BLOG

Ücretsiz İçerik - Bilgilendirici Yazılarımız

PSİKOLOG – PEDAGOG ÜCRETLERİ 2024

Hayatımız boyunca pek çok problemle karşılaşıyoruz. Bazende bir problem olmadan nedensiz bir şekilde öfkeli, depresif yada kaygılı hissedebiliyoruz. Zaman zaman  o problemle tek başımıza savaşabilirken bazen de o problemin içinde kaybolabiliyoruz. İçinden çıkamadığımız sorunlar bizim hayat kalitemizi bozabilir hatta belkide günlük işlevlerimizi yerine getiremeyecek hale gelebiliriz. İşte o problemle savaşacak gücü kendimizde bulamadığımızda yada yetersiz kaldığımızı hissettiğimizde psikolojik bir desteğe ihtiyaç duyarız.

Psikolojik desteğe ihtiyaç duyduğumuz aşamada, doğru psikoloğu ya da pedagogu bulma noktasındaki arayışlarımızda işin ekonomik boyutu da büyük önem arzetmektedir. Malesef son dönemde enflasyonun yüksek olması nedeniyle psikolog pedagog fiyatlarında da ciddi bir artış olması kaçınılmaz bir son olarak karşımıza çıkıyor.

Eğer, siz ya da çocuğunuz;

 • Ezici ve uzun süreli bir çaresizlik ve üzüntü hissediyorsanız, aileniz ve arkadaşlarınızdan gelen çabalara ve yardımlara rağmen sorunlarınız düzelmiyor gibi görünüyorsa,
 • Günlük aktivitelerinizi yapmakta zorlanıyorsanız: örneğin, işteki görevlere konsantre olamıyorsanız ve bunun sonucunda iş performansınız düşüyorsa,
 • Aşırı endişeleniyorsanız, en kötüsünü bekliyorsan ya da sürekli gerginsen,
 • Hareketlerin kendine ya da başkalarına zarar veriyor: örneğin, çok fazla alkol alıyorsan ya da aşırı tartışmacı ve saldırgan oluyorsan,

bir psikolog ya da pedagogdan destek almayı düşünebilirsiniz.

Kişi bazı sebeplerden dolayı psikolog’a gitmekten çekinebiliyor. Kimi zaman psikolog’a giden kişinin deli olarak adlandırıldığı düşüncesiyle kimi zaman anlattıklarının gizli kalmayacağı düşüncesi ile kimi zaman da yaşadığımız sorunla yüzleşmekten korktuğumuz için psikolog’a gitmekten kaçınabiliriz.

Ama unutulmamalıdır ki herkesin bir uzamandan psikolojik destek almaya ihtiyacı olabilir ve psikolog, danışandan aldığı bu bilgilerin gizli kalması ile yükümlüdür. Ayrıca kaçtığımız ve yüzleşmekten korktuğumuz problemlerimiz bizi daha güçlü bir şekilde ele geçirmemesi için psikolojik destek almaktan çekinmemeliyiz. Bu alanda uzman, deneyimli bir psikologdan yardım almak faydalı olacaktır. Peki bu anlamda en iyi psikolog seçimi nasıl yapılmalı ve nelere dikkat etmeliyiz.

 

En iyi psikolog seçimi nasıl yapılır?

Psikolojik bir destek almaya karar verdik peki en iyi psikolog’u nasıl seçmeliyiz?

Hayatımızın bir döneminde, her birimiz bunalmış hissedebilir ve sorunlarımızla başa çıkmak için yardıma ihtiyaç duyabiliriz. Pek çok insan evlilik veya ilişki sorunları, aile durumu veya işini kaybetme, sevilen birinin ölümü gibi sorunlarla başa çıkmak için yardıma ihtiyaç duyuyor. Depresyon, stres, kaygılar, tükenmişlik veya madde bağımlılığı… Günlük yaşamın bu kayıpları ve stresleri zaman zaman önemli ölçüde yorucu olabilir. Bazen bu sorunların üstesinden gelmek için eğitimli, lisanslı bir profesyonelin yardımına ihtiyaç duyarız. Psikologlar, terapi yoluyla her yaştan milyonlarca kişinin daha sağlıklı, daha üretken hayatlar yaşamasına yardımcı olur. Psikologlar, danışanların duygu ve tutumlarını değiştirmek ve daha sağlıklı, daha etkili davranış kalıpları geliştirmelerine yardımcı olmak için çalışır.

