Psikolog Seyit ASLAN

Psikolog Seyit Aslan' ın Özgeçmişini ve Danışanları Tarafından Yazılmış Tüm Danışan Yorumlarını aşağıda bulabilirsiniz.

ÖZGEÇMİŞİ

Seyit ASLAN
Psikolog ve EMDR Dnş. 

Psikolog Seyit Aslan, Yakın Doğu Üniversitesi psikoloji bölümünden mezun oldu. Mersin Boğaziçi Aile Danışmanlık Merkezinde staj programını tamamladı. EMDR terapisi, Bilişsel-Davranışçı Terapi, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi gibi birçok eğitim aldı.

2 yılı aşkın süredir mesleki çalışmalarına devam eden Psikolog Seyit Aslan; gençlik sorunları, bireysel-psikolojik sorunlar, ilişki evlilik sorunları ve cinsel sorunlar ile yoğun olarak çalışmaktadır.

Halen Optimum Psikoloji Antalya şubesinde Psikolog ve EMDR danışmanı olarak, gençler, yetişkinler ve çiftlerle çalışmalarını sürdürmektedir.  Hem yüz yüze hem de online olarak danışanlarına hizmet vermeye devam etmektedir.

ALMIŞ OLDUĞU PSİKOLOJİK DANIŞMA/TERAPİ EĞİTİMLERİ

– EMDR Terapisi 1. Düzey Eğitimi – Davranış Bilimleri Enstitüsü

– EMDR Terapisi 1. Düzey Süpervizyon Eğitimi – Davranış Bilimleri Enstitüsü

– Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi

– Aile Terapisi ve Çift Terapisi Eğitimleri

– Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi

-Çocuk ve Ergenlerde Bilişsel Davranışçı Terapi

-MMPI ve Yetişkin Testleri Eğitimi
— Cinsel sorunların evliliklerde ve ilişkilerde ortaya çıkardığı problemlerin çok derin ve çok da yaygın olması nedeniyle; CİSED’ den Cinsel Terapi Eğitimi aldı.
Cinsel Terapi Eğitimi Ana Başlıkları Şu Şekildedir: 1. Vajinismus Terapisi (cinsel ilişkiye girememe, cinsel ilişkide kasılma ve cinsel ilişki korkusu) 2. Disparoni Terapisi (Ağrılı Acılı Cinsel İlişki) 3.Erken Boşalma Terapisi 4.Cinsel İsteksizlik Terapisi  5.Ereksiyon Problemleri Terapisi 6. Boşalma ve Orgazm Sorunları Terapisi 7.Geç Boşalma Terapisi 7. Cinsel kimlik ve yönelimle ilgili terapi

UZMANLIK ALANLARI

  • EMDR Terapisi (Göz hareketleriyle Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşleme)
  • Bireysel Psikolojik Danışmanlık
  • İlişki Evlilik Danışmanlığı ve Aile Terapisi
  • Cinsel Sorunlar ve Cinsel Terapi

DANIŞAN TAVSİYE VE YORUMLARI

Toplam 33 Danışan Yorumu –   

 L.E. 

Oğlumun panik atak problemi için anne olarak çok endişeliydim. Erkenden ne yapabilirim ebebeyn olarak diye arayışa girdim. Okuduğum yorumlar ve araştırmalarım sonucu Seyit beyin adını duymam hiç vakit almadı. Çevremden de duyuyordum ve vakit kaybetmeden oğlumu terapiye başlattım. EMDR terapisini uygun gördü psikoloğumuz. Gerçekten inanamadım ilk seanstan daha etkisini görmeye başladık. Seyit bey anne olarak beni o kadar rahatlattı ve yaptığım şeyden o kadar mutluluk duydum ki. Evebeynlere de tavsiye olması için hiç vakit kaybetmeden yorumda bulunmak istedim. Yetişkinlere de tavsiye olsun. Kesinlikle vakit kaybetmeyin her şeyin çözümü varmış bunu gördüm. Hiç tereddüt etmeden Seyit beyi tercih edebilirsiniz. Kendisine minnettarız. Çok çok teşekkürler Seyit bey.

