İstanbul Psikolog – Pedagog ve Aile Terapisi Tavsiye

İstanbul Psikolog - Pedagog ve Aile Terapisi Desteği REKLAM ÇALIŞMASI : Optimum Psikoloji Uzmanlarından Online Psikolojik Danışmanlık Hizmeti Alabilir ya da Optimum Psikoloji Tarafından İstanbul için reklamı yapılan Uzmanlardan Destek Alabilirsiniz

İstanbul Psikolog - Pedagog ve Aile Terapisi Öneri : Optimum Psikoloji Tarafından Tavsiye Edilen Uzmanlardan Destek Alabilirsiniz

EMDR Terapisi, Bilişsel Davranışçı Terapi ve Oyun Terapisi gibi eğitimleri bulunan, İstanbul Psikolog Pedagog Desteği anlamında tavsiye ettiğimiz uzmanlardan destek almak için arayınız. Çocuk, Genç, Yetişkin, Çift ve Aile Sorunlarınızda şubemizin olmadığı iller için reklam çalışması da yapılabilmektedir. Başvuru için destek@optimumpsikoloji.com.tr ye e posta gönderebilirsiniz.

Ek olarak tüm şubelerimizdeki uzmanlarımızdan Online Psikolojik Danışmanlık desteği alabilirsiniz. EMDR Terapisi ve Oyun Terapisi de dahil olmak üzere tüm terapi ve teknikler online seasnlarla da uygulanabilmektedir. Detaylı bilgi için; 0 850 840 87 87 nolu iletişim hattımızı arayabilirsiniz.

Optimum Psikoloji

İSTANBUL PSİKOLOG, PSİKOLOJİK DANIŞMAN, PEDAGOG, , AİLE DANIŞMANI VE EMDR DNŞ. SEANS ÜCRETLERİ

Türkiye’nin en gözde şehri İstanbul; turizm kültür sanat ekonomi gibi alanlara yön vermesiyle birlikte 15 milyon nüfusa ev sahipliği yapar. Asya ile Avrupa arasında bir köprü niteliği gören şehir; Sultan Ahmet Camii, Selimiye Camii, Topkapı Sarayı, Yerebatan Sarnıcı gibi tarihi eserleri ve Belgrad Ormanları, Göktürk Göleti, Şile, Karaburun Sahili gibi doğa güzelliklerini bir arada sunar.

Kozmopolit özellikleri ve nüfus yoğunluğu göz önüne alındığında Psikolojik destek almak için yapılan aramaların bir hayli yoğunlukta olduğunu görürüz. İnternet üzerinden yapılan aramalara baktığımızda karşımıza çıkan ilk başlık İstanbul psikolog ücretlerinin ne kadar olduğudur.  Diğer başlıklar ise ‘İstanbul tavsiye edilen psikolog’ ’İstanbul Anadolu yakası psikolog’ ‘İstanbul en iyi psikolog’ ve ‘İstanbul Avrupa yakası psikolog’ şeklinle sıralanmaktadır. Talebin fazlalığıyla birlikte ortaya çıkan bu aramalar ve İstanbul Psikolog, İstanbul Pedagog, İstanbul EMDR ve İstanbul Aile Terapisi hakkında merak edilen diğer tüm soruların cevabına yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

İstanbul, her bütçeye uygun psikolojik danışmanlık hizmeti bulabileceğiniz bir şehirdir. Psikolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler arasında, yapılacak ödemenin yalnızca 45-50 dakikalık bir seans için olduğu fikri yaygındır. Fakat terapistin seans öncesi hazırlığı, seans esnasında süreç yönetimi ve seans sonrasında yaptığı değerlendirmeleri düşündüğümüzde bunun yanlış bir varsayım olduğunu görmemiz mümkün. Yapılacak ödemeyi yalnızca 45-50 dakikalık bir seansa indirgememek gerekir. Çünkü her bir aşama terapist için yoğun bilgi birikimi ve deneyim gerektirir.

İstanbul psikolog-pedagog-aile danışmanı ücretleri 100 TL ile 1800 TL aralığında değişmektedir. İstanbul cinsel terapi, İstanbul emdr, İstanbul çocuk psikologu, İstanbul Avrupa yakası psikolog ücretleri de ortalama olarak benzer fiyat aralığındadır.