Psikolog seçiminde seçici olmak, terapide geçirdiğiniz zamandan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacaktır. Güven duygusuna ve ileriye doğru ilerleme duygusuna katkıda bulunan güçlü kimlik bilgilerine ve etkili kişilerarası becerilere sahip bir terapist seçmek önemlidir.

Bu açıdan en doğru psikologu seçmek hem zaman tasarrufu hem bütçe tasarrufu sağlar hemde verilen emekler boşa gitmemiş olur. Psikolog seçiminde, dikkat edilmesi gereken bir çok nokta vardır. Bunlardan başlıcaları şunlardır: Öncelikli olarak yapılması gereken şey uzmanlık alanlarına ve eğitimine bakmak ve sorgulamak. Unutmayın ki danışan olarak alacağınız terapi yönteminden tutun psikolog’un hangi eğitimleri olduğuna dair her türlü soruyu sormaya hakkınız vardır.

 

Psikolog ve psikiyatrist arasındaki farklar nelerdir?

Psikolog ve psikiyatristler iki farklı meslek gurubu, benzer disiplinlere dayanarak çalıştıkları için sıklıkla birbirine karıştırılabiliyor. Aslında bu meslek gurupları arasında belirgin bazı farklar bulunur:

 • Psikiyatristler, tıp fakültesinden mezun olduktan sonra psikiyatri alanında uzmanlaşırlar. Psikologlar ise 4 yıllık lisanlarını bitirdikten sonra yüksek lisans yaparak uzmanlaşabilirler.
 • Psikiyatristler, tıp fakültesi mezunu oldukları için ilaç yazabilme yetkisine sahiptirler. Psikologlar tıp mezunu olmadıkları için ilaç verme yetkisine sahip değillerdir, terapi yöntem ve teknikleriyle ilerlerler.
 • Genelde psikiyatristlerin çoğu tedaviyi ilaç üzerinden yürütürken, psikologlar etkinliği kanıtlanmış bir takım terapi yöntemleri uygulayarak psikolojik danışmanlık ve danışmanlık yaparlar.

 

Psikolojik destek, insanların problem çözme becerilerini artırmalarına, korkularından kaygılarından kurtulmalarına, yaşama güzel adaptasyon sağlayabilmelerini, çözüme ulaşmalarını, iç görü kazanmalarını ve daha bir çok kazanımı birlikte edinmelerini sağlar. Tüm bu psikolojik desteği sağlayanlar, psikologlar, psikiyatristler, psikolojik danışmanlar, pedagoglar, aile danışmanları, cinsel danışmanlar, Emdr terapistleri gibi terapi yaklaşımlarını benimsemiş uzmanlardır. Günümüzde, görece psikolojik destek almak daha normal karşılanmaktadır.

İnsanlar artık beden sağlığı kadar ruh sağlıklarını da önemsemeye başlamışlardır. Dolayısıyla kişi bulunduğu şehirde bütçesine uygun psikolog, psikiyatrist, aile danışmanı ,pedagog, cinsel terapist arayışına girmektedir. Türkiye’nin birçok şehrinde bu hizmetlerin ücretleri ve kalitesi değişiklik gösterebiliyor.

Şu unutulmamalıdır ki, alınan hizmetin kalitesi, verilen ücretten çok daha önemlidir. Hayatımızı ele geçiren problemlerden kurtulmak, başka bir şey için ayırdığımız bütçeden neden daha az önemli olsun. Psikolog ücretleri verilen hizmetin kalitesine göre farklılık gösterebilmektedir. Bu farklılık, uzmanların almış oldukları eğitime, yeterliliklerine, deneyimlerine ve bulundukları şehirlerle ilgilidir.

 

ANKARA PSİKOLOG, PSİKİYATRİST, PEDAGOG, AİLE TERAPİSİ, CİNSEL TERAPİ ÜCRETLERİ

Türkiyede pek çok kişi bulunduğu illerde psikolojik destek almak için arayıştadır. Ankara da bu şehirlerin başında gelmektedir. Ankara nüfus bakımından kalabalık, farklı kültürlerin birarada bulunduğu bir şehirdir. Dolayısıyla Ankara psikolog ücretleri de birçok kesime hitap edebilecek çeşitliliktedir. Bu nedenle en çok sorgulanan kelimeler arasında da Ankara psikolog ücretleri gelmektedir. Psikolog un uzmanlık seviyesine, aldığı eğitimlere, deneyimine ve mesleki tanınırlığına göre bu fiyatlar değişebilir. Bu nedenle Ankara psikolog ücretleri 1200 TL ile 5000 TL arasında farklılık göstermektedir.

