ANKARA ÇANKAYA PSİKOLOG

Ankara Çankaya Psikolog, Klinik Psikolog, Psikolojik Danışman, EMDR Dnş. Desteği

Ankara Çankaya Psikolog, Klinik Psikolog ve Psikolojik Danışman Desteği

Ankara Çankaya Psikolog ya da Çankaya Psikolog araması yaparak sayfamıza ulaştınız. Ankara Çankaya Psikolog – Psikolojik Danışman Desteği için Optimum Psikoloji olarak 3 şubemizle hizmetinizdeyiz.

EMDR Terapisi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Cinsel Terapi ve Oyun Terapisi gibi eğitimleri bulunan, Klinik Psikolog, Psikolog ve Psikolojik Danışman kadromuz ile tüm sorunlarınızda yanınızdayız. Çocuk, Genç, Yetişkin, Çift - Aile Sorunları ve Cinsel Sorunlar... Ankara Çankaya Psikolog Desteği

Tüm seanslarımız yüz yüze yapılabileceği gibi online olarak; görüntülü konuşma ya da sadece telefonla konuşma şeklinde de yapılabilmektedir.

Çankaya ilçesinden ve diğer konumlardan Çankaya Mustafa Kemal Mah.' de bulunan merkezimize nasıl ulaşabileceğinizle ilgili detaylı bilgiye İLETİŞİM sayfamızı inceleyerek ulaşabilirsiniz.

Uzmanlarımızın özgeçmişlerini ve kendileri hakkında yazılmış danışan yorum ve tavsiyelerini aşağıda bulabilirsiniz.

#ankara Çankaya psikolog #ankara psikolog #ankara Çankaya psikoloji #Çankaya psikolojik danışman  #ankara Çankaya psikolog seans ücretleri  #ankara Çankaya psikolog tavsiye ediyorum  #ankara Çankaya psikolog önerileri   #ankara Çankaya psikolog yorumları  #ankara Çankaya psikolog #ankara Çankaya tavsiye edilen psikologlar #ankara Çankaya depresyon #ankara Çankaya pedagog #ankara Çankaya aile terapisi

PSİKOLOG KİMDİR?

İnsanın kendini anlama çabası eski yunan çağına kadar uzanmaktadır. Başlarda felsefenin içinde yer alan bir düşünce …

PSİKOLOG – PEDAGOG ÜCRETLERİ 2022-2023

Hayatımız boyunca pek çok problemle karşılaşıyoruz. Bazende bir problem olmadan nedensiz bir şekilde öfkeli, depresif …

ÇOCUKLUK DÖNEMİNDE ALINAN PEDAGOG DESTEĞİNİN POZİTİF ETKİLERİ

Dünya Sağlık Örgütü sağlığı şöyle tanımlamıştır: “Sağlık sadece hastalık ve sakatlığın olmayışı …