İZMİR PEDAGOG

İzmir Pedagog - İzmir Çocuk Ergen Psikoloğu Desteği

İzmir Çocuk Ergen Psikoloğu - Çocukluk ve Gençlik Dönemi Sorunları

İzmir Pedagog – İzmir Çocuk Ergen Psikoloğu – Psikolojik Danışman Desteği için Optimum Psikoloji olarak 3 şubemizle hizmetinizdeyiz.

Çocuğunuzla ilgili sorunlar için çocuk ergen psikoloğu - pedagog ararken, Çocuk ve Ergenlerde EMDR Terapisi eğitimi olan uzmanları tercih etmenizi öneririz.

İzmir Pedagog - İzmir Karşıyaka Alsancak Bornova Çocuk Psikoloğu - Çocuk ve Ergenlerle EMDR Terapisi - Oyun Terapisi alanlarında tüm şubelerimizdeki uzmanlarımızdan online destek alabilirsiniz.

Tüm seanslar yüz yüze gerçekleştirilebileceğiz gibi, online olarak da gerçekleştirilebilmekte ve tüm terapi yöntem ve teknikleri online olarak da uygulanabilmektedir.

Ek olarak şubemizin olmadığı illerde reklam çalışması olarak ön plana çıkarmış olduğumuz uzmanları da tercih edebilirsiniz.

REKLAM

Karşıyaka' da Tavsiye Edilen Çocuk Ergen Psikoloğu (Güncelleme: Aralık 2023)

Bu bir reklam çalışmasıdır.

*Bu bir reklam çalışmasıdır.

İZMİR ÇOCUK ERGEN PSİKOLOĞU – PEDAGOG HİZMET BÖLGELERİMİZ

İZMİR PEDAGOG, İZMİR ÇOCUK ERGEN PSİKOLOĞU, ÇOCUK PSİKOLOJİSİ, EMDR VE OYUN TERAPİSİ:

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla ilçelerinden online olarak bizlere ulaşabilir destek alabilirsiniz.

 

ÇOCUKLUK DÖNEMİNDE ALINAN PEDAGOG DESTEĞİNİN POZİTİF ETKİLERİ

Dünya Sağlık Örgütü sağlığı şöyle tanımlamıştır: “Sağlık sadece hastalık ve sakatlığın olmayışı …

ERKEKLERDE CİNSEL İSTEKSİZLİK

En sık görülen cinsel işlev bozukluklarından biri cinsel istekte azalmadır. Erkeğin cinsel isteksizliği sanılanın …

PSİKOLOG PSİKİYATRİST ÜCRETLERİ/FİYATLARI 2024

Bu yazı, 2024  psikolog fiyatları, 2024 psikolog ücretleri, psikiyatrist seans ücretleri hakkında bilgi vermek amacıyla …