Evli çiftlere sağlıklı bir iletişim kurmalarına, çocukların davranış problemlerini çözmelerini, okula giden çocukların korkularını kaygılarını aşmalarında yardımcı olmak için veya ilaç kullanılması gereken durumlarda ruh sağlığı çalışanları bizlere yardımcı olur. Bu anlamda ücretler verilen hizmetin çeşidine göre farklılık göstermektedir.

Ankara psikiyatrist ücretleri 1000 TL ile 4000 TL arasında, Ankara Pedagog ücretleri 1000 TL ile 4500 TL arasında, Ankara Aile terapisi ücretleri 1500 TL ile 5000 TL arasında, Ankara Cinsel terapi ücretleri 1500 TL ile 5000 TL arasında değişmektedir.

 

2024 ANKARA PSİKOLOG – PEDAGOG SEANS ÜCRETLERİ

Seans Saati 2024 en düşük seans ücretleri 2024 en yüksek seans ücretleri
Ankara Psikolog Ücretleri 1200TL 5000 TL
Ankara Psikiyatrist Ücretleri 1000 TL 4000 TL
Ankara Pedagog Ücretleri 1000 TL 4500 TL
Ankara Aile Terapisi Ücretleri 1500 TL 5000 TL
Ankara Cinsel Terapi Ücretleri 1500 TL 5000 TL

 

KONYA PSİKOLOG, PSİKİYATRİST, PEDAGOG, AİLE TERAPİSİ, CİNSEL TERAPİ SEANS ÜCRETLERİ 

Psikolog seçiminde; eğitimi, deneyimi, tanınırlığının yanında en önemli noktalardan biriside psikolog seans ücretleridir. Ücretler şehirlere göre farklılık gösterebilmektedir. Bu anlamda Konya Psikolog ücretleri de 1100TL ile 4500 TL arasında değişmektedir. Seanslar yaklaşık 50-60 dk arası değişmektedir. Ama unutulmamalıdır ki bu ücretler, sadece seans saatine veriliyormuş gibi düşünülmemelidir. Terapist, seans öncesi ve sonrası da danışanına hizmet vermeye devam etmektedir. Öncesinde seansa hazırlık, sonrasın da ise yapacağı analizler ve değerlendirmelerle seansların daha verimli geçmesini sağlamaktadır.

Konya psikiyatrist ücretleri de benzer nedenlerle değişiklik göstermektedir. Psikiyatristler genellikle ilaç tedavisi gerektiren daha ağır patolojilerde, nörolojik veya tıbbi durumlarda tercih edilmektedir. Konya psikiyatrist ücretleri 1200 TL ile 3800 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Konya pedagog için Konya’da birçok alternatif karşımıza çıkabiliyor. Fakat pedagog seçimi doğru yapılmadığı zaman size enerji, zaman ve para kaybı olarak geri dönebiliyor. Tabiki bu seçimi yaparken Konya pedagog ücretleri nasıl sorusu gündeme geliyor. Konya pedagog ücretleri çoğu kuruma ve kişiye göre farklılık gösterse de 900 TL ile 2500TL olarak değişiklik göstermektedir.

Toplumun en küçük yapı taşı olan aileler.. Onların mutlu ve huzurlu olması demek toplumun huzurlu ve mutlu olması demektir. Dolayısıyla çiftler arasında olası bir çatışma, huzursuzluk veya iletişim problemlerinin aşılması ve çözüm yollarının bulunması çok önemlidir. Bu anlamda Konya Aile terapisi ve cinsel terapi akla gelmektedir ve tabiki seans ücretleri.. Konya Aile terapisi ücretleri 1400 TL ile 3500 TL , Konya Cinsel terapi ücretleri ise 1400 TL ile 3500 TL arasında değişiklik gösterebilmektedir.

