayboldu.Gerçekten yaklaşım,ilgi ve alaka olarak memnun kaldım.Görüşme sonucunda eski streslerim kalmadı,insanlarla olan kişisel iletişimlerimde baya düzelme oldu.Yaklaşımı en beğendiğim özellliği oldu.Bana uyguladığı yöntem ve terapilerden memnun kaldım.Seanslarım devam etmekte.Aldığım desteğin yeterli olduğunu düşünüyorum.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • m...

  Ben normalde ayakta durmazken Fatih Bey sayesinde ayaktayım.Doktorumun tavsiyesi üzerine EMDR tedavisi için şehir dışından geliyorum.Direk hem bizi dinliyor hem de sohbet ediyor,konuşuyor. Her şeyi anlatabiliyorum, samimi bir danışman.1 hafta görünmesek dahi gittiğimde onları anlatıp konuşabiliyorduk.Görüşme sonucunda ilaçlarım azaldı. Atak geçiriyordum,ataklarım geçti ve eski travmalarım daha az önemsemediğim anılar haline geldi.Seanslarımdan memnun kaldım.Ara ara yine gidiyorum.Sınav öncesi motivasyon için EMDR yapıldı, en kötüsünü düşünüp onu iyiye yönlendirip sınav heyecanını atıyordum.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • h....

  Kesinlikle ayrılacak olan çiftlere tavsiye ederim.Başımızda böyle bir durum vardı, bunun için gittim.Fatih Bey yuva yıkmak için değil yuva yapmak için uğraştı.Seanslardan memnun kaldık, her gittiğimiz seans sonrası daha rahatladık,daha mutlu olduk,daha memnun ayrıldık.Aldığımız desteğin yeterli olduğunu düşünüyorum.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • f....

  Fatih Bey’den çok memnunum.İlk başladığımda çok kötüydüm,şimdi çok iyiyim.Yanına ağlamaklı gittim,sürekli ağlıyordum.Fatih hocamın sayesinde şu anda çok iyiyim Allah razı olsun.Bir sıkıntım vardı.Evin içinde duramıyordum, içimde korku,sıkıntı ve bunaltı vardı.Fatih hocamın sayesinde bunları aştım,eski mutlu günlerime geri döndüm.Bu gibi durumlarda olanları da Fatih hocama yönlendiriyorum.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • m.....

  Oldukça faydası oldu,danışmanımın bana olan yaklaşımı çok güzel.Yöntem olarak EMDR yönteminin etkili olduğunu düşünüyorum, hızlı sonuç alma konusunda etkili.Rahatlatıcı yaklaşımı,dostça,sıcakkanlı,konuşma tarzı yumuşak,yönlendirmesi güzel.Bazı sorunlarım ve korkularım vardı. Bunları unutmamda başarılı oldu.Seanslardan memnun kaldım.Seanslarıma işim dolayısıyla ara verdim ama sonlanmak üzereydi.Farklı konularda sohbetimiz olacak.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • em....m

  2 sene süren uykusuzluk problemim ve aynı zamanda aşırı sınav ve okul stresim vardı. Fatih beyle 3 seans emdr yaptıktan sonra uykusuzluk ve kaygı problemim %95 geçti. 2.5 sene çektiğim uykusuzluktan 1 ay gibi kısa bir sürede kurtuldum. İhtiyacı olan herkese gönül rahatlığıyla Fatih Bey’i tavsiye ediyorum.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • um....t

  Vajinusmus problemi, hayatımızı 2,5 sene boyunca kabusa çevirmişti. Evliliğimizin en güzel yılları umutsuzluk, başarısızlık ve hüsranla geçmişti. Artık tamamen çaresiz olduğumuzu hissetmeye başlayıp neredeyse severek kurduğumuz yuvamızdan, evliliğimizden vazgeçecek hale gelmiştik. Tamda o sırada Fatih hoca karşımıza çıktı. Araştırmalarımız sonucunda kendisiyle görüşme ayarladık ve tam da doğru tercih yaptığımızı anladık. Fatih hocamın samimiyeti, olumlu konuşmaları sayesinde daha ilk görüşmede umutlanmıştık. Sadece tedavi anlamında değil, her anlamda konaklamada yardımcı olarak, yapılabilecek aktiviteler önererek bize bu süreçte moral kaynağı oldu. Önce Allah’ın izniyle, sonra Fatih hocamın muhteşem bilgileri ve tutumu sayesinde biz bu illeti çok kısa sürede çözdük. Eğer sizde vajinusmusla boğuşuyorsanız şehir dışı- şehir içi farketmeksizin lütfen Fatih hocama gelin ve bu sorundan vakit kaybetmeden kısa sürede kurtulun. Optimum Aile Danışmanlık Merkezi çalışanlarına ve Fatih hocamıza güleryüzlerinden ve ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • se...r

  Gerçek anlamda çok mütevazı ve çok ilgili kendine güven verdiren yapısı samimiyeti çok anlayışlı yapısı ile memnun kaldım tedavi yöntemi kesinlikle çok güzel kendinizi tamamen teslim edebileceginiz nitelikte bir doktor tavsiye ediyorum herkese kimse kendi karanlığında kalmasın gec olmadan gitmedinizi tavsiye ediyorum

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • be...4

  Kısa bir sürede günlük yaşantımı ve ideallerimi dogru yöne çevirmemi saglayan Güler yüzlü Fatih hocam samimiyet ve ilginize Teşekkür ediyorum.Allah sizden razı olsun.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • r.....

