KARŞIYAKA PEDAGOG ÇOCUK ERGEN PSİKOLOĞU

İzmir Karşıyaka Pedagog Çocuk Ergen Psikoloğu Desteği

Karşıyaka Pedagog – Çocuk Ergen Psikologu

Karşıyaka İzmir Pedagog

İzmir Karşıyaka pedagog, Çocuk Ergen Psikologu, arayışınızda alanında uzman, çocuk erken pedagoglarımızla yanınızdayız. Çocuklar kendilerini yetişkinler gibi ifade etmezler. Günümüzde aileler pedagog desteği alma konusunda daha bilinçlidirler. Bireyin ileriki yaşamında psikolojik anlamda sağlıklı, özgüvenli, güçlü bir yapıya sahip olması bakımından erken dönemde alınan psikolog pedagog desteği büyük önem arz etmektedir. Erken dönemlerde ortaya çıkan sorunların çözümü yetişkinlik ve sonraki dönemlere göre daha kolay olmaktadır. Aynı psikolojik sorunu 4 yaşında 3-4 seansta çözebilirken, 40 yaşına gelindiğinde aynı sorunu çalışmak 20- 25 seans belki daha fazla seansa ihtiyaç duyabilir.

Karşıyaka Ergen Psikolog

Ergenlik dönemi, ebeveynler için en zorlu ve desteğe en fazla ihtiyaç duydukları dönemdir. Çatışmaların artması, gencin kendi dünyasına çekilmesi ve anne babayı çok fazla eleştirirken hiçbir eleştiriye tahammül edememesi için olağan gelişmeler dışında, risklerin en fazla olduğu dönem de yine ergenlik dönemidir. Böyle bir dönemde mutlaka bir psikolog pedagog eşliğinde süreci ilerletmenizi, sağlıklı bir iletişimle tüm zorlukların çocuğunuzla birlikte üstesinden gelebilmeniz açısından çok önemlidir.

Pedagog desteği anlamında verilen tüm hizmetler, online olarak daha rahat ve konforlu olarak alınabilmektedir. Oyun terapisi, EMDR terapisi dahil tüm terapiler online olarak uygulanabilmektedir. Oyun terapisi hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz yazımızı okumak için tıklayınız. 

REKLAM

Karşıyaka' da Tavsiye Edilen Çocuk Ergen Psikoloğu (Güncelleme: Aralık 2023)

Bu bir reklam çalışmasıdır.

*Bu bir reklam çalışmasıdır.

Karşıyaka’da çocuk ergen psikoloğu ve pedagog arıyorsanız şunlara dikkat etmelisiniz.

İzmir Karşıyaka için ÇOCUK ERGEN PSİKOLOĞU ekibimizle birlikte alanında uzman çocuk psikologlarımız, pedagoglarımız çocukların karşılaştığı tüm psikolojik sorunlarda profesyonel destek sunmakta ve uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir. Danışma sürecinde en etkili ve bilimsel yöntemler kullanılmakta, çözüm odaklı ve danışan odaklı çalışılmaktadır. Merkezimizde gizlilik ve güvenilirlik ilkeleri uygulanmaktadır. İzmir’in önde gelen psikolojik danışmanlık merkezlerinden biri olan merkezimiz, en çok tavsiye edilen kuruluşlar arasındadır ve her yönüyle şeffaftır. Tüm uzmanlarımızdan online olarak destek alabilirsiniz.

Ankara şubesi, Konya şubesi ve Antalya şubesi olmak üzere 3 farklı şubede yetkin psikolog ve pedagoglarımız görev yapmaktadır.

Pedagog ve çocuk psikologları, rehberlik ve psikolojik danışmanlık veya psikoloji mezunu olmalıdır. Çocuk psikiyatristinin deneyimine ve çalışma süresine dikkat etmelisiniz. Destek alacağınız uzmanın hangi alanlarda çalıştığına ve hangi alanlarda uzmanlaştığına da dikkat etmelisiniz. Profesyonel desteğimizi alan danışanlarımızın yorumlarını okuyabilir ve pedagoglarımıza danışabilirsiniz. Merkezlerimizde profesyonel ve alanında uzman pedagoglar, çocukların karşılaştığı tüm sorunlarda size destek oluyor. Pedagoglarımız destek verirken hem ebeveynlerle hem de çocukla görüşerek soruna en uygun ve en hızlı yardımı sunuyor. Bizden profesyonel destek alan danışanlarımızın yorumlarını okuyabilir, uzmanlarımızı inceleyebilirsiniz.

Karşıyaka Pedagog - Çocuk Ergen Psikoloğu Tavsiye : Optimum Psikoloji uzmanlarından online olarak destek alabilirsiniz.

Optimum Psikoloji

HİZMET BÖLGELERİ – Karşıyaka Pedagog – Çocuk Psikoloğu

ALİAĞA, BALÇOVA, BAYINDIR, BAYRAKLI, BERGAMA, BEYDAĞ, BORNOVA, BUCA, ÇEŞME, ÇİĞLİ, DİKİLİ, FOÇA, GAZİEMİR, GÜZELBAHÇE, KARABAĞLAR, KARABURUN, KARŞIYAKA, KEMALPAŞA, KINIK, KİRAZ, KONAK, MENDERES, MENEMEN, NARLIDERE, ÖDEMİŞ, SEFERİHİSAR, SELÇUK, TİRE, TORBALI, URLA

ÇOCUKLARDA KEKEMELİK NEDİR? NEDENLERİ ve TEDAVİSİ?

Kekemelik nedir? Kekemelik, konuşma sırasında duraklama, tekrarlanan sesler, heceler veya cümleler, dengesiz konuşma …

MUTLU EVLİLİĞİN SIRLARI – Evlilik Sorunları Kader Değildir

‘’Evliliğin yürümesini sağlayan nedir?’’ şüphesiz ki yıllardır süregelen çalışmalarda araştırmacılar …

DİKKAT EKSİKLİĞİ NEDİR? DİKKAT TESTİ VE DİKKAT TERAPİSİ

Dikkat; yaşamsal, sosyal, akademik iş ve rutinlerin gerçekleştirilebilmesi ve bilişsel faaliyetlerin düzenlenmesi için …