Adana Psikolog – Pedagog ve Aile Terapisi Tavsiye

Adana Psikolog - Pedagog ve Aile Terapisi Desteği: Psikolojik Danışman Tansu Altunköse' nin Özgeçmişini ve Danışanları Tarafından Yazılmış Tüm Danışan Yorumlarını aşağıda bulabilirsiniz.

Adana Psikolog - Pedagog ve Aile Terapisi Tavsiye : Optimum Psikoloji Tarafından Tavsiye Edilen Uzmanlardan Destek Alabilirsiniz

EMDR Terapisi, Bilişsel Davranışçı Terapi ve Oyun Terapisi gibi eğitimleri bulunan, Adana Psikolog Psikolojik Danışman Desteği anlamında tavsiye ettiğimiz, Psikolojik Danışman Tansu Altunköse' den destek alabilirsiniz. Çocuk, Genç, Yetişkin, Çift ve Aile Sorunlarınızda şubemizin olmadığı illerde tavsiye ettiğimiz uzmanlarla yanınızdayız.

Ayrıca, tüm şubelerimizdeki uzmanlarımızdan, Online Psikolojik Danışmanlık desteği de alabilirsiniz. Bunu için, 0 850 840 87 87 randevu iletişim hattımızı arayarak, detaylı bilgi alabilir, dilerseniz randevu da alabilirsiniz.

Psikolojik Danışman Tansu Altunköse'nin özgeçmişi ve hakkında yazılmış danışan yorum ve tavsiyelerini aşağıda bulabilirsiniz.

Seyhan, Yüreğir, Karaisalı, Aladağ, Ceyhan, Feke, İmamoğlu, Karataş, Kozan, Pozantı, Saimbeyli, Tufanbeyli, Yumurtalık

#adana psikolog #psikolog adana #adana psikoloji #psikolojik danışman  #adana psikolog seans ücretleri  #adana psikolog tavsiye ediyorum  #adana psikolog önerileri   #adana psikolog yorumları  #adana aile terapisi

Psikolojik Danışman Tansu ALTUNKÖSE

Aile Danışmanı
(Çocuk, Genç ve Yetişkin Psikolojik Danışmanlık – Çift ve Aile Danışmanlığı)

 

ÖZGEÇMİŞİ

Psikolojik Danışman Tansu ALTUNKÖSE, lisans eğitimini Çukurova Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik bölümünde tamamladı. Lisans eğitiminden sonra Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsünde Aile Danışmanlığı üzerine yüksek lisans eğitimini tamamladı.

Yetişkinlere yönelik Evlilik Çift Terapisi Eğitimlerini tamamlamış ve bu alanda danışanlarına hizmet vermektedir.

4 yıldır mesleki çalışmalarına devam eden Psikolojik Danışman Tansu Altunköse; çocukluk-gençlik sorunları, bireysel-psikolojik sorunlar,çift-evlilik-aile sorunları ve cinsel sorunlar ile yoğun olarak çalışmaktadır.

Adana Psikolog ve Adana Aile Terapisi alanlarında adından çıkça söz ettirmekte olan Tansu Altunköse, Çocuklara yönelik ise Oyun terapisi alanında başarılı çalışmalar yürütmektedir.

ALMIŞ OLDUĞU PSİKOLOJİK DANIŞMA/TERAPİ EĞİTİMLERİ

– EMDR Terapisi Eğitimi

– Deneyimsel Oyun Terapisi Eğitimi

– Aile Danışmanlığı Eğitimi

– Bilişsel davranışçı terapi eğitimi

– Cinsel sorunların evliliklerde ve ilişkilerde ortaya çıkardığı problemlerin çok derin ve çok da yaygın olması nedeniyle; Cinsel Terapi Eğitimi aldı.
Cinsel Terapi Eğitimi Ana Başlıkları Şu Şekildedir: 1. Vajinismus Terapisi (cinsel ilişkiye girememe, cinsel ilişkide kasılma ve cinsel ilişki korkusu) 2. Disparoni Terapisi (Ağrılı Acılı Cinsel İlişki) 3.Erken Boşalma Terapisi 4.Cinsel İsteksizlik Terapisi  5.Ereksiyon Problemleri Terapisi 6. Boşalma ve Orgazm Sorunları Terapisi 7.Geç Boşalma Terapisi 7. Cinsel kimlik ve yönelimle ilgili terapi