 

İ.D

Vajinusmus olduğum için bir çok araştırma yaptım ve destek almam gerektiğine karar verdim.Eşimle intertten araştırıp Seyit beyi bulduk. Kısa süredir evliyiz yaklaşık 2 ay destek aldık Seyit beyden. Kendisi çok olumlu,sabırlı ve güleryüzlü bize her konuda destek oldu.İyi ki tanışımız başlamadan önce kafamda çok fazla önyargı vardı bu sorunun çözüleciğine dair inancım yoktu bize umut aşıladı bu sorunun çözülebileceğine inandırdı ve gerçekten de bu yaklaşımı bizi çok etkiledi.Aşama aşama ilerledik Seyit beyin söylediklerini uyguladık ve çok güzel sonuçlar aldık. Vajinusmus konusunda destek alınması gereken bir psikolog hayatımızdaki problemi sayesinde aşabileceğimiz gördük. Vajinusmus konusunda gönül rahatlığıyla Seyit beyi tercih edebilirsiniz.Her şey için teşekkürler.

 

K.G.

Bir erkek olarak genç yaşımdan beri özgüven problemi yaşıyordum. Farkındaydım fakat hep kaçtım. Evliliğimde de sorun olunca destek almak istedim. Şuan 4. seansımı sonlandırdık ve Seyit bey sayesinde özgüven eksikliği diye gelip geçirdiğim şeyin sosyal kaygı olduğunu keşfettim. EMDR tedavisi gördüm. Hem çok mutlu hem de pişmanım. Bu tür platforma hiç yorum yapacağım aklıma gelmezdi ama ertelediğim yıllarıma yanıyorum. Ben yaptım siz yapmayın demek için koştum yorum yazmak istedim. İlgisi, motivasyonu, hayatıma kattıkları için Seyit beye çok teşekkürlerle. Kesinlikle geç kalmayın ve ertelemeyin.

 

A.K

Ereksiyon problemlerim sebebiyle Seyit beye başvurdum.Uzun bir süre erteledim yardım almaktan kaçtım.Seyit beyle tanıştıktan sonra keşke daha önce gelseymişim dedim.Öncelikle bu sorunu aşacağımıza dair bana umut aşıladı kendime güvenmemi sağladı yanlış düşüncelerimi bulmamı sağladı ve hepsini değiştirdik..Her seansta beni güleryüzle karşıladı samimiyetini hissettirdi işini bilen enerji dolu bir psikolog.Bu sorunlar ertelemeye gelmez bu tarz sorunu olanlar için tavsiyem Seyit bey.Verdiği destek için minnettarım gerek uyguladığı teknikler gerekse motivasyonu benim terapiden en iyi şekilde fayda görmemi sağladı.Korkulu rüyam olan sorunumu aştım ilişkimi kurtardı çok teşekkür ederim.

 

Ş.A.

Bir boşanma sürecini kendimce atlatmaya çalışıp tek başıma atlatamayacağıma karar verişim ile Seyit beyden randevu aldım. Kendisi ile 4 aylık bir terapi süresi geçirdik. O kadar güler yüzlü ve pozitif bir insan ki bana da hemen bunu yansıttı. Hayatımda tam olarak ihtiyacım olan şey buymuş ve bu adımı atmasaydım kendimi ne kadar karamsarlığa sürükleyecekmişim belkide belli değil. Günlük yaşantıma döndüm, özgüvenimi geri kazandım en önemlisi hayat enerjim geri geldi. En değerli olanın kendim olduğu bilincine ulaştıran harika psikoloğum Seyit beye sonsuz teşekkürlerimle. Ara ara sohbetine ve motivasyonuna ihtiyaç duyuyorum randevu alınca bile mutlu oluyorum 🙂

 

