ANKARA GÖLBAŞI PSİKOLOG

Ankara Gölbaşı Psikolog, Klinik Psikolog, Psikolojik Danışman, EMDR Dnş. Desteği

Ankara Gölbaşı Psikolog, Klinik Psikolog ve Psikolojik Danışman Desteği

Ankara Gölbaşı Psikolog ya da Gölbaşı Psikolog araması yaparak sayfamıza ulaştınız. Ankara Gölbaşı Psikolog – Psikolojik Danışman Desteği için Optimum Psikoloji olarak 3 şubemizle hizmetinizdeyiz.

EMDR Terapisi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Cinsel Terapi ve Oyun Terapisi gibi eğitimleri bulunan, Klinik Psikolog, Psikolog ve Psikolojik Danışman kadromuz ile tüm sorunlarınızda yanınızdayız. Çocuk, Genç, Yetişkin, Çift - Aile Sorunları ve Cinsel Sorunlar... Ankara Gölbaşı Psikolog Desteği

Tüm seanslarımız yüz yüze yapılabileceği gibi online olarak; görüntülü konuşma ya da sadece telefonla konuşma şeklinde de yapılabilmektedir.

Gölbaşı ilçesinden ve diğer konumlardan Çankaya Mustafa Kemal Mah.' de bulunan merkezimize nasıl ulaşabileceğinizle ilgili detaylı bilgiye İLETİŞİM sayfamızı inceleyerek ulaşabilirsiniz.

Uzmanlarımızın özgeçmişlerini ve kendileri hakkında yazılmış danışan yorum ve tavsiyelerini aşağıda bulabilirsiniz.

#ankara Gölbaşı psikolog #ankara psikolog #ankara Gölbaşı psikoloji #Gölbaşı psikolojik danışman  #ankara Gölbaşı psikolog seans ücretleri  #ankara Gölbaşı psikolog tavsiye ediyorum  #ankara Gölbaşı psikolog önerileri   #ankara Gölbaşı psikolog yorumları  #ankara Gölbaşı psikolog #ankara Gölbaşı tavsiye edilen psikologlar #ankara Gölbaşı depresyon #ankara Gölbaşı pedagog #ankara Gölbaşı aile terapisi

PSİKOLOG KİMDİR?

İnsanın kendini anlama çabası eski yunan çağına kadar uzanmaktadır. Başlarda felsefenin içinde yer alan bir düşünce …

PSİKOLOG – PEDAGOG ÜCRETLERİ 2022-2023

Hayatımız boyunca pek çok problemle karşılaşıyoruz. Bazende bir problem olmadan nedensiz bir şekilde öfkeli, depresif …

ÇOCUKLUK DÖNEMİNDE ALINAN PEDAGOG DESTEĞİNİN POZİTİF ETKİLERİ

Dünya Sağlık Örgütü sağlığı şöyle tanımlamıştır: “Sağlık sadece hastalık ve sakatlığın olmayışı …