Size en uygun danışmanlık hizmetine karar vermek için belli başlı bazı kriterler yol göstericiniz olabilir. İlk olarak seçeceğiniz uzmanın hangi bölümden mezun olduğu,  hangi eğitimleri aldığı, deneyimleri, çalışma/uzmanlık alanları, yetkinlik/tanınırlığı gibi noktalar önemlidir. Daha sonra kalabalık İstanbul trafiği düşünüldüğünde konum olarak ulaşılabilirlik ve seans ücretlerinin bütçenize uygunluğu önemli diğer başlıklardır.

Nüfusun yoğun, farklı kültürlerin bir arada bulunduğu bir şehir olarak İstanbul’da psikolojik danışmanlık hizmeti veren kişi/kurumların sayısı da bu duruma paralel olarak fazladır. Bu noktada aslında psikolojik danışmanlık hizmeti ile ilgili bilgi birikimine, yeterli donanıma sahip olmayan kişilerle karşılaşma olasılığı dikkate alınmalı ve bir seçim yapmadan önce etraflıca araştırılmalıdır. Yapılan araştırmalar sonrası seçiminiz ve alacağınız psikolojik danışmanlık hizmeti psikolojik sağlığınız için atılmış en güzel adım olacaktır.

İstanbul’da psikolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler için Optimum Psikoloji alanında uzman ekibiyle Online Psikolojik Danışmanlık Hizmeti ile her zaman yanınızdadır. Ek olarak, Optimum Psikoloji tarafından İstanbul için tavsiye edilen yetkin psikolog ve pedagoglardan da destek alabilirsiniz. 

HİZMET BÖLGELERİ – İstanbul Psikolog, Pedagog, EMDR Dnş. ve Aile Danışmanı Desteği

Adalar Psikolog, Arnavutköy Psikolog, Ataşehir Psikolog, Avcılar Psikolog, Bağcılar Psikolog, Bahçelievler Psikolog, Bakırköy Psikolog, Başakşehir Psikolog, Bayrampaşa Psikolog, Beşiktaş Psikolog, Beykoz Psikolog, Beylikdüzü Psikolog, Beyoğlu Psikolog, Büyükçekmece Psikolog, Çatalca Psikolog, Çekmeköy Psikolog, Esenler Psikolog, Esenyurt Psikolog, Eyüpsultan Psikolog, Fatih Psikolog, Gaziosmanpaşa Psikolog, Güngören Psikolog, Kadıköy Psikolog, Kağıthane Psikolog, Kartal Psikolog, Küçükçekmece Psikolog, Maltepe Psikolog, Pendik Psikolog, Sancaktepe Psikolog, Sarıyer Psikolog, Silivri Psikolog, Sultanbeyli Psikolog, Sultangazi Psikolog, Şile Psikolog, Şişli Psikolog, Tuzla Psikolog, Ümraniye Psikolog, Üsküdar Psikolog ve Zeytinburnu Psikolog

*** Belirtmek isteriz ki, şubemiz olmayan illerde tavsiye ettiğimiz uzmanlarla yürüteceğiniz psikolojik danışma süreçleriyle ilgili olarak, adli, idari, cezai, hukuki ve maddi tüm sorumluluk destek alacağınız uzmana aittir. Şirketimiz bu konuda hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

ÇOCUKLARDA KEKEMELİK NEDİR? NEDENLERİ ve TEDAVİSİ?

Kekemelik nedir? Kekemelik, konuşma sırasında duraklama, tekrarlanan sesler, heceler veya cümleler, dengesiz konuşma …

MUTLU EVLİLİĞİN SIRLARI – Evlilik Sorunları Kader Değildir

‘’Evliliğin yürümesini sağlayan nedir?’’ şüphesiz ki yıllardır süregelen çalışmalarda araştırmacılar …

DİKKAT EKSİKLİĞİ NEDİR? DİKKAT TESTİ VE DİKKAT TERAPİSİ

Dikkat; yaşamsal, sosyal, akademik iş ve rutinlerin gerçekleştirilebilmesi ve bilişsel faaliyetlerin düzenlenmesi için …