V.C

Uzun süredir erken boşalma sorunu yaşıyordum.Eşimi mutlu edemediğimi düşünüyordum ve bu sorunumu kimseye anlatamıyordum utanıyordum bir erkeğin başına gelebilecek en kötü şeylerden.Doktora gittim ve sorunumun psikolojik olduğunu söyledi. İnternetten araştırma yaptım seyit beye ulaştım. Bu konuları Seyit beye anlatmakta başta sorun yaşıyordum tam olarak kendimi açamıyordum ama bana verdiği güven sayesinde her şeyi anlatmaya başladım oh be sonunda beni anlayan biri var dedim. Düşünce tarzımın bana problem yarattığını öğrendim. Seyit bey düşüncelerimdeki yanlışları keşfetmemi sağladı bu konularda çok fazla önyargım vardı Seyit bey sayesinde bu yüklerden kurtuldum kafamın içini temizledi resmen bambaşka bir ben oldum. Daha mutlu daha az kafaya takan biri olmayı öğretti bana. Seaslara düzenli devam ettik önerdiği her şeyi adım adım uyguladım birkaç seans sonunda şikayetim tamamen ortadan kalktı verdiğim en doğru kararlardan biri oldu Seyit beyden destek almak. İyi ki tanışmışız teşekkürler Seyit bey.

 

G.Y

Buraya çok samimi ve açık bir yorum bırakmak istiyorum. Psikoloğum diye hep arkadaşlarımla konuşup geçiştiren bir insandım. Kaygı bozukluğu yaşamam sebebiyle hep ısrarla psikiyatra gittim. Sadece ilacın faydalı olmadığını anladığım ve öylesine gittiğim Seyit beyle şuan 7.seansımı sonlandırdım. İşler hiç de öyle olmuyormuş. EMDR ile tanışınca anladım. Bilmiyorsanız kesinlikle araştırmalısınız. EMDR sayesinde travmalarımdan kaynaklanan hasarlardan kurtuldum kaygı problemimi kontrol altına almayı öğrendim. Ne kadar cahilmişim diye kendimle dalga geçtiğim de oldu.Şuan daha da geç kalmadığım için çok mutluyum. Moralim motivasyonum düştüğü anda Seyit beyin uzattığı el beni ayakta tuttu uyguladığı EMDR tekniği ve olumlu yaklaşımı samimiyeti ilgisi sayesinde bu süreci başarılı tamamladık. İyi ki sizi tanıdım Seyit bey. Artık herkese sizden bahsediyorum.

 

E.P

Erken boşalma sorunum vardı. Evliliğimizde her şey yolundaydı ancak bu sorun beni çok rahatsız ediyordu. Eşim sağ olsun bana hep destek oldu Seyit beyi de o buldu. Ben bu sorunları şimdi nasıl anlatacağım diye düşünüyordum ancak Seyit hocam sağ olsun o kadar samimi sıcak kanlı bir insan ki onun enerjisi benim rahatlamamı sağladı sorunlarımızı konuştuk. Erken boşalma kader değildir dedi bu sorunları nasıl çözeceğimizi anlattı. iyileşeceğime dair umut doldum. Seans günü gelsin diye iple çekiyordum Seyit bey bana çok iyi geldi. Her görüşmeden sonra iyi ki Seyit beyi bulmuşum diyordum. yaklaşık 7 ya da 8 görüşme yaptık her hafta yapmam gereken teknikleri öğretti can kulağıyla dinledim ve her söylediğini yaptım. Gerçekten çok işe yaradı erken boşalma kader değilmiş Seyit hocam haklıydı. Allah razı olsun Seyit hocamdan sayesinde evliliğimizdeki tek prblemi de aştık her şey çok güzel artık bizim için.Seyit hocamı şiddetle tavsiye ederim.

 

K.H

Evliliğimizde cinsel ilişki yapılması gereken bir iş noktasına gelmişti ne ben ne de eşim artık keyif almıyorduk. Seyit beyle görüştük yaptığımız yanlışları farketmemizi sağladı ve cinsel ilişkiden çift olarak haz almamızı sağladı önerdiği yötemlerle. Ne kadar teşekkür etsek azdır çoğu konuda aydınattı bizi moral verdi, güleryüzlü samimi yaklaşımıyla desteğini hep hissettirdi. eşimle artık çok mutluyuz hayatımız değişti eşimle sık sık birbirimize iyi gitmişiz diyoruz bu kadar verim alacağımızı tahmin etmiyorduk ikimiz de.Çok doğru bir karar vermişiz Seyit beye ulaşmakla.Bu konuda gönül rahatlığıyla destek alınabilecek bir uzman.