 

2024 KONYA PSİKOLOG – PEDAGOG ÜCRETLERİ

Seans Saati 2024 en düşük seans ücretleri 2024 en yüksek seans ücretleri
Konya Psikolog Ücretleri 1100 TL 3500 TL
Konya Psikiyatrist Ücretleri

 

1200 TL 3800 TL
Konya Pedagog Ücretleri 900 TL 2500 TL
Konya Aile Terapisi Ücretleri 1400 TL 3500 TL
Konya Cinsel Terapi Ücretleri 1400 TL 3500 TL

 

 

 

İSTANBUL PSİKOLOG, PSİKİYATRİST, PEDAGOG, AİLE TERAPİSİ, CİNSEL TERAPİ ÜCRETLERİ

Her hizmet dalında olduğu gibi, ruh sağlığı hizmetinde de uzmanın deneyimine, uzmanlık düzeyine ve hizmet sunulan bölgeye göre oluşturulan bir hizmet bedeli vardır. Kişi psikoloğa gitmeye karar verdiğinde elbette bütçesini de düşünecektir. Bu bakımdan en çok merak edilen sorulardan bir tanesi de psikolog seans ücretleri olmaktadır. Psikolog ücretlerini etkileyen bir başka unsurda terapilerin online olarak yapılmasıdır. Online ve yüzyüze terapilerin ücretleri de farklılık göstermektedir.

Bu bağlamda İstanbul psikolog ücretleri 1200 TL ile 5000 TL arasında değişebilmektedir. Bunlarla birlikte diğer ruh sağlığı alanlarının ücretleri de şu şekildedir. İstanbul psikiyatrist ücretleri 1000 TL ile 6000 TL, İstanbul pedagog ücretleri 1200 TL ile 4500 TL, İstanbul Aile terapisi ücretleri 1500 TL ile 6000 TL, İstanbul Cinsel terapi ücretleri de 1500 TL ile 6000 TL şeklinde farklılık gösterebilmektedir. Aşağıdaki tabloda daha net bir şekilde görebilirsiniz.

 

2024 İSTANBUL PSİKOLOG – PEDAGOG SEANS ÜCRETLERİ

Seans Saati 2024 en düşük seans ücretleri 2024 en yüksek seans ücretleri
İstanbul Psikolog Ücretleri 1200 TL 5000 TL
İstanbul Psikiyatrist Ücretleri 1000 TL 6000 TL
İstanbul Pedagog Ücretleri 1200 TL 4500 TL
İstanbul Aile Terapisi Ücretleri 1500 TL 6000 TL
İstanbul Cinsel Terapi Ücretleri 1500 TL 6000 TL

 

 

Aşağıda Antalya, Bursa, İzmir, Eskişehir, Adana, Mersin başta olmak üzere bazı şehirlere göre psikolog ücretleri tablo şeklinde gösterilmiştir.

 

2024 ANTALYA PSİKOLOG- PEDAGOG SEANS ÜCRETLERİ

Seans Saati 2024 en düşük seans ücretleri 2024 en yüksek seans ücretleri
Antalya Psikolog Ücretleri  1000 TL 3500 TL
Antalya Psikiyatrist Ücretleri  1200 TL 4000 TL
Antalya Pedagog Ücretleri 1200 TL 3000 TL
Antalya Aile Terapisi Ücretleri 1000 TL 3500 TL
Antalya Cinsel Terapi Ücretleri 1000 TL 3500 TL

 

 

2024 BURSA PSİKOLOG FİYATLARI – PEDAGOG SEANS ÜCRETLERİ

Seans Saati 2024 en düşük seans ücretleri 2024 en yüksek seans ücretleri
Bursa Psikolog Ücretleri 300 TL 2250 TL
Bursa Psikiyatrist Ücretleri 355 TL 2320 TL
Bursa Pedagog Ücretleri 300 TL 2225 TL
Bursa Aile Terapisi Ücretleri 350 TL 2300 TL
Bursa Cinsel Terapi Ücretleri 370 TL 2350 TL

 

 

2024 İZMİR PSİKOLOG FİYATLARI– PEDAGOG SEANS ÜCRETLERİ

Seans Saati 2024 en düşük seans ücretleri 2024 en yüksek seans ücretleri
İzmir Psikolog Ücretleri 1500 TL 3500 TL
İzmir Psikiyatrist Ücretleri 1600 TL 4000 TL
İzmir Pedagog Ücretleri 1200 TL 3500 TL
İzmir Aile Terapisi Ücretleri 1450 TL 4000 TL
İzmir Cinsel Terapi Ücretleri 1450 TL 4500 TL