  Son beş yıldır panikatak rahatsızlığım vardı. Kaygı bir yandan düşüncelere dalıp dalıp çıkamamak bir yandan . Nöbet korkusundan çalışamıyordum. Hayatın biteceği yerdeydi artık ümitlerim. İlaç tedavilerime devam ediyordum yapmadığım şey kalmamıştı diyebilirim. Derken sosyal medyada gezinirken Fatih beyle tanışmaya karar aldım. Fatih bey EMDR terapisi önerdi ve 15.04.2018 de 6. seans terapimi aldım . Bu altı seansın her biri düştüğüm çukurdan bir adım çıkmamı sağladı. Yanlış inanışlarım , kaygılarım ve korkunç panikatak nöbetleri bitti. Şuan yüzde 90 iyiyim artık. İş hayatım, ailemle aram, sosyal hayatım düzene girdi. Bu yüzde doksan oran tam yüzde yüz olana kadar terapilere devam edeceğim. Fatih beyin tecrübelerini ve güler yüzü ilgi alakasını kendini kötü hisseden herkese tavsiye ederim.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • b.....b

  Kendimi çok kötü hissettiğim tamamiyle eve kapandığım bir dönemde internetten psikolog ararken tesadüfen Fatih Beyi buldum hakkında yazılan tavsiyelerden, yorumlardan çok etkilendim randevu almaya karar verdim. Kendisi beni Emdr terapisiyle tanıştırdı 7 seans kadar Emdr uyguladı. Geçmişte yaşadığım bir türlü kurtulamadığım sürekli beni rahatsız eden olaylardan birer birer kurtuldum halende seanslarımız devam ediyor. Danışanlarına yaklaşımı çok güzel güler yüzlü bir psikolog kendisi. İhtiyacı olan herkese gönül rahatlığıyla Fatih Bey’i tavsiye ediyorum 🙂

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • a....

  Araştırma üzerine gittim. Yorumları okudum doktortakvimi’nde. Uzun zamandır yardım almak istiyordum, kimden alacağıma karar verememiştim. Hocanın sitesinden eğitimlerine baktım, yorumlar çok olumluydu, çok güzeldi. Daha sonra aradım görüştüm. 1.5 ay önce görüştük 8-9 seans kadar gittim devam ediyorum. Ben çok beğendim, memnun kaldım, işinde gayet başarılı. Profesyonel, içten, samimi ve güleryüzlü. İlk başta acaba dedim, kendisi beni baya rahatlattı çok yardımcı oldu. Ben de alanında yardım almak isteyen kişilere gönül rahatlığı ile Fatih Bey’i öneriyorum.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • ş....m

  Tavsiye üzerine araştırdım öyle kendisine gitmeye karar verdim. Fatih Bey’den çok memnum. İlgili bir psikolog. Teşhis konusunda çok başarılı çok güzel yönlendiriyor danışanlarını. Teknikleri çok güzel. Herkese tavsiye ederim.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • b....g

  Doktortakvimi üzerinden araştırma yapıp yorumları okudum ve gitmeye karar verdim. Kendisinin sorunlara eğilimini çok beğendim. Danışanını kazanıyor. Sonuç üzerinde duruyor. Yapamayacağı bir şey olursa eğer en başta bana bildireceğini belirtti. Kendisine 24 seans gittim. Sorunum çözümlendi. İlgisinden memnun kaldım. Tavsiye ediyorum.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • n....ö

  Araştırma üzerine gittim. Evliliğimde sorun vardı. Daha doğrusu eşimin sorunları vardı. Fatih Bey ile görüştüm ve sorunu eşimle konuşmadan asıl sebebini anladı. Daha sonra eşimle görüştü. Fatih Bey’den önce 3 defa başka yerlere gittim. Hiç umut vermediler ama Fatih Bey evliliğin önemli olduğunu ve ciddi bir müessese olduğunu her zaman yapılacak bir şey var diyip beni umutlandırdı. Şartları gerekirse zorlayacağını söyledi bana umut verdi bir şeyleri yoluna koymaya çalıştı. Özellikle cinsel terapi konusunda Fatih Bey’i kesinlikle tavsiye ediyorum.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • e....g