 

U.S

Vajinismus sorunum doğrultusunda seyit Bey i internetten araştırmalarım sonucunda buldum. Kendisinden almış olduğum randevuya gideceğim gün çok çekinerek ve utanarak girdigim kapıdan Seyit Bey in güler yüzlülüğü ve pozitif enerjisi ile mutlu bir şekilde ayrildim. Kısa bir sürede Seyit Bey in bilgileri ve ilgisi sayesinde bu sorunumdan kurtuldum.Sizlerin de bu ve bunun gibi sorunlarınız varsa çekinmeden aklınızda tek bir soru işareti olmadan gitmenizi tavsiye ederim.

 

M.S

Cinsel isteksizlik şikayetiyle başvurdum.Evliliğimizde cinsellik neredeyse artık bitmişti boşanma noktasına kadar varmadan bir şey yapmam gerektiğini anladım. Baktım internetten birkaç yere optimum sayfasından Seyit beyi buldum. Bu konularda çalışan bir uzman olumlu yorumları okuduktan sonra benim yaşadığım sorunlara benzer bende bir deneyeyim Seyit beyden destek alayım dedim. Ama bu konular nasıl konuşulur ki diye hep tedirgindim. Ama Seyit beyle ilk görüşmeden sonra boşa endişelendiğimi anladım olumlu tavrı ve yaklaşımı sayesinde kendimi ona güvenerek açtım. Seanslara tereddütsüz gittim ve her görüşmeden sonra rahatlamış bir şekilde ayrılıyordum ordan. İsteksizliğime yönelik yapmam gerekenleri adım adım uyguladım Seyit bey sayesinde inançlıydım bu terapi bana iyi gelecek buna inanıyordum. Allah razı olsun Seyit beyden 2 ay gibi bir sürede derdime derman oldu. Eşimle cinsel hayatımız ilk zamanlardaki gibi oldu. Evliliğimizi ayakta tuttu seyit bey iyi ki yollarımız kesişti. Ben yorumları okuyup bulmuştum benim yorumum da bir nebze faydalı olur diye yazmak istedim. Seyit beye güvenebilirsiniz

 

H.H

Boşalmayı kontrol edememe problemiyle Seyit beye başvurdum.bir erkeğe anlatmanın çok güç olduğu böylesine bir konuyu beni rahatlatan bir şekilde anlayışla karşılayarak etkili bir iletişim kurmamızı sağladı. Tedavi sürecini yöntemleri teknikleri en basit şekilde anlayacağım dilden anlattı kafamda hiçbir soru işareti bırakmadı. Bazen başarısız mı oluyorum başaramayacak mıyım diye düşündüğümde bana çok destek oldu inanmamı sağladı. Bu konuda beni anlayan bir uzmanla çalıştığım için şanslıydım. Bana en iyi gelen şey şüphesiz verdiği destekti. yöntemlerini de ihmal etmeden yaptığımda da zaten sorunum çözüldü. Seyit bey benim kahramanımdı artık doğrudan hayatıma etki etti.erken boşalma sorunu başka konularda da problem yaşamama sebep oluyordu artık eskiden problem yaratan şeyler yok oldu gitti.Bunların hepsini seyit beye borçluyum mutluluğumu bana geri verdi ona çok teşekkür ederim.Bu sorununuz varsa Seyit beye gitmenizi tavsiye ederim.

 

Ö.E

Panik atak sorunum sebebiyle başvurdum.Yaşadığım ataklar hayatımı çok kısıtlıyordu bir yere çıkamaz hale gelmiştim günün çoğunda endişeli gergin diken üstünde gibi yaşıyordum.Zor da olsa randevuya gitmeyi başardım. Seyit bey ilk görüşmede rahatlamamı gerginliğimi üstümden atmamı sağladı. EMDR tedavsi ile ilgili beni bilgilendirdi kafamda hiçbir kuşku olmadan başladık EMDRye. Bazen olmayacak mı acaba diye modum düştüğünde elimden tutup ayağa kaldırdı çok destek oldu bana. Seyit beye güvendim her şeyi akışına bıraktım ve 2 ay gibi bi sürede iyileşmeye başladım. Bu bir hastalık ya da bir kader değilmiş Allah seyit beyden razı olsun beni bu illetten kurtardı huzurumu buldum onun sayesinde. Hiç yılmadan bana destek verdi tavrı hep olumluydu işini layığıyla yapan bir uzman.

