KARŞIYAKA PEDAGOG ÇOCUK ERGEN PSİKOLOĞU

İzmir Karşıyaka Pedagog Çocuk Ergen Psikoloğu Desteği

Karşıyaka Pedagog – Çocuk Ergen Psikologu

Karşıyaka İzmir Pedagog

İzmir Karşıyaka pedagog, Çocuk Ergen Psikologu, arayışınızda alanında uzman, çocuk erken pedagoglarımızla yanınızdayız. Çocuklar kendilerini yetişkinler gibi ifade etmezler. Günümüzde aileler pedagog desteği alma konusunda daha bilinçlidirler. Bireyin ileriki yaşamında psikolojik anlamda sağlıklı, özgüvenli, güçlü bir yapıya sahip olması bakımından erken dönemde alınan psikolog pedagog desteği büyük önem arz etmektedir. Erken dönemlerde ortaya çıkan sorunların çözümü yetişkinlik ve sonraki dönemlere göre daha kolay olmaktadır. Aynı psikolojik sorunu 4 yaşında 3-4 seansta çözebilirken, 40 yaşına gelindiğinde aynı sorunu çalışmak 20- 25 seans belki daha fazla seansa ihtiyaç duyabilir.

Karşıyaka Ergen Psikolog

Ergenlik dönemi, ebeveynler için en zorlu ve desteğe en fazla ihtiyaç duydukları dönemdir. Çatışmaların artması, gencin kendi dünyasına çekilmesi ve anne babayı çok fazla eleştirirken hiçbir eleştiriye tahammül edememesi için olağan gelişmeler dışında, risklerin en fazla olduğu dönem de yine ergenlik dönemidir. Böyle bir dönemde mutlaka bir psikolog pedagog eşliğinde süreci ilerletmenizi, sağlıklı bir iletişimle tüm zorlukların çocuğunuzla birlikte üstesinden gelebilmeniz açısından çok önemlidir.

Pedagog desteği anlamında verilen tüm hizmetler, online olarak daha rahat ve konforlu olarak alınabilmektedir. Oyun terapisi, EMDR terapisi dahil tüm terapiler online olarak uygulanabilmektedir. Oyun terapisi hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz yazımızı okumak için tıklayınız. 
Karşıyaka Pedagog - Çocuk Ergen Psikoloğu Tavsiye : Optimum Psikoloji uzmanlarından online olarak destek alabilirsiniz.

HİZMET BÖLGELERİ – Karşıyaka Pedagog – Çocuk Psikoloğu

ALİAĞA, BALÇOVA, BAYINDIR, BAYRAKLI, BERGAMA, BEYDAĞ, BORNOVA, BUCA, ÇEŞME, ÇİĞLİ, DİKİLİ, FOÇA, GAZİEMİR, GÜZELBAHÇE, KARABAĞLAR, KARABURUN, KARŞIYAKA, KEMALPAŞA, KINIK, KİRAZ, KONAK, MENDERES, MENEMEN, NARLIDERE, ÖDEMİŞ, SEFERİHİSAR, SELÇUK, TİRE, TORBALI, URLA

PSİKOLOG KİMDİR?

İnsanın kendini anlama çabası eski yunan çağına kadar uzanmaktadır. Başlarda felsefenin içinde yer alan bir düşünce …

PSİKOLOG – PEDAGOG ÜCRETLERİ 2022-2023

Hayatımız boyunca pek çok problemle karşılaşıyoruz. Bazende bir problem olmadan nedensiz bir şekilde öfkeli, depresif …

ÇOCUKLUK DÖNEMİNDE ALINAN PEDAGOG DESTEĞİNİN POZİTİF ETKİLERİ

Dünya Sağlık Örgütü sağlığı şöyle tanımlamıştır: “Sağlık sadece hastalık ve sakatlığın olmayışı …