 

UZMANLIK ALANLARI

EMDR Terapisi (Göz hareketleriyle Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşleme)
Çocuk ve Ergenlerle EMDR Terapisi
Çocuk ve Ergen Psikolojik Danışmanlık
Bireysel Psikolojik Danışmanlık
Çift ve Aile Psikolojik Danışmanlık
Cinsel Danışmanlık (Vajinismus, Erken Boşalma, Cinsel İsteksizlik, İktidarsızlık)

DANIŞAN TAVSİYE VE YORUMLARI

Toplam 18 Danışan Yorumu –   

 

B. D.

Uzun süredir kullandığım ilaçların bana fayda vermediğini hatta daha da kötü etkilediğini fark ettiğimde psikolojik danışma yardımı almaya karar verdim. Araştırdığımda emdr diye bir yöntem karşıma çıktı ve Tansu hanımın bu yöntemi uyguladığını görüp kendisinden randevu aldım ve her seanstan sonra kendimi biraz daha hafiflemiş hissettim. Seanslara devam ediyoruz ama şimdiden faydasını görebiliyorum.

S. Y.

Tansu hanımla seanslara başlamadan önce yaşadığım sorunların içinden çıkamıyorken emdr yöntemiyle birlikte aslında kendime ne kadar eziyet ettiğimi fark ettim. Birçok şey hayatımı zorlaştıran bir ayak bağı olmaktan çıktı ve aksine daha da güçlendim. İlk görüşmemizle şu anki halim arasında çok büyük bir fark olduğu hem benim tarafımdan hem çevrem tarafından görülebiliyor.

S. T.

Kendimi çok kötü hissettiğim bir dönemde bir tanıdığımın önerisiyle Tansu hanımla tanıştım. Kendisiyle yaptığımız görüşmede ona takıntılarımdan bahsettim. Takıntılarımın artık hayatımı ne kadar zorlaştırdığını ve bu durumdan kurtulmak istediğimi söylediğimde bana emdr tekniğinden bahsetti. Bu sayede bana rahatsızlık veren durumların beni eskisi gibi rahatsız etmeyeceğini ve hayatımın kolaylaşacağını söylediğinde büyük bir umutla görüşmeler için randevu aldım. İlerleyen haftalarda gerçekten arındığımı, rahatladığımı daha da net gördüm. Bu konudan dolayı yardım almak isteyenler tereddüt etmeden Tansu hanımla tanışabilir.

Z. Ç.

Çok kısa bir süre önce tanıştım kendisiyle ama bu süreye rağmen çok fazla yol almış durumdayım. Bunu da Tansu hanıma ve uyguladığı terapi tekniğine borçluyum. İyi ki bu kararı almışım ve iyi ki yolum optimum psikolojiye düşmüş diyorum şu an.

Ş. N. E.

Tansu hanıma son birkaç yıldır çok sık yaşadığım panik ataklarımdan ve beni çok yıpratan sorunlarımdan bahsettiğimde sebebinin daha önceki olaylara dayanıyor olabileceğinden söz etti. Böyle durumlarda çokça kullanılan bir terapi tekniği olduğunu söyledi. Benim emdr ile tanışmam bu şekilde oldu. İyi ki tanışmışım. Bu kadar zaman boyunca kafeste kapalı kalmışım ve artık özgürleşmişim gibi hissediyorum.

Ş. D.

Bir yakınımın bana psikolojik yardım aldığını ve emdr adı verilen yöntemle iyi hissettiğini söylemesiyle birlikte acaba benim için de uygun olur mu diye düşünüp randevu aldım. İlk görüşmeden itibaren kafamdaki bazı soru işaretleri gitti ve çok geçmeden diğer görüşmelerim için zaman ayırıp randevu aldım. Düzenli olarak gidip geldikçe ne kadar faydalı bir yöntem olduğunu anladım.

S. K.

Kendimle alakalı, yaşadığım hayatla alakalı bir sürü problemim vardı ve artık dayanamayacak duruma gelip yardım almalıyım dedim. Yaşadığım şehirdeki uzmanları araştırırken denk geldim ve emdr’nin ne olduğunu araştırdım. Okuduğum yorumlar üzerine bir görüşme talep ettim. Kendimle ilgili aldığım en önemli karardı diyebilirim. Herkese tavsiye ediyorum.

