ANTALYA MANAVGAT PSİKOLOG

Antalya Manavgat Psikolog, Klinik Psikolog, Psikolojik Danışman, EMDR Dnş. Desteği

Antalya Manavgat Psikolog, Klinik Psikolog ve Psikolojik Danışman Desteği

Antalya Manavgat Psikolog ya da Manavgat Psikolog araması yaparak sayfamıza ulaştınız. Antalya Manavgat Psikolog – Psikolojik Danışman Desteği için Optimum Psikoloji olarak 3 şubemizle hizmetinizdeyiz.

EMDR Terapisi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Cinsel Terapi ve Oyun Terapisi gibi eğitimleri bulunan, Klinik Psikolog, Psikolog ve Psikolojik Danışman kadromuz ile tüm sorunlarınızda yanınızdayız. Çocuk, Genç, Yetişkin, Çift - Aile Sorunları ve Cinsel Sorunlar... Antalya Manavgat Psikolog Desteği

Tüm seanslarımız yüz yüze yapılabileceği gibi online olarak; görüntülü konuşma ya da sadece telefonla konuşma şeklinde de yapılabilmektedir.

Manavgat ilçesinden ve diğer konumlardan Lara' da bulunan merkezimize nasıl ulaşabileceğinizle ilgili detaylı bilgiye İLETİŞİM sayfamızı inceleyerek ulaşabilirsiniz.

Uzmanlarımızın özgeçmişlerini ve kendileri hakkında yazılmış danışan yorum ve tavsiyelerini aşağıda bulabilirsiniz.

#antalya Manavgat psikolog #antalya psikolog #antalya Manavgat psikoloji #Manavgat psikolojik danışman  #antalya Manavgat psikolog seans ücretleri  #antalya Manavgat psikolog tavsiye ediyorum  #antalya Manavgat psikolog önerileri   #antalya Manavgat psikolog yorumları  #antalya Manavgat psikolog #antalya Manavgat tavsiye edilen psikologlar #antalya Manavgat depresyon #antalya Manavgat pedagog #antalya Manavgat anksiyete bozukluğu

PSİKOLOG KİMDİR?

İnsanın kendini anlama çabası eski yunan çağına kadar uzanmaktadır. Başlarda felsefenin içinde yer alan bir düşünce …

PSİKOLOG – PEDAGOG ÜCRETLERİ 2022-2023

Hayatımız boyunca pek çok problemle karşılaşıyoruz. Bazende bir problem olmadan nedensiz bir şekilde öfkeli, depresif …

ÇOCUKLUK DÖNEMİNDE ALINAN PEDAGOG DESTEĞİNİN POZİTİF ETKİLERİ

Dünya Sağlık Örgütü sağlığı şöyle tanımlamıştır: “Sağlık sadece hastalık ve sakatlığın olmayışı …