ANKARA KEÇİÖREN PSİKOLOG

Ankara Keçiören Psikolog, Klinik Psikolog, Psikolojik Danışman, EMDR Dnş. Desteği

Ankara Keçiören Psikolog, Klinik Psikolog ve Psikolojik Danışman Desteği

Ankara Keçiören Psikolog ya da Keçiören Psikolog araması yaparak sayfamıza ulaştınız. Ankara Keçiören Psikolog – Psikolojik Danışman Desteği için Optimum Psikoloji olarak 3 şubemizle hizmetinizdeyiz.

EMDR Terapisi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Cinsel Terapi ve Oyun Terapisi gibi eğitimleri bulunan, Klinik Psikolog, Psikolog ve Psikolojik Danışman kadromuz ile tüm sorunlarınızda yanınızdayız. Çocuk, Genç, Yetişkin, Çift - Aile Sorunları ve Cinsel Sorunlar... Ankara Keçiören Psikolog Desteği

Tüm seanslarımız yüz yüze yapılabileceği gibi online olarak; görüntülü konuşma ya da sadece telefonla konuşma şeklinde de yapılabilmektedir.

Keçiören ilçesinden ve diğer konumlardan Çankaya Mustafa Kemal Mah.' de bulunan merkezimize nasıl ulaşabileceğinizle ilgili detaylı bilgiye İLETİŞİM sayfamızı inceleyerek ulaşabilirsiniz.

Uzmanlarımızın özgeçmişlerini ve kendileri hakkında yazılmış danışan yorum ve tavsiyelerini aşağıda bulabilirsiniz.

#ankara Keçiören psikolog #ankara psikolog #ankara Keçiören psikoloji #Keçiören psikolojik danışman  #ankara Keçiören psikolog seans ücretleri  #ankara Keçiören psikolog tavsiye ediyorum  #ankara Keçiören psikolog önerileri   #ankara Keçiören psikolog yorumları  #ankara Keçiören psikolog #ankara Keçiören tavsiye edilen psikologlar #ankara Keçiören depresyon #ankara Keçiören pedagog #ankara Keçiören anksiyete bozukluğu

 
 

PSİKOLOG KİMDİR?

İnsanın kendini anlama çabası eski yunan çağına kadar uzanmaktadır. Başlarda felsefenin içinde yer alan bir düşünce …

PSİKOLOG – PEDAGOG ÜCRETLERİ 2022-2023

Hayatımız boyunca pek çok problemle karşılaşıyoruz. Bazende bir problem olmadan nedensiz bir şekilde öfkeli, depresif …

ÇOCUKLUK DÖNEMİNDE ALINAN PEDAGOG DESTEĞİNİN POZİTİF ETKİLERİ

Dünya Sağlık Örgütü sağlığı şöyle tanımlamıştır: “Sağlık sadece hastalık ve sakatlığın olmayışı …