İZMİR PEDAGOG – ÇOCUK PSİKOLOĞU

İzmir Pedagog ve Çocuk Psikoloğu Desteği

İzmir Pedagog, Çocuk Psikoloğu ve Psikolojik Danışman Desteği

İzmir Pedagog – Çocuk Psikoloğu – Psikolojik Danışman Desteği için Optimum Psikoloji olarak 4 şubemizle hizmetinizdeyiz. Çocuk ve Ergenlere Yönelik Psikolojik Danışma ve Psikolojik Destek Hizmetleri.

Dikkat eksikliği, korkular, beslenme sorunları, alt ıslatma, tırnak yeme, iletişim kurmama, hiperaktivite, kardeş kıskançlığı, ekran bağımlılığı vb. tüm çocukluk ve gençlik dönemi sorunları.

Tüm seanslarımız yüz yüze yapılabileceği gibi online olarak; görüntülü konuşma ya da sadece telefonla konuşma şeklinde de yapılabilmektedir.

İzmir Pedagog - Çocuk Psikoloğu - Oyun Terapisi - Çocuklarla EMDR Terapisi alanlarında destek alabileceğiniz uzman kadromuzun özgeçmişlerini ve kendileri hakkında yazılmış danışan yorum ve tavsiyelerini aşağıda bulabilirsiniz.

 

#izmir pedagog #pedagog izmir #izmir psikoloji #psikolojik danışman  #izmir psikolog seans ücretleri  #karşıyaka pedagog tavsiye #alsancak çocuk psikoloğu önerileri   #bornova pedagog yorumları  #izmir bostanlı pedagog #izmir tavsiye edilen çocuk psikologları #çocuk ergen psikoloğu #izmir psikolog #izmir çocuk psikoloğu #pedagog

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ilçeleri için hizmetinizdeyiz.

PSİKOLOG SEYİT ASLAN

Psikolog Seyit Aslan, Yakın Doğu Üniversitesi psikoloji bölümünden mezun oldu. EMDR terapisi, Bilişsel-Davranışçı Terapi, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi gibi birçok terapi/psikolojik danışma eğitimi aldı.

2 yıldır mesleki çalışmalarına devam eden Psikolog Seyit ASLAN; gençlik dönemi sorunları ve bireysel-psikolojik sorunlar ile yoğun olarak çalışmaktadır.

Halen Optimum Psikoloji Antalya şubesinde danışanlarına hem yüz yüze hem de online olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

ALMIŞ OLDUĞU TERAPİ/PSİKOLOJİK DANIŞMA EĞİTİMLERİNDEN BAZILARI

– EMDR Terapisi 1. Düzey Eğitimi – Davranış Bilimleri Enstitüsü

– EMDR Terapisi 1. Düzey Süpervizyon Eğitimi – Davranış Bilimleri Enstitüsü

– Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi

– Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi

-Çocuk ve Ergenlerde Bilişsel Davranışçı Terapi

-MMPI ve Yetişkin Testleri Eğitimi

 

UZMANLIK ALANLARI

Ergen Psikolojik Danışmanlık
Bireysel Psikolojik Danışmanlık
EMDR Terapisi (Göz hareketleriyle Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşleme)
Bilişsel Davranışçı Terapi

Next

PSİKOLOG SEYİT ASLAN DANIŞAN TAVSİYE VE YORUMLARI

Previous

İZMİR PEDAGOG VE ÇOCUK PSİKOLOĞU HİZMET BÖLGELERİMİZ

İZMİR PEDAGOG, ÇOCUK PSİKOLOĞU, ÇOCUK PSİKOLOJİSİ, EMDR VE OYUN TERAPİSİ:

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla

 

PSİKOLOG KİMDİR?

İnsanın kendini anlama çabası eski yunan çağına kadar uzanmaktadır. Başlarda felsefenin içinde yer alan bir düşünce …

PSİKOLOG – PEDAGOG ÜCRETLERİ 2022-2023

Hayatımız boyunca pek çok problemle karşılaşıyoruz. Bazende bir problem olmadan nedensiz bir şekilde öfkeli, depresif …

ÇOCUKLUK DÖNEMİNDE ALINAN PEDAGOG DESTEĞİNİN POZİTİF ETKİLERİ

Dünya Sağlık Örgütü sağlığı şöyle tanımlamıştır: “Sağlık sadece hastalık ve sakatlığın olmayışı …