 

 

2024 ADANA PSİKOLOG ÜCRETLERİ – PEDAGOG SEANS ÜCRETLERİ

Seans Saati 2024 en düşük seans ücretleri 2024 en yüksek seans ücretleri
Adana Psikolog Ücretleri 1120 TL 3220 TL
Adana Psikiyatrist Ücretleri 1150 TL 3550 TL
Adana Pedagog Ücretleri 1200 TL 2880 TL
Adana Aile Terapisi Ücretleri 1500 TL 3800 TL
Adana Cinsel Terapi Ücretleri 1600 TL 4025 TL

 

 

2024 MERSİN PSİKOLOG PSİKOLOG FİYATLARI– PEDAGOG SEANS ÜCRETLERİ

Seans Saati 2024 en düşük seans ücretleri 2024 en yüksek seans ücretleri
Mersin Psikolog Ücretleri 340 TL 3150 TL
Mersin Psikiyatrist Ücretleri 350 TL 3375 TL
Mersin Pedagog Ücretleri 350 TL 2880 TL
Mersin Aile Terapisi Ücretleri 355 TL 4000 TL
Mersin Cinsel Terapi Ücretleri 360 TL 3950 TL

 

 2024 BURDUR PSİKOLOG PSİKOLOG FİYATLARI– PEDAGOG SEANS ÜCRETLERİ

Seans Saati 2024 en düşük seans ücretleri 2024 en yüksek seans ücretleri
Burdur Psikolog Ücretleri 900 TL 2400 TL
Burdur Psikiyatrist Ücretleri 950 TL 2650 TL
Burdur Pedagog Ücretleri 1000 TL 2800  TL
Burdur Aile Terapisi Ücretleri 1350 TL 3030 TL
Burdur Cinsel Terapi Ücretleri 1340 TL 3140 TL

 

 

2024 ISPARTA PSİKOLOG FİYATLARI – PEDAGOG SEANS ÜCRETLERİ

Seans Saati 2024 en düşük seans ücretleri 2024 en yüksek seans ücretleri
Isparta Psikolog Ücretleri 800 TL 2600 TL
Isparta Psikiyatrist Ücretleri 1000 TL 2655 TL
Isparta Pedagog Ücretleri 850 TL 2640 TL
Isparta Aile Terapisi Ücretleri 1140 TL 2675 TL
Isparta Cinsel Terapi Ücretleri 1155 TL 2800 TL

 

2024 AKSARAY PSİKOLOG PSİKOLOG FİYATLARI – PEDAGOG SEANS ÜCRETLERİ

Seans Saati 2024 en düşük seans ücretleri 2024 en yüksek seans ücretleri
Aksaray Psikolog Ücretleri 1100 TL 3690 TL
Aksaray Psikiyatrist Ücretleri 1200 TL 3500 TL
Aksaray Pedagog Ücretleri 1200 TL 2800 TL
Aksaray Aile Terapisi Ücretleri 1450 TL 3570 TL
Aksaray Cinsel Terapi Ücretleri 1450 TL 3580 TL

2024 KARAMAN PSİKOLOG ÜCRETLERİ – PEDAGOG SEANS ÜCRETLERİ

Seans Saati 2024 en düşük seans ücretleri 2024 en yüksek seans ücretleri
Karaman Psikolog Ücretleri 950 TL 3400 TL
Karaman Psikiyatrist Ücretleri 1000 TL 3500 TL
Karaman Pedagog Ücretleri 1150 TL 3600 TL
Karaman Aile Terapisi Ücretleri 1420 TL 3650 TL
Karaman Cinsel Terapi Ücretleri 1450 TL 3655 TL

 

2024 ESKİŞEHİR PSİKOLOG ÜCRETLERİ – PEDAGOG SEANS ÜCRETLERİ

Seans Saati 2024 en düşük seans ücretleri 2024 en yüksek seans ücretleri
Eskişehir Psikolog Ücretleri 950 TL 3400 TL
Eskişehir Psikiyatrist Ücretleri 1000 TL 3500 TL
Eskişehir Pedagog Ücretleri 1150 TL 3600 TL
Eskişehir Aile Terapisi Ücretleri 1420 TL 3650 TL
Eskişehir Cinsel Terapi Ücretleri 1450 TL 3655 TL

