ANKARA ETİMESGUT PSİKOLOG

Ankara Etimesgut Psikolog, Klinik Psikolog, Psikolojik Danışman, EMDR Dnş. Desteği

Ankara Etimesgut Psikolog, Klinik Psikolog ve Psikolojik Danışman Desteği

Ankara Etimesgut Psikolog ya da Etimesgut Psikolog araması yaparak sayfamıza ulaştınız. Ankara Etimesgut Psikolog – Psikolojik Danışman Desteği için Optimum Psikoloji olarak 3 şubemizle hizmetinizdeyiz.

EMDR Terapisi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Cinsel Terapi ve Oyun Terapisi gibi eğitimleri bulunan, Klinik Psikolog, Psikolog ve Psikolojik Danışman kadromuz ile tüm sorunlarınızda yanınızdayız. Çocuk, Genç, Yetişkin, Çift - Aile Sorunları ve Cinsel Sorunlar... Ankara Etimesgut Psikolog Desteği

Tüm seanslarımız yüz yüze yapılabileceği gibi online olarak; görüntülü konuşma ya da sadece telefonla konuşma şeklinde de yapılabilmektedir.

Etimesgut ilçesinden ve diğer konumlardan Çankaya Mustafa Kemal Mah.' de bulunan merkezimize nasıl ulaşabileceğinizle ilgili detaylı bilgiye İLETİŞİM sayfamızı inceleyerek ulaşabilirsiniz.

Uzmanlarımızın özgeçmişlerini ve kendileri hakkında yazılmış danışan yorum ve tavsiyelerini aşağıda bulabilirsiniz.

#ankara Etimesgut psikolog #ankara psikolog #ankara Etimesgut psikoloji #Etimesgut psikolojik danışman  #ankara Etimesgut psikolog seans ücretleri  #ankara Etimesgut psikolog tavsiye ediyorum  #ankara Etimesgut psikolog önerileri   #ankara Etimesgut psikolog yorumları  #ankara Etimesgut psikolog #ankara Etimesgut tavsiye edilen psikologlar #ankara Etimesgut depresyon #ankara Etimesgut pedagog #ankara Etimesgut aile terapisi

PSİKOLOG KİMDİR?

İnsanın kendini anlama çabası eski yunan çağına kadar uzanmaktadır. Başlarda felsefenin içinde yer alan bir düşünce …

PSİKOLOG – PEDAGOG ÜCRETLERİ 2022-2023

Hayatımız boyunca pek çok problemle karşılaşıyoruz. Bazende bir problem olmadan nedensiz bir şekilde öfkeli, depresif …

ÇOCUKLUK DÖNEMİNDE ALINAN PEDAGOG DESTEĞİNİN POZİTİF ETKİLERİ

Dünya Sağlık Örgütü sağlığı şöyle tanımlamıştır: “Sağlık sadece hastalık ve sakatlığın olmayışı …