 

T.O

Seyit bey ile oğlum için terapiye başladık halen devam etmekteyiz bu süreçte çok güzel gelişmeler kaydettik.. Ergenlerle olan iletişimi onlara verdiği güven inanılmaz. Ergenlik süreci ebeveyn olarak yönetmesi ve algılaması zor bir süreç. Bu dönem Seyit Bey’in desteği ile çok daha kolay geçiyor. Evlatlarımız için çok zor geçen bu süreçte Seyit beyden aldığımız destek bizi çok rahatlattı. Profesyonel yaklaşımıyla ve yeri geldiğinde oğlumuza abi gibi yaklaşması i oğlumun gönlünü kazandı bize de iyi ki Seyit beye gelmişiz keşke daha erken gelseydik dedirtti.

 

D.D

Depresyona girdiğim bir süreçte kendisine kimseye anlatamayacağım şeyleri açtım. Kendisine güvendim bunun sonuçlarını olumlu oldu iyi ki açtım kendimi dedim. Kendimi gereksiz yere üzdüğümü, öfkemi ve korkularımı kontrol edemediğimi farkettim. Beni her zaman anladı onunla konuşmak bana çok iyi geldi keyif alıyordum. Mesafesini ayarlamayı çok iyi başaran bir psikolog yakın olmasını istediğim zamanlarda desteğini hep aldım bazen arkadaş gibi oldu bu bana çok iyi geldi. Hep güleryüzlü enerjisi size de yansıyor. Benim enerji kaynağım oldu iyi ki Seyit beyle tanıştım.

 

F.Ş

Yaşadığım ağır bir travma sonrası psikolojik destek almak istedim. Her şeyden kendimi sorumlu tuttuğum, düzelemeyeceğimi bu sorunun çözümsüz olduğunu düşündüğüm bir dönemde Seyit beyle tanıştım bana emdrden bahsetti. Yaşanan travmaları sorunları anıları sayesinde geçmişte bırakmayı başardım. EMDR bana çok iyi geldi bunun yanında Seyit beyin katkıları da çok fazlaydı. Samimi, güler yüzlü ve pozitif elektrik veriyor. Psikolojik yardım almak isteyen birine ilk önereceğim kişidir Seyit bey.

 

N.Ç

Çok büyük acılar yaşadığım bunun bir daha hiç düzelmeyeceğini , kimsenin beni anlayamacağını ve bir yarımın hep boş kalacağını düşündüğüm hayatımın belki de en kötü döneminde beni anlayan biri olmalı artık dedim. Bana iyi gelecek biri olmalıydı. O kişi Seyit bey oldu. beni Emdr mucizesi ile tanıştırdı. birkaç seansla bile daha rahatlamış ve bu işin üstesinden gelebileceğimi anladım. Artık yalnız değildim ve beni anlayan bana yardım edebilecek bir kimse vardı. Ona ne kadar teşekkür etsem de az. Gerek anlayışı gerek kurduğu mükemmel empati başarısıyla harika bir psikolog.

 

M.H

Merhabalar. Ergenlik çağındaki oğlum ile aşamadığımız sorunlara getirdiği çözümler sayesinde hem bize hem de oğluma çok faydalı oldu Seyit bey. evimiz şimdi daha huzurlu ve sessiz artık bizde ergen anne ve babası olmayı öğrendik. Hatta oğlum okulda arkadaşına bahsetmiş annesi beni aradı gönül rahatlığıyla Seyit beyi tercih edebilirsiniz dedim. Dersimizi iyi çalışıyoruz teşekkürler.

 

İ.Y

Merhaba hayatımda ilk kez yorum yapıyorum. Çünkü artık mutluyum ve kendimi çok rahat hissediyorum, bunu Seyit Beye borçluyum. Bizim oralarda psikoloğa gitmek pek söylenmez anlatılmaz hele de aile ve eş sır gibi saklanır. Eşim ile ayrılmaya karar verip ailem ve çevremin baskılarından yılmışken sizinle yaptığım görüşmeler ile yeniden doğdum. Üzerimdeki yüklerden kurtuldum, kendime değer vermeyi öğrendim meğer yıllarca kendimi ihmal etmişim. Seyit bey bana kendimi sevdirdi. Kendimi ona açmakla çok doğru bir karar verdiğimi çok kısa bir sürede anladım. Her hafta daha mutlu bir ben çıkıyordu Seyit bey’in odasından. Yaptıklarınız ve bana kattıklarınızdan dolayı çok teşekkür ederim Seyit bey.