B. K.

Yıllardır kullandığım ilaçlardan da denediğim yöntemlerden de o kadar sıkılmıştım ki… çünkü faydasını göremiyordum, görsem de kısa süreli oluyordu. Yalnızca günü kurtardığını düşündüm ve düzenli bir psikolojk yardım almam gerektiğini düşündüm. Böylece yolum optimum aile danışma merkezine düştü. Orada Tansu hanımla tanıştım ve uyguladığı yöntemlerle beraber kısa denebilecek bir sürede kendimi toparladım. Çok teşekkür ediyorum.

S. C. A

Yoğun kaygılarımla alakalı yardım almam gerektiğini düşündüğümde Tansu hanımla görüşmek istedim. Kendisi bana bazı bilgiler verdi ve hemen arkasından randevu aldım. Her görüşmemizden sonra biraz daha iyi hissettiğimi fark edince doğru yolda olduğumu anladım. Gerçekten işini iyi yapan biri.

F. C.

Yaşadıgım bazı olumsuz durumlardan sonra içime kapandım, her şeyden uzaklaştım ve uzunca bir süre hayatımı kendime zehir ettim. Ben kendi kendime üstesinden gelirim sanıyordum fakat durum çözülmez bir hal aldı ve yakınlarımın ısrarıyla psikolojik yardım arayışına girdim. Böylece tansu hanımla tanıştım. Onun seansları sayesinde aylarca süren ve peşimi bırakmayan depresyondan kurtuldum. Yardım aldığım süre boyunca çok ilgili davrandı ve benim iyi hissetmem için hayata tekrar dönebilmem için elinden geleni yaptı.
M. B.
Tansu hanımla henüz yeni tanıştım fakat ilk seanslarımız bile çok faydalı geçti. Ben anlatamasam da o benim içimdekileri çok güzel anladı ve kendimi daha şimdiden iyi hissettim. Kendisinden çok memnun kaldım, çok ilgili ve işini iyi yapmaya gayret eden biri.

D. A
Ben terapi alıp almama konusunda aslında çok kararsızdım ama iyi ki bir adım atmışım. Çok özverili davranıp yardımcı oldu kendimi büyük bi yükten kurtulmuş gibi hissediyorum. Yanlışlarımı gördüm kendime daha çok dikkat ettim. Tansu hanıma teşekkür ediyorum

 

Y. A.
Bazen kimseyle paylaşamadıgınız sıkıntılarınız olur. İçinizde büyür ve büyüdükçe çaresizliğiniz artar. Bende de böyle oldu her şey. Altından kalkamayacağım bi durumda eşimin isteğiyle yardım almaya karar verdim. İnternette araştırırken eşim Tansu hanımı gördü ve beni yönlendirdi. İlk seansta bile hem eşime hem Tansu hanıma teşekkür ettim.

T. G.
Buraya gelmeden önce bazı problemlerim vardı. Geçeceğine dair bir umudum olmasa da bir denemek istedim. İyi ki gelmişim. Eskiden beri yaşadığım kaygılarım sıkıntılarım emdr seansları ile bitti, bu kadar iyi olacağını tahmin edemezdim. En başından bu zaman kadar bana karşı ilgili davrandığı için, elinden geleni yaptıgı için ve beni bu sorunlardan kurtardığı için kendisine teşekkür ederim.

 

G. A.
Uzun zamandır ilaç kullanan biri olarak bunun bir sonunun gelmeyeceğini düşündüğüm anda daha da kötü bir ruh haline büründüm. Hiçbir zaman düzelmeyeceğimi düşündüğüm bir zamanda başka bir yolunu araştırmaya başladım. O sırada emdr yöntemini gördüm. Bu yöntemi bulundugum şehirde uygulayan terapistlere bakarken Tansu hanımı gördüm ve randevu almak istedim.

 

E.R.
Tansu hanımla ilk seansımız çok faydalı ve bilgilendirici oldu. Ben ilerleyen seanslarda kendimden bahsettim ve belki de onun beni dinlemesi sayesinde daha önce fark etmediğim şeyler fark ettim. Artık daha rahatım kendime yabancı değilim. İnsanlarla olan iletişim düzeyim bile değişti. Birçok konuda kendime güvenim arttı. Kendimi yeniden tanıdım.

