KONYA CİHANBEYLİ PSİKOLOG

Konya Cihanbeyli Psikolog, Klinik Psikolog, Psikolojik Danışman, EMDR Dnş. Desteği

Konya Cihanbeyli Psikolog, Klinik Psikolog ve Psikolojik Danışman Desteği

Konya Cihanbeyli Psikolog ya da Konya Psikolog araması yaparak sayfamıza ulaştınız. Konya Cihanbeyli Psikolog – Psikolojik Danışman Desteği için Optimum Psikoloji olarak 3 şubemizle hizmetinizdeyiz.

EMDR Terapisi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Cinsel Terapi ve Oyun Terapisi gibi eğitimleri bulunan, Klinik Psikolog, Psikolog ve Psikolojik Danışman kadromuz ile tüm sorunlarınızda yanınızdayız. Çocuk, Genç, Yetişkin, Çift - Aile Sorunları ve Cinsel Sorunlar...

Tüm seanslarımız yüz yüze yapılabileceği gibi online olarak; görüntülü konuşma ya da sadece telefonla konuşma şeklinde de yapılabilmektedir.

Cihanbeyli ilçesinden ve diğer konumlardan Konya'daki merkezimize nasıl ulaşabileceğinizle ilgili detaylı bilgiye İLETİŞİM sayfamızı inceleyerek ulaşabilirsiniz.

Uzman kadromuzun özgeçmişlerini ve kendileri hakkında yazılmış danışan yorum ve tavsiyelerini aşağıda bulabilirsiniz.

#konya Cihanbeyli psikolog #konya psikolog #konya Cihanbeyli psikoloji #Cihanbeyli psikolojik danışman  #konya Cihanbeyli psikolog seans ücretleri  #konya Cihanbeyli psikolog tavsiye ediyorum  #konya Cihanbeyli psikolog önerileri   #konya Cihanbeyli psikolog yorumları  #konya Cihanbeyli psikolog #konya Cihanbeyli tavsiye edilen psikologlar #konya Cihanbeyli depresyon #konya Cihanbeyli anksiyete bozukluğu

PSİKOLOG KİMDİR?

İnsanın kendini anlama çabası eski yunan çağına kadar uzanmaktadır. Başlarda felsefenin içinde yer alan bir düşünce …

PSİKOLOG – PEDAGOG ÜCRETLERİ 2022-2023

Hayatımız boyunca pek çok problemle karşılaşıyoruz. Bazende bir problem olmadan nedensiz bir şekilde öfkeli, depresif …

ÇOCUKLUK DÖNEMİNDE ALINAN PEDAGOG DESTEĞİNİN POZİTİF ETKİLERİ

Dünya Sağlık Örgütü sağlığı şöyle tanımlamıştır: “Sağlık sadece hastalık ve sakatlığın olmayışı …