  İnternet üzerinden kendim araştırdım. Doktortakvimi.com sitesinden Fatih Bey’i buldum. Yorumlarını okudum ve emdr üzerine araştırma yapmaya başladım bunun üzerine gitmeye karar verdim. Gittiğimde Fatih Bey’in gerçekten işinin ehli olduğunu gördüm. İyileşebileceğimi hissettim ve bana yardım edeceği konusunda ona güvendim. Toplamda 10 -12 seans kadar çalıştık. Benim sorunum dışarı çıkamamaktı. Sosyalleşememdi. Telefon dahi kullanamıyordum. Bunun yanı sıra ilaç bağımlılığım vardı. Sadece emdr değil psikoterapi, yaşam koçluğu desteğide aldım. Farklı yerlerede gittim ama onlar sadece o an için beni iyileştirmişti. Köklü bir değişim değildi. Fatih Bey bu konuda çok uzman. Zamanla benim ilaç bağımlılığım gitti. Değiştiğimi fark ettim. Şu anda sağlıklıyım. İşime gidiyorum. İşimi severek yapıyorum. Normal hayatıma döndüm. Fatih Bey bana gülüşlerimi geri verdi. Kendisi gerçekten çok bilgili. Başkalarıda gitsin. Artık olumlu düşünüyorum kesinlilkle tavsiye ediyorum.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • mu....o

  Ölüm ayrilik korku her ne endiseniz varsa fatih bey sayesinde yenebilirsiniz iki defa gittim ve kendimi o kadar iyi hissettim ki sizinle 40 yillik arkadas gibi dertlesebilir emdr ile kötü hatiralarla barisabilirsiniz güler yüzü ön yargısız tavri ile beni cok rahatlatti Allah razi olsun ondan iyi ki tedavi olmusum tekrar gidecegim

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • b....a

  İşinde başaralı bir psikolog. Herkesin gitmesini tavsiye ederim özellikle erkeklerin. Çok güzel davrandı çok iyi birisi danışanlarıyla çok güzel ilgileniyor.Çözüm odaklı ve netice alıyorsunuz.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • a..g

  Fatih bey ile çok umutsuz ve çaresiz olduğum bir anda karşılaştım. Kendisini internetteki yorumlar sayesinde buldum. EMDR tedavisi gördüm. Ve şuan çok çok iyiyim. Umarım benim yorumumda birilerinin iyi olmasına vesile olur. Bence Konya’daki en iyi terapist. Yardımları ve emekleri için Allah ondan razı olsun. Tekrar tekrar teşekkür ediyorum.

 • h....d

  Araştırma yaparken sitedeki yorumlara bakarak gittim. 4 aylık bir sürecimiz vardı ve gitmeye karar verdik. Bizim vajinusmus problemimiz vardı. İlk görüşmede bize olumlu yaklaştı ve tanı koydu. Eğer sonuç alamazsak bize paramızı iade etmeyide teklif etti. Çok basit bir şekilde sorunun çözümlenebiliceğinden bahsetti. Tedaviye başladık emdr tedavisi yapıldı. Tedavimiz aşama aşama gerçekleşti. Hepsini sırasıyla başarmaya başladık. Eğer bir eksiklik gördüyse fatih hoca egzersiz olsun yapmadığım bir şey olsun geri dönüp tekrardan yaptık. O şekilde diğer aşamaya geçtik ve sonuca ulaştık. Kendisi çok olumlu pozitif biri. Bize umut ışığı oldu. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • ay....r

  Tanışmamız tesadüf eseri oldu internetten bakarken buldum . İlk görüşmede çok memnun kaldım . Sonra görüşmelerimiz devam etti ben memnun kaldığım için devam ettim sorunlar çözüldüğü içinde hoşuma gitti. hala da gidiyorum kendisine . Özellikle bir kaç seanstır EMDR tedavisi görüyorum . Boş bir insan değil Fatih Bey hem tecrübeli bir insan ,hem de ilgili ve alakalı bir psikolog tanıdıklarıma da tavsiye edeceğim .

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • el....f

  İnternet üzerinden araştırırken Doktortakvimi.com üzerinden Fatih Beyi buldum. Sonra diyaloğa geçtim ve randevu aldım. Böylece süreç başlamış oldu . Kendisiyle olan sürecimizde çok memnundum.Güleryüzlü ,objektif ve cana yakın davrandı. Bunlar benim için çok önemliydi .

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • ay....

  Fatih hocamıza internet üzerinden ulaştım. Beni sürekli üzen geçmişte yaşadığım travma sebebiyle gittim. Emdr uygulaması yaptık ve neden bu kadar kafama takmışım diye kendime kızdığım bir duruma geldim.5,6 seans için de sorundan kurtuldum. Saygılı ve işini özveriyle yapmaya çalışan bir psikolog. İhtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • fe....