 

M. E.
Boşanma sürecinde olan bir anne olarak kızımın psikolojisini düşünmek zorundaydım ve onun bu süreci en az etkileneceği şekilde atlatmasını istiyordum. Tansu hanımın bu konuda çok büyük yardımları oldu. Ne yapacağımı ne yapmamam gerektiğini çok iyi biliyorum artık. kızımla iletişimim eskisinden daha sağlıklı diyebilirim. Bilmediğim görmediğim birçok durum fark ettim. İyi ki gelmişim benim durumumda olan herkese tavsiye ediyorum.

 

C.E.
terapiye ailevi sorunlar için gelmiştim ama süreçte asıl problemlerin benim sınav döneminde olduğum için yaşadıgım kaygıdan kaynaklandıgını fark ettim. Çok az zamanım vardı ama ben daha ne istediğimi hangi bölüm seçeceğimi bile bilmiyordum. Karanlık bi yolda savruluyor gibiydim. Birkaç randevu sonrasında sanki her şey bir anda düzeldi. Artık kendimden eminim, ne yapmam gerektiğini biliyorum, sorumluluk alıyorum. Ailemle aramdaki sorunlar bile kendiliğinden çözüldü. Her şey için Tansu hanıma çok teşekkür ediyorum.

Ç.A
Tansu hanımla görüşmeye 4 yaşındaki oğlumu nasıl daha iyi yetiştirebilirim nasıl daha iyi bir anne olabilirim diye gittim en başta. Seanslar devam ettikçe içimdeki tüm eksiklikleri tüm yanlışlıkları tek tek gördüm. Aslında oğlumla olan ilişkimde beni kötü hissettiren şey eşimin ailesiyle olan kötü yaşantılarmış. Sorunun ne olduğunu daha net görünce her şey yoluna girdi. İlk seanstan şimdiki zamana bakınca kendimde çok güzel değişimler görüyorum. Eskiden olsa hayatta yapamam dediğim şeyleri artık yapabiliyorum ve hayatımı kolaylaştırıyorum. Bunları görmeme yardımcı olduğunuz için teşekkürler. Herkese tavsiye ediyorum. İyi ki gelmişim.

 

K. B.
Şimdiye kadar yaptığımız görüşmeler benim açımdan oldukça verimliydi, geldiğimde yaşadığım sorunları kademe kademe atlattım hala da devam ediyoruz. Hayatımı büyük oranda etkiledi. Düzenli geldiğiniz sürece kendinize ve terapinin gücüne güvenebilirsiniz. Kendime yaptığım en büyük iyiliklerden biri yardım almaya karar vermek oldu.

HİZMET BÖLGELERİ – Adana Psikolog, Pedagog, EMDR Dnş. ve Aile Danışmanı Desteği

Seyhan

Yüreğir

Karaisalı

Aladağ

Ceyhan

Feke

İmamoğlu

Karataş

Kozan

Pozantı

Saimbeyli

Tufanbeyli

Yumurtalık

*** Belirtmek isteriz ki, şubemiz olmayan illerde tavsiye ettiğimiz uzmanlarla yürüteceğiniz psikolojik danışma süreçleriyle ilgili olarak, adli, idari, cezai, hukuki ve maddi tüm sorumluluk destek alacağınız uzmana aittir. Şirketimiz bu konuda hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

ÇOCUKLARDA ANKSİYETEYİ/KAYGIYI DENGELEMEK İÇİN 8 YÖNTEM

Ebeveynler olarak çocuğunuza kaygı duygusuyla nasıl baş edebileceğinin çeşitli yollarını öğretip onlara bu konuda …

İZMİR PSİKOLOG SEANS ÜCRETLERİ

Yaşamın getirdiği zorluklar karşısında ne yapacağımızı bilmediğimiz baş etme becerilerimizin yetersiz kaldığını …

OYUN TERAPİSİ NEDİR, FAYDALARI NELERDİR?

Literatürü incelediğimiz zaman oyun terapisinin iyileştirici gücü üzerine çarpıcı araştırmalar görmekteyiz. …