 

E.K

Seyit bey süren terapi seanslarımız boyunca oldukça ilgili, sabırlı, disiplinli ve etkiliydi. EMDR terapisi aldığım süre boyunca ve sonrasında hayata bakışım değişti ve gelişti. Sorunlarımın kaynaklarını ve çözümleri artık daha rahat görebiliyorum. Kendimi daha iyi ve huzurlu hissediyorum. EMDR terapisini ve Seyit beyi herkese öneririm.

 

K.K

Kaygı problemlerim sebebiyle psikoloğa gitmeye karar verdim. İntertten araştırmalar yaptım. Seyit beyin yorumlarını okudum Emdr tedavisi ve olumlu yorumlar dikkatimi çekti etkilendim ve bende denemeye karar verdim.Seyit beyle terapiye başladık 7 seans sürdü emdr. Kendimi çok iyi hissetmeye başladım seyit bey sayesinde ne yalan söyleyeyim bu kadar hızlı olacağını tahmin etmiyordum ama seyit bey alanında yetkin işini bilen biri. Bu süreci çok güzel yönetti. Allah razı olsun gerçekten kendisine minnettarım. Kaygı problemleri şikayetiniz varsa size Seyit beyi öneririm siz de kendinize bir şans verip denemelisiniz.

 

B.İ

Uzun yıllardır süren kaygı bozukluğum ve son zamanlarda başlayan panik ataklar beni destek almaya itti. Seyit beye rastladım. Emdr denilen bir yöntemden bahsetti. Bu sorunlara iyi geldiğini söyledi. Başladık seanslara 7-8 seans gibi bende değişimler olmaya başladı. Sanki bir mucize olmuştu. Bu emdr neymiş ya dedim. Çok rahatladım. Seyit beyin ilgisi alakasından da çok memnun kaldım.Beni can kulağıyla dinledi her sorumu yanıtladı en verimli şekilde yürüttü seanslarımızı. Benim muzdarip olup aştığım problemlere benzer problemi olan herkese şiddetle emdryi özellikle Seyit beyi tavsiye ederim.

 

P.Y

İnsan bazen hayatta öyle şeylerle karşılaşıyor ki bu benim başıma gelmez dediği şeylerle yüzleşebiliyor. o an ve onu hatırlatan anlarda, anılarda bu yükten asla kurtulamayacağınız hissine kapılıyorsunuz. Ben de böyle bir süreçten geçiyordum. Bu yükü artık kaldıramıyordum. Seyit beyle tanıştım. EMDR tekniğini uygulamayı önerdi kabul ettim. çok kısa bir süre sonra kendimi daha iyi hissetmeye ve en önemlisi eski ben gibi olmaya başladım.Bu süreçte tek başıma mücadele etmemin saçma olduğunu anladım. keşke daha önce Seyit beyle tanışsaydım dedim. lk seansımızdan itibaren samimi, içten ve profesyonel yaklaşımı bana inanılmaz iyi geldi. sayesinde geleceğe umutlu bakıyorum. Seyit beyi kesinlikle tavsiye ediyorum.

 

N.A

Doktor tarafından tanılı okb hastalığım vardı.Verdiği ilaçlar beni kötü etkliyordu bunun dışında temizlik günün çoğunu alıyordu. Artık bıkmıştım yeter dedim bu bitmeli artık. Psikolog iyi gelir belki diye araştırma yaptım Seyit beyi buldum. Seyit beye anlatırken farkettim ki temizlik yapmaktan başka yaptıpım bir şey yoktu. Kendimle birlikte eşimin çocuklarımın da hayatını kısıtlıyordum.Seyit bey bana çok moral verdi en çok istediğim şeydi bu biri bana destek olmalıydı artık.Beni anlayışla dinledi desteğini hep hissetirdi bu sorunumu aşabileceğime inandırdı beni. Bu kolay olmadı tabi ki ama sağolsun Seyit bey sayesinde temizlik rutinlerim azaldı bana endişe veren düşüncelerim gitti kafamın içi rahatladı daha az kafaya takan bir insan oldum.Düşünce tarzımı değiştrmesi beni bambaşka bir insan yaptı. artık mutluyum huzurum var. Eşimi çocuklarımı da rahat bıraktım onlar benden daha mutlu ☺. Ne kadar teşekkür etsem az ihmal etmeyip daha erken bir vakitte bulsaydım keşke Seyit beyi.