2024 GAZİANTEP PSİKOLOG ÜCRETLERİ – PEDAGOG SEANS ÜCRETLERİ

Seans Saati 2024 en düşük seans ücretleri 2024 en yüksek seans ücretleri
Gaziantep Psikolog Ücretleri 950 TL 3400 TL
Gaziantep Psikiyatrist Ücretleri 1000 TL 3500 TL
Gaziantep Pedagog Ücretleri 1150 TL 3600 TL
Gaziantep Aile Terapisi Ücretleri 1420 TL 3650 TL
Gaziantep Cinsel Terapi Ücretleri 1450 TL 3655 TL

 

Oyun Terapisi ve Oyun Terapisinin çocukluk dönemi sorunlarındaki etkileri hakkında detaylı bilgi için ‘ Oyun Terapisi Nedir? Faydaları Nelerdir? başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Erken dönemde Pedagog desteği almanın önemi hakkında detaylı bilgi için; Çocukluk Döneminde Alınan Pedagog Desteğinin Pozitif Etkileri başlıklı yazımızı okumanızı öneririz.

Bireysel Psikolojik Sorunlarla ilgili Ankara’da destek alabileceğiniz psikolog listesi için tıklayınız.
Bireysel Psikolojik Sorunlarla ilgili Konya’da destek alabileceğiniz psikolog listesi için tıklayınız.
Bireysel Psikolojik Sorunlarla ilgili Antalya’da destek alabileceğiniz psikolog listesi için tıklayınız.

13 Comments

 • Mahir

  Pedagog ücretleri daha mı uygun oluyor psikolog ve aile terapisi ücretlerine göre?

 • Pelin

  Psikolog Pedagog Merkezleri – Psikolojik Danışmanlık Merkezleri – Ankara Psikolog fiyatları -Antalya Psikolog seans ücretleri – Antalya Psikolog seans fiyatları hakkında faydalı bilgiler edindim. teşk. ederim.

 • Soner

  Psikolog Pedagog ücretleri 2024 ve 2025 yıllarında nasıl değişecek merak etmekteyim. 2024 e girer girmez çocuğu psikolog merkezinde ücretlerde hemen değişim oldu.

 • Deniz

  Özel okul ücretleri de pedagog ücretleri de çok fazla arttı malesef

 • cemil f.

  Ankara Psikolog ücretleri ve pedagog ücretleri,
  Antalya Psikolog ücretleri ve pedagog fiyatları,
  Konya Psikolog ücretleri ve psikolog fiyatları,
  Ankara Vajinismus ücretleri ve Erken boşalma ücretleri,
  Antalya Vajinismus ücretleri ve Erken boşalma fiyatları,
  Konya Vajinismus ücretleri ve erken boşalma fiyatları hakkında detaylı bilgiler.

 • Hasibe..

  Psikolog ücretleri
  pedagog ücretleri
  emdr terapisi ücretleri
  vajinismus tedavisi ücretleri
  psikiyatrist ücretleri
  cinsel terapi ücretleri
  erken boşalma terapisi ücretleri

 • PsikologPedagogÜcretleri.Com

  Psikolog ücretleri arttığı zaman psikiyatrist ücretleri de, pedagog ücretleri de, emdr terapisi ücretleri de, vajinismus tedavi ücretleri de doğal olarak artacaktır.

 • psikolog ücretleri

  psikolog ücretleri
  pedagog ücretleri
  emdr terapisi ücretleri
  psikiyatrist ücretleri
  cinsel terapi ücretleri
  çocuk ergen psikoloğu ücretleri
  oyun terapisi ücretleri
  psikolojik danışma merkezi ücretleri
  erken boşalma terapisi ücretleri

