ANTALYA MURATPAŞA PSİKOLOG

Antalya Muratpaşa Psikolog, Klinik Psikolog, Psikolojik Danışman, EMDR Dnş. Desteği

Antalya Muratpaşa Psikolog, Klinik Psikolog ve Psikolojik Danışman Desteği

Antalya Muratpaşa Psikolog ya da Antalya Psikolog araması yaparak sayfamıza ulaştınız. Antalya Muratpaşa Psikolog – Psikolojik Danışman Desteği için Optimum Psikoloji olarak 3 şubemizle hizmetinizdeyiz.

EMDR Terapisi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Cinsel Terapi ve Oyun Terapisi gibi eğitimleri bulunan, Klinik Psikolog, Psikolog ve Psikolojik Danışman kadromuz ile tüm sorunlarınızda yanınızdayız. Çocuk, Genç, Yetişkin, Çift - Aile Sorunları ve Cinsel Sorunlar... Antalya Muratpaşa Psikolog Desteği

Tüm seanslarımız yüz yüze yapılabileceği gibi online olarak; görüntülü konuşma ya da sadece telefonla konuşma şeklinde de yapılabilmektedir.

Muratpaşa ilçesinden ve diğer konumlardan Antalya Muratpaşa ileçesi Lara' da bulunan merkezimize nasıl ulaşabileceğinizle ilgili detaylı bilgiye İLETİŞİM sayfamızı inceleyerek ulaşabilirsiniz.

Uzmanlarımızın özgeçmişlerini ve kendileri hakkında yazılmış danışan yorum ve tavsiyelerini aşağıda bulabilirsiniz.

#antalya Muratpaşa psikolog #antalya psikolog #antalya Muratpaşa psikoloji #Muratpaşa psikolojik danışman  #antalya Muratpaşa psikolog seans ücretleri  #antalya Muratpaşa psikolog tavsiye ediyorum  #antalya Muratpaşa psikolog önerileri   #antalya Muratpaşa psikolog yorumları  #antalya Muratpaşa psikolog #antalya Muratpaşa tavsiye edilen psikologlar #antalya Muratpaşa depresyon #antalya Muratpaşa pedagog #antalya Muratpaşa anksiyete bozukluğu

PSİKOLOG KİMDİR?

İnsanın kendini anlama çabası eski yunan çağına kadar uzanmaktadır. Başlarda felsefenin içinde yer alan bir düşünce …

PSİKOLOG – PEDAGOG ÜCRETLERİ 2022-2023

Hayatımız boyunca pek çok problemle karşılaşıyoruz. Bazende bir problem olmadan nedensiz bir şekilde öfkeli, depresif …

ÇOCUKLUK DÖNEMİNDE ALINAN PEDAGOG DESTEĞİNİN POZİTİF ETKİLERİ

Dünya Sağlık Örgütü sağlığı şöyle tanımlamıştır: “Sağlık sadece hastalık ve sakatlığın olmayışı …