 

O.G

Obsesif temizlik takıntım covit ile sorun noktasına çıktı. Mutsuz huzursuz geçimsiz biri olmuştum. ailem de çok yıpranmıştı. Annem araştırıp Seyit beyi bulmuş beni ikna etti fakat sadece kırmamak için geldiğim ilk seansta 2.seans randevumu gönüllü aldım. Seyit beyin pozitif enerjisi anlayışlı olması beni etkilemişti. Umutlanmaya başladım her seansa daha da olumlu gidiyordum.3 ay gibi bir sürede çok ciddi ilerleme oldu ben de ailem de inanamıyorduk. Seyit bey danışanına nasıl yaklaşması gerektiğini bilen her zaman destek olan sorunlara en iyi çözümü bulabilen bir psikolog. Ben sayesinde çok ilerleme katettim umudumu hiç kaybetmedim. Başarımı Seyit beye borçluyum. Seyit bey bu konuda güvenilebilecek bir uzman öneririm.

 

B.U

Seyit beyi zor bir süreçten geçtiğim bir dönemde tanıdım. Anksiyete ve depresyonla boğuşuyordum. uyguladığı EMDR terapisi ile hayatımdaki tüm kötü anıları geçmişte bıraktım. Mesleğinde çok başarılı olmasının yanı sıra güler yüzlü ve sıcakkanlı yaklaşımı ile insana güven veriyor. Moralimi hep yüksek tutup seanslara devam etmemi sağladı. Şu an bütün zorluklarla başa çıkabileceğimi hissediyorum ,iyi hissetmemi sağladı. Bana katkılarından dolayı Seyit beye çok teşekkür ediyorum. Profesyonel bir yardıma ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız kesinlikle tavsiye ediyorum.

 

R.T

Kendimle ilgili aşamadığım birçok sorunum vardı.3 ay gibi bir süre Seyit beyden destek aldım. Onun yardımları sayesinde hepsini aştım. Bana yol gösterdi. Eskiye göre çok çok iyi durumdayım şüphesiz bu Seyit beyin katkılarıyla oldu. Yaklaşımı çok iyi çok anlayışlı. Kendimi ona anlatırken hep rahatladığımı hissettim enerjisi ve verdiği güven harika. Sorunları tespit edip çok güzel bir şekilde açıklayıp çözüm yollarını buluyor. .Bir psikolog olarak insanlara verdiği değeri fazlasıyla hissettiriyor yalnız olmadığınızı hissediyorsunuz. Bu süreç bittiğinde iyi ki tanımışım iyi ki gelmişim dedirtti. Hayatta her zaman zorluklar olabileceğini ama başedebilecek gücün içimizde olduğunu ondan öğrendim. Potansiyelimi ortaya çıkardı. Her türlü zorlukla yüzleşmeye hazırım. İyi ki varsınız Seyit bey teşekkürler.

 

S.V

Öfke sorunu yaşayan 15 yaşındaki oğlum için Seyit beyle görüştük. Oldukça ilgili biri oğlumla kısa sürede kaynaştılar onun dilinden anladı sayesinde oğlum seanslara hevesle geliyordu. Her ne kadar başta endişeli olsak da zamanla oğlumda farkettiğim değişimlerle endişelerimin yersiz olduğunu anladım. Oğlum çok uyumlu biri oldu artık öfkesini kontrol etmeyi başarabiliyor. Oğluma verdiği destekten ötürü Seyit bey teşekkür ederim.