  1. Adana
  2. Adıyaman
  3. Afyon
  4. Ağrı
  5. Amasya
  6. Ankara
  7. Antalya
  8. Artvin
  9. Aydın
  10. Balıkesir
  11. Bilecik
  12. Bingöl
  13. Bitlis
  14. Bolu
  15. Burdur
  16. Bursa
  17. Çanakkale
  18. Çankırı
  19. Çorum
  20. Denizli
  21. Diyarbakır
  22. Edirne
  23. Elazığ
  24. Erzincan
  25. Erzurum
  26. Eskişehir
  27. Gaziantep
  28. Giresun
  29. Gümüşhane
  30. Hakkari
  31. Hatay
  32. Isparta
  33. Mersin
  34. İstanbul Avrupa Yakası
  Anadolu Yakası
  35. İzmir
  36. Kars
  37. Kastamonu
  38. Kayseri
  39. Kırklareli
  40. Kırşehir
  41. Kocaeli
  42. Konya
  43. Kütahya
  44. Malatya
  45. Manisa
  46. Kahramanmaraş
  47. Mardin
  48. Muğla
  49. Muş
  50. Nevşehir
  51. Niğde
  52. Ordu
  53. Rize
  54. Sakarya
  55. Samsun
  56. Siirt
  57. Sinop
  58. Sivas
  59. Tekirdağ
  60. Tokat
  61. Trabzon
  62. Tunceli
  63. Şanlıurfa
  64. Uşak
  65. Van
  66. Yozgat
  67. Zonguldak
  68. Aksaray
  69. Bayburt
  70. Karaman
  71. Kırıkkale
  72. Batman
  73. Şırnak
  74. Bartın
  75. Ardahan
  76. Iğdır
  77. Yalova
  78. Karabük
  79. Kilis
  80. Osmaniye
  81. Düzce

 • slnhhl

  Psikolog pedagog ücretleri bazen pahalı gelse de imkanınız varsa destek almayı ertelememenizi öneririm. Çocuğumla destek almaya karar vermemiz ve onu Optimum Psikoloji’ de oyun terapisi sürecine başlatmamız son yıllarda aldığım en isabetli karar oldu diyebilirim. Ayrıca artık çok fazla psikolojik danışmanlık merkezi, çok fazla psikolog, çok fazla pedagog var. Bu neden fiyat yelpazesi geniş bir alan. Bütçenize uygun bir psikolog pedagog mutlaka bulunabilir kanaatindeyim. psikolog psikolojik danışman seçiminizi sadece ücrete göre yapmanızı önermem.

 • Aydın A.

  psikolog iş başvurusu için 0 850 840 87 87 ye whatsapp üzerinden cv gönderdim ancak bir dönüş yapılmadı. en azından olumlu ya da olumsuz dönüş yapabilir misiniz rica etsem? çağrı merkezinizi arıyorum oradan da size olumlu olursa dönüş yapılacak deniliyor. Bence her iki durumda da dönüş yapmalısınız.

 • ece

  Ankara Psikolog ücretleri, Antalya psikolog ücretleri, Konya psikolog ücretleri, İstanbul, İzmir, Karaman gibi şehirler arasında neden fark söz konusu? Neden psikolog ücretleri ile aile terapisi ücreti ya da pedagog ücreti farklı belirleniyor? Ankarada kızım için oyun terapisine devam ediyoruz ama başka bir ilde olsak sanırım daha az ödeyerek aynı desteği alabiliyoruz..

 • Ahmet

  Psikolog desteği için Ankara Gölbaşı’ nda şubeniz var mı? psikolojik danışma desteği almak istiyorum. Psikolog seans ücretleri konusunda buradan bilgi verir misiniz? uzmana göre değişiyor mu? Bir de şu sorumun yanıtını merak ediyorum: Seanslara başlayınca ücret artışı olduğunda yansıtılıyor mu?

 • serhat

  Vajinismus sorunu ile ilgili destek arayanlara yönelik de bir araştırma paylaşsanız güzel olur. Vajinismus tedavi fiyatları ne durumda acaba?

 • Write a Comment

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  ÇOCUKLARDA KEKEMELİK NEDİR? NEDENLERİ ve TEDAVİSİ?

  Kekemelik nedir? Kekemelik, konuşma sırasında duraklama, tekrarlanan sesler, heceler veya cümleler, dengesiz konuşma …

  MUTLU EVLİLİĞİN SIRLARI – Evlilik Sorunları Kader Değildir

  ‘’Evliliğin yürümesini sağlayan nedir?’’ şüphesiz ki yıllardır süregelen çalışmalarda araştırmacılar …

  DİKKAT EKSİKLİĞİ NEDİR? DİKKAT TESTİ VE DİKKAT TERAPİSİ

  Dikkat; yaşamsal, sosyal, akademik iş ve rutinlerin gerçekleştirilebilmesi ve bilişsel faaliyetlerin düzenlenmesi için …