  Kızım için pedagog olarak tercih ettim. İnternet üzerinden araştırmalarım sonucunda ulaştım ve çok memnun kaldım. Çok ilgilendi ve samimi davrandı. Vermiş olduğu egzersizleri yapıyorum ve faydasını görmeye başladım.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • se....m

  İnternet üzerinden ulaştım Fatih Hocama. Çocuğum için gitmiştim. Öz güven hakkında emdr terapisi uyguladı. Alt ıslatma sorunu ortadan kalktı. İlk başta ön yargılı olarak gitmiştik. Ama süreçten çok memnun kaldık. Sorumluluk bilinci yerleşti odasını bile toplamaya başladı çocuğum. memnuniyetimden dolayı herkese tavsiye ediyorum.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • gi....

  Daha önce giden arkadaşım öneride bulunmuştu ve onun tavsiyesiyle gittim. Hem başarı açısından hem de ilgisi açısından çok memnun kaldım. Görüşmemizin başında nasıl bir gelişme yaşayacağımızı belirtmişti ve öyle de oldu. Çok güzel bir süreç yaşadım. Tavsiye ettiğim yakınlarım da oldu.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • nu.....l

  Panik atak rahatsızlığımdan dolayı gitmiştim. Anksiyete bozukluğu da vardı aynı zamanda. İnternet aracılığı ile yorumlarını okudum ve gitmeye karar verdim. Bu süreci kolaylıkla atlatmamı sağladı. Destekçi oldu. Çok ilgilendi benimle,sorunlarımı dinledi ve yardımcı olmaya çalıştı. Bu sıkıntıları yaşayan herkese tavsiye ediyorum.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • şe....l

  Fatih Bey genç yaşında gerçekten işinin erbabı olmuş. Çocuğuma yardımcı oldu ilk gittiğimizde seansların uzun sürebileceğini sölemişti. Ancak gittikten sonra gerek kalmadığını seansların 1 seferde yeterli olacağını söyledi. Seansları uzatıp fazla para almak amaçlı düşünebilirdi. Ama öyle bir hekim değil gözlemlediğim kadarıyla öyle para peşinde değil ilk önce danışanına önem veriyor . İnternetten bulduk o şekilde gittik.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • a....e

  İnternet üzerinden Fatih Bey’i buldum. Kendisini araştırarak buldum .Memnun kaldım.Gittiğim süre içerisinde olumsuz bir şey görmedim. Fatih Bey iyi bir insan, Yaklaşımı güzeldi.Sabırlı bir insan, olması gerektiği gibiydi .

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • ay...z

  İnternetde okuduğum yorumlarını çok beğendiğim için tercih ettim. Çok güler yüzlü ve ilgiliydi. Konuşmalarıyla çok rahatlattı beni. İç daralması ve Ölüm korkusu vardı ve gitmeye başladıktan sonra konuşmalarını düşünerek rahatlıyordum. Bu sorunu yaşayan herkese tavsiye ediyorum.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • şe...

  Telefonla psikoterapi uyguladı. İnternet üzerinden ulaştım kendisine. Bir psikoğa gitmek istiyordum ve internetten ulaştıgımda farklı şehirde olduğunu bilmiyordum. Ciddi anlamda kaygı bozuklugu vardı. Terapiden sonra kaygılarım azaldı. Tedaviden sonra gayet güzel sonuçlar aldım ve bir kaç arkadaşıma da tavsiyede bulundum.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • ze...t

  Fatih bey gerçekten mesleğiyle ilgili kendini iyi geliştirmiş ve bunu da büyük bir keyifle yapan bir psikolojik danışmandır. Psikolojik yardım almak isteyenlere kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim, bilgi ve becerileriyle güven veren çok iyi bir psikologtur, Kendisinin sorunlara yaklaşımı ve önerileri gerçekten çok faydalı olan, yardım alacak ailelere ve kişilere tavsiye ederim.

  (Kaynak: doktortakvimi.com)

 • Write a Comment

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  ÇOCUKLARDA KEKEMELİK NEDİR? NEDENLERİ ve TEDAVİSİ?

  Kekemelik nedir? Kekemelik, konuşma sırasında duraklama, tekrarlanan sesler, heceler veya cümleler, dengesiz konuşma …

  MUTLU EVLİLİĞİN SIRLARI – Evlilik Sorunları Kader Değildir

  ‘’Evliliğin yürümesini sağlayan nedir?’’ şüphesiz ki yıllardır süregelen çalışmalarda araştırmacılar …

  DİKKAT EKSİKLİĞİ NEDİR? DİKKAT TESTİ VE DİKKAT TERAPİSİ

  Dikkat; yaşamsal, sosyal, akademik iş ve rutinlerin gerçekleştirilebilmesi ve bilişsel faaliyetlerin düzenlenmesi için …