 

O.S

12.sınıftayım.Üstümde bütünüyle ağır bir sınav kaygısı vardı.Endişe ve stres nedeniyle ders çalışamıyordum.Kendimi olabilecek olumsuz ihtimalleri düşünerek hırpalıyordum.Babamın önerisiyle Seyit beyle görüşmeye başladık. Hem bir psikolog hem bir abi gibi çok olumlu bir yaklaşımı var. Zihnimi ele geçiren düşüncelerden beni kurtarmayı başardı. Kafam rahat ders çalışmaya başladım geleceğe dair endişelerim olumsuz düşüncelerim azaldı. Artık önüme bakabiliyorum hedeflerim doğrultusunda ilerliyorum. Size ne kadar teşekkür etsem az Seyit bey iyi ki varsınız.

 

T.K

panik atak sebebiyle başvurduğum psikoloğum Seyit bey hem alanında çok yetkin hem de karakteriyle güven verici biridir. Kullandığı yaklaşımlarla ilk seanstan bu yana hayata bakış açımı ve beklentilerimi değiştirmiştir. Derinlemesine çalıştığımız travmalar hayatımda kalıcı iyileşme sağlayacak şekilde yol almama yardımcı olmuştur. Sevecenliği ve duruşuyla da pozitif elektrik veren Seyit bey çok iyi bir psikologdur. Kendisiyle tanıştığım için çok memnunum.

 

B.N

17 yaşındayım Sosyal fobi sorunum nedeniyle uzun zamandır problem yaşıyordum. Hayatımda ilk defa bir psikolojik danışmana gidiyorum ve normalde bu tür işlere pek inanmazdım ancak kendisi ile geçirdiğim 8 seansta rahatsızlığım ile ilgili gerçekten gözle görülür değişmelere şahit oldum. Bunu yakınımdaki kişiler de fark etti. Sosyal fobi nedeniyle yıllarca kullandığım ilacım ve kendi çabalarım yeterli olmayınca bir psikolojik danışmana gitme ihtiyacı duydum ve Seyit Beyi buldum. Kendisi ile ilk görüşmemizden çıkar çıkmaz içimde büyük bir rahatlama hissettim. Bana öyle güven vermişti ki bunu sorunu halledebileceğime beni inandırmıştı. Düşüncelerimdeki yanlışları ve düşünce tarzımı değiştirmemi sağladı. Eskiden bana kaygı veren durumlar ya da ortamlar artık beni rahatsız etmiyor çok mutluyum. Özgüvenim yerine geldi, kendinden emin bir insan oldum. Seyit bey’in yaptıklarıyla yeniden doğmuş gibi hissediyorum. Düşünmeden tavsiye edebileceğim biri Seyit bey.

 

V.H

Daha önce hiç psikologa gitme deneyimim olmamıştı. Gidip gitmeme konusunda da endişelerim vardı. Nasıl konuşurum nasıl anlatırım gibi. Ama sorunlarımla tek başıma başa çıkamayacağımı ve artık profesyonel bir yardım almam gerektiğini fark ettim. Seyit Bey’i buldum. Hakkındaki yorumları okudum ve randevu aldım.Hiç endişelenecek bir durum olmadığını anladım Seyit bey çok güven verdi.Kendimi çok yakın hissettim anlattığım her şeyi anlayışla karşıladı. Benim için seyanslar beklediğimden çok daha verimli oldu. Alanında başarılı biri. Kendisine meslek hayatında başarılar dilerim. Ve sizin de destek almanız gereken problemleriniz varsa tavsiye ederim.

ERKEKLERDE MASTÜRBASYON VE PORNO BAĞIMLILIĞI

Mastürbasyon (öz doyum) ve pornonun, çekinip yok sayamayacağımız iki gerçek olduğunu söyleyerek konuya giriş yapmak …

ÇOCUKLUK DÖNEMİNDE ALINAN PEDAGOG DESTEĞİNİN POZİTİF ETKİLERİ

Dünya Sağlık Örgütü sağlığı şöyle tanımlamıştır: “Sağlık sadece hastalık ve sakatlığın olmayışı …

ÇOCUKLARDA DİL GELİŞİMİ İÇİN OYUN ÖNERİLERİ

1-)PARMAK KUKLALAR Parmak kuklalar edinerek kuklaları konuşturacak şekilde bir senaryo üretebilirsiniz. Üstelik kuklaları …