ANKARA YENİMAHALLE PSİKOLOG

Ankara Yenimahalle Psikolog, Klinik Psikolog, Psikolojik Danışman, EMDR Dnş. Desteği

Ankara Yenimahalle Psikolog, Klinik Psikolog ve Psikolojik Danışman Desteği

Ankara Yenimahalle Psikolog ya da Yenimahalle Psikolog araması yaparak sayfamıza ulaştınız. Ankara Yenimahalle Psikolog – Psikolojik Danışman Desteği için Optimum Psikoloji olarak 3 şubemizle hizmetinizdeyiz.

EMDR Terapisi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Cinsel Terapi ve Oyun Terapisi gibi eğitimleri bulunan, Klinik Psikolog, Psikolog ve Psikolojik Danışman kadromuz ile tüm sorunlarınızda yanınızdayız. Çocuk, Genç, Yetişkin, Çift - Aile Sorunları ve Cinsel Sorunlar... Ankara Yenimahalle Psikolog Desteği

Tüm seanslarımız yüz yüze yapılabileceği gibi online olarak; görüntülü konuşma ya da sadece telefonla konuşma şeklinde de yapılabilmektedir.

Yenimahalle ilçesinden ve diğer konumlardan Çankaya Mustafa Kemal Mah.' de bulunan merkezimize nasıl ulaşabileceğinizle ilgili detaylı bilgiye İLETİŞİM sayfamızı inceleyerek ulaşabilirsiniz.

Uzmanlarımızın özgeçmişlerini ve kendileri hakkında yazılmış danışan yorum ve tavsiyelerini aşağıda bulabilirsiniz.

#ankara Yenimahalle psikolog #ankara psikolog #ankara Yenimahalle psikoloji #Yenimahalle psikolojik danışman  #ankara Yenimahalle psikolog seans ücretleri  #ankara Yenimahalle psikolog tavsiye ediyorum  #ankara Yenimahalle psikolog önerileri   #ankara Yenimahalle psikolog yorumları  #ankara Yenimahalle psikolog #ankara Yenimahalle tavsiye edilen psikologlar #ankara Yenimahalle depresyon #ankara Yenimahalle pedagog #ankara Yenimahalle aile terapisi

PSİKOLOG KİMDİR?

İnsanın kendini anlama çabası eski yunan çağına kadar uzanmaktadır. Başlarda felsefenin içinde yer alan bir düşünce …

PSİKOLOG – PEDAGOG ÜCRETLERİ 2022-2023

Hayatımız boyunca pek çok problemle karşılaşıyoruz. Bazende bir problem olmadan nedensiz bir şekilde öfkeli, depresif …

ÇOCUKLUK DÖNEMİNDE ALINAN PEDAGOG DESTEĞİNİN POZİTİF ETKİLERİ

Dünya Sağlık Örgütü sağlığı şöyle tanımlamıştır: “Sağlık sadece hastalık ve sakatlığın olmayışı …