ANTALYA KONYAALTI PSİKOLOG

Antalya Konyaaltı Psikolog, Klinik Psikolog, Psikolojik Danışman, EMDR Dnş. Desteği

Antalya Konyaaltı Psikolog, Klinik Psikolog ve Psikolojik Danışman Desteği

Antalya Konyaaltı Psikolog ya da Konyaaltı Psikolog araması yaparak sayfamıza ulaştınız. Antalya Konyaaltı Psikolog – Psikolojik Danışman Desteği için Optimum Psikoloji olarak 3 şubemizle hizmetinizdeyiz.

EMDR Terapisi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Cinsel Terapi ve Oyun Terapisi gibi eğitimleri bulunan, Klinik Psikolog, Psikolog ve Psikolojik Danışman kadromuz ile tüm sorunlarınızda yanınızdayız. Çocuk, Genç, Yetişkin, Çift - Aile Sorunları ve Cinsel Sorunlar... Antalya Konyaaltı Psikolog Desteği

Tüm seanslarımız yüz yüze yapılabileceği gibi online olarak; görüntülü konuşma ya da sadece telefonla konuşma şeklinde de yapılabilmektedir.

Konyaaltı ilçesinden ve diğer konumlardan Lara' da bulunan merkezimize nasıl ulaşabileceğinizle ilgili detaylı bilgiye İLETİŞİM sayfamızı inceleyerek ulaşabilirsiniz.

Uzmanlarımızın özgeçmişlerini ve kendileri hakkında yazılmış danışan yorum ve tavsiyelerini aşağıda bulabilirsiniz.

#antalya Konyaaltı psikolog #antalya psikolog #antalya Konyaaltı psikoloji #Konyaaltı psikolojik danışman  #antalya Konyaaltı psikolog seans ücretleri  #antalya Konyaaltı psikolog tavsiye ediyorum  #antalya Konyaaltı psikolog önerileri   #antalya Konyaaltı psikolog yorumları  #antalya Konyaaltı psikolog #antalya Konyaaltı tavsiye edilen psikologlar #antalya Konyaaltı depresyon #antalya Konyaaltı pedagog #antalya Konyaaltı anksiyete bozukluğu

PSİKOLOG KİMDİR?

İnsanın kendini anlama çabası eski yunan çağına kadar uzanmaktadır. Başlarda felsefenin içinde yer alan bir düşünce …

PSİKOLOG – PEDAGOG ÜCRETLERİ 2022-2023

Hayatımız boyunca pek çok problemle karşılaşıyoruz. Bazende bir problem olmadan nedensiz bir şekilde öfkeli, depresif …

ÇOCUKLUK DÖNEMİNDE ALINAN PEDAGOG DESTEĞİNİN POZİTİF ETKİLERİ

Dünya Sağlık Örgütü sağlığı şöyle tanımlamıştır: “Sağlık sadece hastalık ve sakatlığın olmayışı …